Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

מעניין שהאולם האחד שבו בדקתי לאחרונה, שהוא אולם די מכובד, היה מוכן לעשות ארוע ל-40 מוזמנים בכל תאריך, העיקר לפתוח את השער. מדובר באולם שבימים כתיקונם לא קובע פגישה ראשונית בלי התחייבות ל-300 מוזמנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

מעניין שהאולם האחד שבו בדקתי לאחרונה, שהוא אולם די מכובד, היה מוכן לעשות ארוע ל-40 מוזמנים בכל תאריך, העיקר לפתוח את השער. מדובר באולם שבימים כתיקונם לא קובע פגישה ראשונית בלי התחייבות ל-300 מוזמנים.

סביר להניח ש"די מכובד" שלך זה לא די מכובד של רוב עם ישראל

לאולם אירועים ממוצע, בגודל של אולם אירועים  ממוצע לא משתלם לפתוח בשביל 40 איש כמו שאני לא נוסע לראש פינה בשביל להשכיר ללקוח גנרטור ב 250 שח

זה שאתה בוחר לקיים אירועים באולמות של גמ"ח זה עניין אישי שלך

אף אולם שמכניס בשגרה 300-1000 איש לא משתלם לו לעבוד בשביל 40. זה לא מכסה לו אפילו עלויות של מיזוג, אבטחה, חשמל, נקיון ואנשי משרד

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנסתי לו לחשבונות. עד כמה שאני יודע בקיסריה אין גמ"חים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, save כתב:

אז כנראה שאני וכל הסביבה שלי ממודרים מהזמנות. כנראה אני החריג.

כנראה

אירועים מתקיימים

תעקוב קצת אחרי החדשות יש מצב שעוד מעט יעשו עוד כתבה על זה

לפני 3 דקות, sperial כתב:

לא נכנסתי לו לחשבונות. עד כמה שאני יודע בקיסריה אין גמ"חים.

מעניין 

אין אולם אחד בקיסריה שאני מכיר שמארח אירועים היום

יש הבדל בין "היה מוכן" לבין "מוכן"

גם אני הייתי מוכן לעשות אירועי תרומה פעמיים בשבוע אם היה לי זמן פנוי אבל אין לי ...

כשהוא יעשה לך אירוע ל 40 איש באותו מחיר ששילמת על 300 תעלה לכאן חשבונית נשלח לו עבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, korola כתב:

איך עוד פעם הגענו לביטויים כמו

גמ"ח 

ביטוח לאומי 

חשבתי שהתבגרנו קצת.  

קודם כל

עצוב מאוד לשמוע

אבל יש זוגות בישראל שמרשים לעצמם לדרוש\לחפש\לבקש גמ"ח כי בגלל שיש קורונה אז מותר והגיוני שמישהו יתן את הבית שלו בחינם, או יעצב חופה בחינם, או יעבור על ההנחיות בחינם

עצוב מאוד, יש כאלה שיש להם אפס הערכה לבעלי מקצוע  ושכחו שלפני שהיה את התירוץ שנקרא קורונה היו צריכים לשלם על דברים וככה מקובל בעולם

שהלכתי לחפש רכב חדש לא זכור לי שבקשתי גמ"ח ולא אמרתי לו להוריד לי 200,000 כי יש קורונה

אפילו שאני לא אתנגד להנחה ובא לי

לגבי מה שהוא כתב

ברור לכולנו שזה שטות \ שקר

אני מכיר את רוב בעלי האולמות בקיסריה באופן אישי.

אף אחד מהם לא מוכן לפתוח אולם שבמינימום שלו מכניס 300 איש ולהביא 40 באותו מחיר

גם לא ב 20% יותר. זה בערך כמו להגיד לדבוש לפתוח את העסק להביא עובדים ולשים גלגל כי אני וחברה שלי רעבים ואחרינו לסגור את הדלת

פתיחה של אולם ל 40 במקום 300 אפשרית אולי אם הלקוח ישלם פי 2 או פי 3 יותר

ומההכרות הקצרה שלנו עם הלקוח הנ"ל הוא לא אחד שיתנדב לשלם פי 3 בשביל שיפתחו לו אולם ל 40 איש

יש אנשים שכן, לא הוא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש כמו לדבר אל הקיר...  אני מעיר על שפה ילדותית... חושב שהתבגרנו .. 

ואז מקבל פוסט שלם , ארוך ומנומק.

והסיפא  ,  פשוט לפנתאון.  

האמת הייתי מנסה לתקוע לך משפט "טריפל נגטיב" אבל אין לי כח לזה עכשיו 

עריכה, קבל משפט גנרי 

“I cannot say that I do not disagree with you.” 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, הוא אפילו לא יודע מי הלקוח - הרי הוא לא חבר פורום. הוא לא יודע באיזה ארוע מדובר. הוא לא יודע מתי הארוע אמור להתקיים. הוא לא יודע באיה עסק מדובר, רק באיזור גיאוגרפי די רחב. ובכל זאת הוא קובע קביעות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 2
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

זה בסדר, הוא אפילו לא יודע מי הלקוח - הרי הוא לא חבר פורום. הוא לא יודע באיזה ארוע מדובר. הוא לא יודע מתי הארוע אמור להתקיים. הוא לא יודע באיה עסק מדובר, רק באיזור גיאוגרפי די רחב. ובכל זאת הוא קובע קביעות.

