Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2013

Boomshak
שימו לב! השרשור הזה בן 423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 👋
אני מחפש רכב כבר זמן מה [רכב ראשון לנהג "מתחיל" אך לא חדש] , לאחרונה נתקלתי במודעה של קולגה מהעבודה:

הונדה סיויק האצ'בק, 2013
יד נוכחית פרטית
יד קודמת ליסינג [נהג יחיד הוא אומר...]
הקילומטראז נכבד 150,000, אבל כולם אומרים לי שלסיוויק זה בהחלט סבבה.
כך או כך, יצחק לוי - 32,800 [אתמול לפני מרץ זה היה כ31,300], דיברנו על 29,000
והוא אמר שהוא "ירד מספיק ולא ירד יותר, הרכב במצב מעולה, מטופל [הראה לי ספר טיפולים PDF-י מ2017 עד כה...] וזה לא רכב חדש אבל במצב טוב מאוד בסה"כ."
סיכמנו שבשישי אקח את הרכב לבדיקה.
כל מיני עובדות ללא סדר מיוחד:
* מחר מעוניין לדרוש ממנו שאם יצוץ מידע שהיתה פגיעה בשלדה\שאסי, או על נזק\תאונה משמעותית - שהבדיקה תהיה עליו.
 לא יודע איך הוא יגיב לכך, אבל אחי אמר לי שכדאי לדרוש את זה.
* בתחילה, וגם באשמתי שלא וידאתי שוב ושוב, בדקתי מחירון בטרם ידעתי שיד קודמת היתה ליסינג, ולכן יצא לי 34.5, המוכר אמר המחירון 35, ו"בשבילי" ירד ל29...
* אתמול בדקתי במקרה ביצחק לוי וראיתי שזה בעצם כ31,300 , היום כבר קפץ ל32,800 [תודה יצחק לוי...] - אז ההנחה הגדולה שהצהיר עליה, מ35 ל29, כבר לא כזו גדולה.
* יש בעיה מסוימת במולטימדיה [אולי רק לא שומר תחנות? המוכר הזכיר משהו כזה, אינו בקי כי בנו\אשתו משתמשים ברכב..]
* חבר מהעבודה אומר שראה שיש מים\אדים בפנסים הקדמיים [כמה זה משמעותי\עם פוטנציל עלות נזק\תיקון גבוה?]
* הרכב אדום, לא מטאלי במיוחד, לא חתיכי מדי, אבל אני מחפש רכב תקין בעיקר [ואני לא מקיא למראה הרכב, נכון לעכשיו=] אמרו לי שזה גם מקשה על המוכר, הצבע...
עקרונית המוכר נדמה לי כאדם הגון [יחסית] וחביב.... ונדמה שגם טיפל בעקביות.

אשמח לחוות דעת כללית, או הערות והארות ודגשים לקידום וסיום העסקה.
זהו רכב ראשון עבורי, לכן לא משקיע סכום גדול [וגם חוסר ידע נרחב ואכזבה מחיפושים ארוכים, עצמאיים וללא הצלחה מרובה ביד 2, וגם אין חבר בקי זמין לסייע ...]

אני כן מעוניין שיהיה לי רכב, למרות שלא מתכנן לסוע הרבה במיוחד, לפחות בהתחלה, אבל היי, יש לי זרוע לטלפון ובוסטר כבר שנה ושנתיים יושבים בסבלנות בקרטון.

הערות לגבי כתיבה ארוכה מדי גם יתקבלו בברכה, נאמר לי בעבר .
מקווה שלא כתבתי מבולבל מדי, אבל מאחר וקראתי כאן קצת לקראת רכישה, החלטתי לכתוב ואולי להספיק לקבל תובנות ביממה הקרובה.

[מוסיף קובץ טיפולים ערוך ומתומצת...]

תודה רבה לכולם! לילה\בוקר טוב.

שלום לכולם #2
אני חדש כאן, בתור 'פעיל', אבל קראתי כאן לא מעט פעמים, במיוחד בתקופה [אל תשאלו כמה :| ] האחרונה הרלוונטית לחיפושים.

כל הכבוד על התרומה לקהילה ולכל המבקש קצת חוו"ד בלתי אינטרסנטית, על ה'נעוצים' ועל הסבלנות
בהחלט לא ברור מאליו :)

הונדה 2013.png

עריכה אחרונה על ידי Boomshak
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

היום ראיתי אותו בעבודה, שאל לגבי המפגש-בדיקה מחר

אמרתי לו שכשדיברנו אז המחירון היה (לטענתו בעיקר) 35

והיום ראיתי שזה 32, ודבר נוסף, אתה יכול להתחייב שאם רואים שיש נזק משמעותי, תאונה או משהו, נזק בשלדה/שאסי.. 

הוא אמר שקנה את הרכב מליסינג ב2016, והוא לא בדק, ולא יודע מה היה לפניו, אצלו לא היתה שום תאונה, והוא לא יכול להתחייב בבדיקה 

מה אומרים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...