Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישור קו מזדה 3 ספיריט 2008

admtaynov13?
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמלא שמן גיר. תעבור על הברגים של הקליפר שכולם סגורים בלי להשתולל עליהם. ותניע את הרכב אחרי ההנעה תפמפם דוושת ברקס ותבדוק מפלס שמן ברקס אם צריך תתקן. לפי מה שזכור לי bleed ניקוז מהקליפרים עושים עם רכב מונע.

עריכה אחרונה על ידי dorban3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצעתי בדיוק מה שאמרת

הכל על פניו נראה תקין

הגיר מעביר הילוכים הרבה יותר חלק ממה שהיה קודם ואין מכות בהעברת הילוכים,

הבלם נראה תקין אחרי פמפומים ואחרי נסיעה קצרה בתוך העיר, על פניו הנוזל על מקסימום ובצבע שקוף ונראה טוב.

קילומטר עומד על 128 אלף (רק כדי שיהיה בתיעוד)

מעדכן שהחיבורים של הקסנון כנראה הלכו לעולמם וצריך מתאם מקסנון לH7 כדי לשים נורת H7 רגילה על גבי החיבורים של הקסנון, יש רעיונות מאיפה להזמין?

• רעיון טוב! 1

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן גיר הישן כנראה איבד את הצמיגות שלו לגמרי יכול להיות שהשטיפת גיר הלא מתוכננת ניקת גרדים ישנים ו/או שאריות שמן מלוכלך. טוב גם שניקזת ועשית bleed לקליפרים נראה שהיה שם קצת שמן ברקס מעורבב עם מים ולחות.

מה נישאר? שמן מנוע ופילטר שמן, והתושבת ?

תחפש ב-ebay אוליי יש מתאמים למנורת קסנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם קליפר מיוחד במזדה ספיריט : ) יפה לכם. רכב חמוד תשמור עליו. הוא נראה חדש בתמונה. הג'נטים גם נראים טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה. זה. הגבות. האלה. בפנסים?!
זה רכב או צ'אחלה מנתניה?😅

שלא נדבר על הFake Brembo.. מה נסגר איתך בנאדם?

בכל מקרה, המשאבות האלה בעייתיות לפעמים - האוויר שראית רוב הסיכויים נכנס מהחיבור בין הצינורית לבורג ניקוז. מצד שני - כל עוד היה לחץ שלילי ושאבת בלי הפסקה, אוויר לא נכנס ואני מתקשה להאמין שהיה כלכך הרבה אוויר במערכת.
בכל מקרה - תביא חבר ותוודא בשיטט ה'פמפם' - 'סע' הסטנדרטית אם אתה רוצה להיות בטוח.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, dorban3 כתב:

יש לכם קליפר מיוחד במזדה ספיריט : ) יפה לכם. רכב חמוד תשמור עליו. הוא נראה חדש בתמונה. הג'נטים גם נראים טוב.

הרכב במצב ממש טוב פנים וחוץ, הגנטים לא נגעתי מקוריים חח

לפני 3 שעות, shellcase כתב:

מה. זה. הגבות. האלה. בפנסים?!
זה רכב או צ'אחלה מנתניה?😅

שלא נדבר על הFake Brembo.. מה נסגר איתך בנאדם?

בכל מקרה, המשאבות האלה בעייתיות לפעמים - האוויר שראית רוב הסיכויים נכנס מהחיבור בין הצינורית לבורג ניקוז. מצד שני - כל עוד היה לחץ שלילי ושאבת בלי הפסקה, אוויר לא נכנס ואני מתקשה להאמין שהיה כלכך הרבה אוויר במערכת.
בכל מקרה - תביא חבר ותוודא בשיטט ה'פמפם' - 'סע' הסטנדרטית אם אתה רוצה להיות בטוח.

צאחלה מכפר יונה אם כבר

כל התוספות שאתה רואה על הרכב זה בעל הרכב הקודם שם לא נגעתי כי אהבתי את הכל,

מה זה שיטת הפמפם וסע? אשמח להסבר

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כריס פיקס הוא האיש לכל שאלה.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

צפיתי בסרטון הזה עוד בתקופה שהוא הוציא אותו, הוא עושה שיטה של לחיצה רצופה אחרי כמה פמפומים ואז פותח, אני פשוט פתחתי ראיתי שלא יצא כלום פמפמתי ברקס ואחד שואב, הכל יצא בשלוקים כמו שאמרתי.

בכל מקרה תודה.

איפה אני יכול להשיג מתאם קסנון לנורה H7? 

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בסוף נרכש מתאם בעלות של 50 ש"ח ונורה לרכב בעלות של 15 ש"ח 

הרכב עבר טסט הבלתמים היחידים זה צמיגים אחוריים שבחורף הקרוב יוחלפו לכמו הקדמיים פרימסי 4 וזהו בעיקרון.

מעדכן שאתמול נדלקה לי נורת כרית אוויר, היום רוסס ספריי מגעים על שני הקונקטורים נהג ונוסע, הנורה כרגע נעלמה.

הבנתי זה מחלה במזדות האלה.

עריכה אחרונה על ידי admtaynov13?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו מחלה בלא מעט רכבים בגיל הזה, ברכב שלי בעיה דומה הייתה בגלל מגע דפוק במפסק ביטול כ.אוויר נוסע.
מקווה שלא רק ריססת אלא גם ניגבת קצת :)

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין נורה, אני מאמין שאין מה לגעת :)
אם ידלק שוב, תן ריסוס ותנגב (החומר ממס את הג'יפה וצריך להוריד אותה) תחשוב שזה כמו לשטוף את הרכב בלי לנגב, אתה תוריד חלק מהאבק אבל נקי האוטו לא יהיה.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...