Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלפים מקוריים מסין ברבע מחיר יש דבר כזה?

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום תושבת המנוע שלי מראה סימנים לכך שהיא רוצה ללכת בשיבה טובה כול ההצעות מחיר שקיבלתי בארץ לחלק בלבד שערורייתיות 1000 ש"ח+ בדקתי גם אצל הפולני 680 ש"ח כולל משלוח.

ואז מצאתי את החנות הבאה באליאקספרסס

LittleMoon Store
https://a.aliexpress.com/_dTCzPdW

בהתחלה חשבתי שמדובר על חלפים סיניים שלא הייתי שם על הרכב בחיים אבל אז ראיתי שיש להם חלקים שלמיטב ידיעתי אף יצרן סיני עלום שם לא מייצר (מערכות בקרה של סטרט סטופ או מחשב מנוע או מיכלי עודפים) ואפילו מנועים קומפלקט והמחיר פחות מרבע מהמחיר בארץ אזור ה200 שקל לתושבת מנוע כולל משלוח.

יצרתי קשר עם המוכר והוא טוען שהחלפים מקוריים מיוצרים על ידי פיגו סיטרואן בסין.

השאלה האם יש הבדל בין החלפים שמספקים בארץ לחלפים "מקוריים מיוצרים בסין?" ואם אפשר להזמין ממנו את התושבת מנוע בראש שקט ואולי להוסיף גם פילטרים לטיפול שיבוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבדוק איפה מיוצרים החלפים ה''מקוריים'' של היצרן, הרבה יצרנים קונים את החלקים שלהם ממפעלים במזרח שממותגים תחת שמם.

לא כל חלק סיני הוא ''סיני'' (זול באיכות ירודה).

לדוגמה אצלי בשברולט יש רכיבים, קנדים, גרמניים, מארה''ב, וממקסיקו (הסין של אמריקה).

תנסה לבדוק בחנויות אירופאייות אם החלק קיים ובאיזה פער מחיר מהסיני.

לדוגמה, הנה חלק מקורי מחנות באנגליה במחיר אפילו יותר זול

https://www.onlinecarparts.co.uk/magneti-marelli-14359622.html

עריכה אחרונה על ידי trademark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברבע מחיר והחלקים המקוריים בסין מיוצרים לשוק מקומי ולא תמיד עומדים בדרישות של חלקים מקוריים לאירופה. רוב הסיכויים שזה זיוף. לפעמים יש חלקים מקוריים לרכבים שי להם ייצור בסין והסינים מחליטים לשווק אותם החוצה - לפעמים יש עם זה בעיות תאימות.

עריכה אחרונה על ידי יאני

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[email protected]

גבינה חינם יש במלכודת עכברים, לדעתי אין מה לחפש שום חלק מכני או חשמלי משמעותי ברכב באליאקספרס, מקסימום חלקי פלסטיקה קוסמטיים קטנים.

פות"ש, אם מקורי יקר מדי, תבדוק כמה עולה תושבת של Sasic, למיטב ידיעתי הם יצרן ה-OEM של הצרפתיות לחלקי גומי.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הזמנתי את החלק אני מאמין בתמים שמדובר בחלק מקורי של PSA גם באתר ברשמי של PSA מצוין שהמנוע הזה (EB2) מיוצר בסין ובצרפת ובכול מקרה גם אם החלק פחות איכותי ממקורי שמגיע מצרפת מדובר סה"כ על תושבת מנוע ההשפעות של זה יהיו רק מוות מוקדם של התושבת עצמה. 

אני לא מאמין שיש מפעל סודי בסין שמייצר חיקוי למנוע ה1.2 PURETECH צריך חתיכת משאבים וארגון בשביל דבר כזה.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשרי המאמין. חוץ מזה, מוות מוקדם של התושבת עצמה == תושבת שמחזיקה שנה במקום שמונה שנים, נניח.

אם מעמידים בפניי אפשרות, חלף במחיר 1000 ש"ח שיחזיק שמונה שנים או חלף במחיר 100 שקל שיחזיק שנתיים, אני אבחר בראשון. שיקול שלך.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אתה יוצא מנקודת הנחה שמדובר בחיקוי סיני זול.

כאן רוב הסיכויים שמדובר על חלק מקורי לכן אני לא רואה סיבה שהוא יחזיק שנתיים במקום שמונה.

גם אם הוא לא באיכות של מקורי מצרפת אז הוא יחזיק 6 שנים במקום 8 עדיין לא מדובר בפער שמצדיק הבדל מחיר של פי ארבע-חמש.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש חלקים מקוריים בסין. אולם צריך לבדוק טוב באשר למקוריותם.

לאחרונה קניתי יחידת VVT של דנסו וסט של 16 מרימים ונדנדים של INA במחירי בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...