Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע ל-i10 החדשה

seeker
שימו לב! השרשור הזה בן 1372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מניסיונכם האישי עם הרכב הנ"ל - עד כמה ההתנהלות איתו בערים הרריות (צפת, חיפה) תהיה בעייתית, כאשר הנהגת המיועדת היא אישה מבוגרת שלא ניתן להסביר לה במה שונה הרכב הזה מהסופר מיני האוטומטית/פלנטרית שיש לה כרגע? למשל, האם חניה במקביל למדרכה בין שני רכבים, בירידה, תהיה מסובכת יותר? או שיונדאי מפצים באלקטרוניקה על המגבלות המובנות של התיבה החד-מצמדית?

עריכה אחרונה על ידי seeker
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שרגיל לתיבה אוטומטית כנראה יהיה קשה יותר להתרגל לתיבה הזו, היא איטית יותר בתגובות שלה ודורשת התרגלות. כמו כן היא עדיין חדשה יחסית ואי אפשר להצביע על האמינות לפה או לשם. 

בגלל השורה הראשונה שלך הייתי ממליץ לחפש רכב עם תיבה פלנטרית רציפה, כדי לא להתחיל לשבור את הראש איך להסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לעיר לא הייתי לוקח אותו, העברת הילוכים מורגשות עם השהיות מורגשות. אותי זה עצבן.

מה שכן פא לכולם זה מפריע או מורגש, חברה של אשתי קנתה רכב כזה ולא ידעה שזה גיר רובוטי בכלל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, mottis כתב:

אני גר בירושלים וה- I10 היתה אצלי למבחן דרכים.

הרכב מתדרדר בתמרוני חניה בירידה באופן שדורש שימוש בבלם היד. 

מזה חששתי. אני לא רואה שום מצב שהיא תצליח לבצע את התמרון הזה.

לפני 32 דקות, Id0 כתב:

אין hill hold?

אני חושב שקראתי שיש, אבל לא מדובר במערכת מדויקת שיודעת להיכנס בכל פעם שהרכב מתחיל להידרדר. בסה"כ מחזיק את הברקס משולב ל-2 שניות מעזיבת הדושה, או עד ללחיצה הראשונה על הגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני נהגתי ברכב בשיפוע חד הרכב התדרדר לאחור בעת עזיבת דוושת הבלם.

נדמה לי שיש לו מגבלת שיפוע,  מעבר לסף מסוים היא לא עובדת .

לא בטוח לגבי זה, כדאי לברר עם נציג מכירות.

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מהווה סכנת נפשות לנהג לא מיומן.   מזוית כלשהי אין שום דבר שעוצר אותו מלהתדרדר.  רוב הציבור לדעתי לא מיומן בשימוש בבלם יד בשיפועים חדים, שלא לדבר על תמרוני חניה.... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, ko11 כתב:

הרכב מהווה סכנת נפשות לנהג לא מיומן.   מזוית כלשהי אין שום דבר שעוצר אותו מלהתדרדר.  רוב הציבור לדעתי לא מיומן בשימוש בבלם יד בשיפועים חדים, שלא לדבר על תמרוני חניה.... 

קרה לך באופן אישי? על אילו תנאים מדובר? באמת סכנת נפשות?

לצערי הרב הרכב כבר נרכש, והיא אספה אותו אתמול. כמובן שבלי נסיעת מבחן (היא התייעצה עם הגיס שלה, "הוא קרא קצת באינטרנט ויש ביקורות טובות על הרכב", ואני לא יודע על מה אני מדבר), אז כרגע אני בדילמה אם לפוצץ את הבועה או לתת לה להתפוצץ מעצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתזהיר אותה. 

תסביר לה שברכב יש מערכת למניעת דרדור אבל לא בטוח שהיא תמנע אותו בכל מקרה וצריך לעבור מברקס לגז מבלי להסתמך על הגיר האוטומטי שידחוף את הרכב קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ הביקורות על הרכב טובות מאוד. עד עכשיו לא שמעתי על הבעיות האלו שהציגו על הhill hold שווה לדבר אולי עם החברה שיעשו בדיקה אולי אמור לצאת עדכון לבעיה הזו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.7.2020 בשעה 13:58, mottis כתב:

אני גר בירושלים וה- I10 היתה אצלי למבחן דרכים.

הרכב מתדרדר בתמרוני חניה בירידה באופן שדורש שימוש בבלם היד. 

אתה יכול לפרט קצת? האם הגעת לבלימה מלאה?
האם הרכב התדרדר מיד עם שחרור הבלם? באילו שיפועים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...