Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ניתן להוריד אפליקציות לאנדרואיד אוטו?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחרפן אותי כבר... לא מסתדר עם הדבר הזה. יש לו חיים משלו.

אני רוצה להוריד לאוטו (לנסר ספורטבק) כמה אפליקציות. למשל, נגן שיחליף את המובנה ואת הרנדום המחורפן שלו (כבר שבועיים הוא משמיע לי את אותם 8 שירים ברנדום מתוך מעל 100 אפשרויות ☹).

למשל, במקום להציג את מסך הבית, מציג את מסך האודיו בכל התנעה. אם יש אפשרות לשנות את זה בלי להוריד אפלעקצייה ייעודית אשמח לשמוע על זה... 

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת האנדרואיד המותקנת באוטו. לא קוראים לה אנדרואיד אוטו?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אפשר לקרוא לזה אנדרואיד HU.

זה מערכת עצמאית שמבוססת אנדרואיד.

אנדרואיד אוטו זה יכולת לשקף אפליקציות מסוימות מהטלפון שלך, על גבי חיבור USB (או אלחוטי עם מתאמים) אל המסך המותקן ברכב.

אתה תשקף למשל וייז, שרץ על הטלפון שלך, מקבל מיקום GPS מהאנטנת GPS שנמצאת על הטלפון שלך, אבל את המפה תראה במסך שמותקן ברכב

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. זו מערכת לאוטו מבוססת אנדרואיד.

אנדרואיד אוטו זו אפליקציה שצריכה מערכת תואמת ואז יש לך שיקוף של חלק מהפונקציות של הטלפון (ניווט, חייגן, מוזיקה וכו ) במסך של המערכת.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו כאן - יש הבדל מהותי בין השתיים:

1. אנדרואיד אוטו - שמקביל לApple carplay - מערכת רשמית של אנדרואיד שבה מפתחים מרחיבים את האפליקציות שלהם למובייל כך שמה שיש לך על הפלאפון ותומך - יכול לרוץ מהפלאפון ולהרחיב את התצוגה / להריץ ממנו אפליקציות שמוצגות על צג הרכב.

זו פונקציה רשמית של גוגל לאנדרואיד שנתמכת והרבה מפתחים של אפליקציות גדולות תומכים בה.

https://www.android.com/auto/

2. מערכות עם אנדרואיד בתור מערכת הפעלה - קומבינה לא נתמכת על ידי גוגל. על זה אתה מתקין אפליקציות (אם היצרן מאפשר / הרום מאפשר). פה זה כבר בלאגן שלם של יצרנים סינים.

החברות הגדולות (בתחום האודיו ובתחום הרכב) מוכרות מערכות מהסוג הראשון.

הסוג השני זה יותר קומבינה שרואים בHead unitים זולים.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...