תשמע, אין לי בעיה שתספר פה סיפורים על קורונה ותרופות שאף אחד לא יודע מה נכון ומה לא

אבל אל תבוא ללמד אותי על התחום שאני חי בו  מאז שאני מכיר את עצמי

אף בעל אולם שמכיל 300+ לא יפתח אולם ויחזיר עובדים מחלת בשביל 40 איש

ואני לא מבין מה אתה מנסה לשכנע אותנו?

בעלי חנויות שקיבלו אישור כחוק לעבוד לא מצליחים להחזיר עובדים מחלת אז בעל אולם יחזיר בשביל אירוע של 40 איש שהוא יכול להפסיד בו כסף?

בכל מקרה אנשים מוכנים לשלם כל מחיר בשביל חתונה של 300 איש היום

בדיוק כמו שאנשים מוכנים להצטופף כמה שעות בתור לחנות

וכמו שאנשים מוכנים לשבת בטיסה חנוקה ועוד אלף דוגמאות

זה שאתה או החברים שלך לא עושים את זה זה בסדר גם אני לא טס

אבל אל תספר לי שרוב האנשים בארץ מתנהגים ככה.

רוב האנשים בארץ חזרו לשיגרה, הולכים לאירועים, לקניון, לחופשות ולכל מקום שרק מציע שירותים שהם רוצים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

בינתיים הארועים במגזרים המורדים גורמים התפרצות מהירה.

אתה מדבר על מגזר  שעושה אירועים של 1000 איש ואנשים שביום יום בכלל לא יודעים מה זה מסכה

לא על יהודים שביום יום בסך הכל שומרים על הנחיות ואז נפגשים באירוע של 200-300 איש 

במגזר הערבי יש הרבה מקומות שמסתובבים אחד ליד השני בלי מסכה ובלי שום הקפדה. ברור שידבקו שם בקלות ואז יגיעו לחתונה של 1000 איש בערב וידביקו

לא זכור לי שבאבן גבירול או ברחוב מרכזי אחר בישוב יהודי אתה רואה עשרות אנשים שהולכים בלי מסכה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אתה כנראה שבעיניים שלך יש פוטושופ לפנים של אנשים. אישית אני מעיר לפחות ל-20-30 איש ביום על נושא המסכה, וזה במקומות סגורים והומים, שבהם הסכנה הרבה יותר גדולה מאשר ברחוב. נכון, נדיר שיש מישהו ללא מסכה כלל, אבל עשרות אחוזים עוטים אותה על הסנטר ובמקרה הטוב מכסים את הפה, אבל רוב הקהל חושב שכיסוי האף זה מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תעדכנו אותי קצת, יש חיסון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

תשמע, אתה כנראה שבעיניים שלך יש פוטושופ לפנים של אנשים. אישית אני מעיר לפחות ל-20-30 איש ביום על נושא המסכה, וזה במקומות סגורים והומים, שבהם הסכנה הרבה יותר גדולה מאשר ברחוב. נכון, נדיר שיש מישהו ללא מסכה כלל, אבל עשרות אחוזים עוטים אותה על הסנטר ובמקרה הטוב מכסים את הפה, אבל רוב הקהל חושב שכיסוי האף זה מיותר.

אני לא יודע איפה אתה נמצא ואיפה אתה מסתובב

הייתי במוסך והעובדים שם  לא שמים מסכות

אבל אתה כלקוח לא אמור להגיע לאיזור שלהם. הם עובדים יחסית לבד בינם לבין עצמם ולקוחות לא אמורים להכנס לשטח שלהם בלי קשר לקורונה

אתה רוצה לקחת דוגמאות כאלה ולספר לי שבאוכלוסיה הכללית יש כל כך הרבה אנשים שמסתובבים בלי מסכה, זה שקר

אתה רוצה לספר לי שאצל יהודים חילונים עושים חתונות של 1000 איש, גם זה שקר

כל הטענות על חתונות מדברות על מגזר אחד ספציפי שגם  לא שומר על ההנחיות וגם עושה אירועים מאוד גדולים שלפעמים נמשכים יותר מיום אחד

אין לזה שום קשר בשום צורה למגזר היהודי חילוני

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר, אני נותן שירות אישי, אני פוגש אותם במשרד שלי ובאיזור ההמתנה לעמיתים שלי. אתה יכול להבין שמדובר במבנים סגורים  ושההפרדה היחידה ביני לבין הלקוחות היא המסכה וקצת מרחק. במקומות האלה כל העובדים, כולל אותי, נאלצים להעיר לעשרות אחוזים מהקהל. יש המגיבים נכון ומתקנים את המסכה על הפנים, יש המראים עיני עגל ויש גם כאלה שלא מבינים, או, יותר נכון, מסרבים להבין, מדוע מסיכה על הסנטר אינה תקינה.

אחת הטכנאיות שאתן אני עובד סיפרה לי אתמול על שכן שלה, שקיבל כבר 3 פעמים קנס על אי עטיית מסכה, וזה ממש לא משנה את התנהגותו.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, korola כתב:

חשבתי שהתבגרנו קצת.  

איך הגעת למסקנה הקלוקלת הזאת? 🤣

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה