Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת הונדה סיוויק

וינסנט אניימה
שימו לב! השרשור הזה בן 1401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, אני ממש מעוניין לרכוש הונדה סיוויק

הבנתי שהרכב הזה כמעט ומושלם כי אנשים מוכרים אותו במחירון ולפעמים מעליו השאלה היא אם היא באמת שווה את זה.

נעבור על הפרטים של הרכב

2010 נפח 1.8 140 כ"ס

120000 קילומטר

חיישני רוורס

טסט נגמר באוגוסט

יד 1 ליסינג יד 2 פרטית של איש מבוגר שגר איתי בעיר ממש היה נחמד לדבר איתו בטלפון. היתרון שהוא באמת שמור כי הוא מבוגר ולא נוסע הרבה.

דיברנו על מחיר הוא אמר בהתחלה 29 אלף 

הצלחתי להוריד אותו ל27 אלף ואולי גם אצליח ל26 אני מקווה וככה זה יכין אותי לשלם עוד 1000 שקל ספייר על טסט שנגמר באוגוסט, בקרוב אראה את הרכב ואני לא חושב שתהיה בעיה בבדיקה גם.

השאלה היא אם היא שווה את המחיר כי היא באמת במצב בובה כאילו היא שנה 2011 ולא 2010 בתכלס יש לה מה שאין להרבה מהמשפחתיות בשנים שלה (מתכוון למנוע בעיקר). 

ואני לא מתכוון לקחת רכב בכיוון של הסיוויק כמו גולף כי אני לא מאמין בגיר שלהם לפחות לא מתחילת שנת 2013.

מה אתם אומרים שווה לקחת 2010 במצב שלה ב27 או 26 אלף כי אפילו הונדה 2011 לא הצלחתי למצוא בדיל כזה (כמובן שאם לא תצוץ בעיה בבדיקה).

אודה לכם מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה מאוד רוצה את הרכב

אני מכיר 2 סיויק 2010 האצבק שלא ראו מוסך למעט טיפולים שוטפים

מה זה  1000 לפה ולשם לרכב שאתה רוצה?!

מומלץ מאוד אבל חשוב שיהיה מטופל 

היום - אלפא רומיאו ג'ולייטה 2013
קודם - הונדה ג'אז קומפורט 2017

קודם - סובארו B3 שנת 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האצ'בק הגיעו רובוטיות עד גיל מסוים,תוודא שזו לא אחת רובוטית.

חיישני רוורס עולה 100 שקל להרכיב,לא הייתי מציין את זה אפילו.

בדוק טיפולים שגרתיים ואם הוחלפו חלקי מתלה זה בונוס כי הם נוטים להיות מוחלפים ברכבים האלה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם רק שכחתי לציין באמת שזו הסדאן לא האצ'בק גם לא מת על העיצוב של ההאצב'ק

אז לפי מה שכתבת אני מבין שזה בונוס אם זאת סדאן. וגם האמת לא ידעתי שחיישני רוורס זה כזה זול. תודה.

עוד מישהו בקהל? אני אשמח לכמה שיותר 

לפני 21 דקות, erezger כתב:

נראה שאתה מאוד רוצה את הרכב

אני מכיר 2 סיויק 2010 האצבק שלא ראו מוסך למעט טיפולים שוטפים

מה זה  1000 לפה ולשם לרכב שאתה רוצה?!

מומלץ מאוד אבל חשוב שיהיה מטופל 

וואלה אתה צודק אני גם מקווה שהיא תחזיק לי לפחות עד 300 אלף ק"מ, ואני מאמין בהונדה שזה מה שיקרה אז מה זה באמת אלף לפה אלף לשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שלהגיד שהרכב בן 11 נראה רק בן 10 שנים זה חסר משמעות. בגיל הזה הכל תלוי איך טופל ונשמר.

דבר שני , מניסיון שלי בסיוויק כזו ,מצאתי שהכסא נמוך ושובר את הגב בנסיעות של שעה. למדתי לא לסוע רחוק במכה. אבל אם כל מה שחשוב לך זו שמירת ערך אז לך על זה. שוב ,בגיל הזה ,שמירת ערך זה שולי. ההפסד האבסולוטי גם ככה קטן. אתה תפסיד הרבה יותר על דלק וזה בהנחה שלא תעשה תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזאת שנת 2008 פרטית ,היא אצלי מ2010 והרכב לדעתי מאוד מומלץ.

המחיר שקיבלת מצויין ,שלי עם קצת יותר קילומטרים אבל פרטית ולא יהיה לי קשה למכור במחיר שציינת.

מדובר ברכב יפה,צעיר ,ללא תקלות ,ומהיר שרוצים .

שלי מגיע עם כל השיפורים וכל פעם שאני חושב לשדרג אני מבין שאני אצטרך לשלם פי כמה מי ערכו כדי לקבל רכב שיתן לי את אותה תמורה של יופי,גג נפתח ,פנסי ערפל ,צמיגים עם חתך נמוך ומגנזיום ,אמינות מושלמת (שלי מטופל טוב ),ועוד.

שלי על 150 K קילומטר והמנוע נשמע כאילו יצא מהחברה .

אני מקבל הרבה בקשות למכירת הרכב למרות שהוא לא בצבע שכל כך אהוב.

רכב מצויין שאם היה אותו כיום חדש היתי רוכש שוב.

10 שנים אצלי ,טיפול וטסט אחד בשנה וממשיכים בנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ליסינג יש הפחתה של 22%במחיר-מכאן אפשר להתחיל לדבר.

לא חושב,שחסר פרטיות בשוק והייתי מעדיף אחת כזו על יוצאת ליסינג.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב, אמין מאוד בלי תקלות סדרתיות, יש כמה יחידות שנמכרו ביבוא מקביל דרך אלבר עם גיר רציף שהיה פחות מוצלח, שים לב שזו לא אחת מהן ואם בבדיקה יוצא נורמלי לגילו סע לשלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...