Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנדרובר דיפנדר החדש בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם לא רציתם לטרוח עם כל התהליך של הזמנה מוקדמת, רציתם לתת לאנשים אחרים לבדוק אותו קודם, או שסתם פספסתם את זה שהייתה אופציה כזו, מעכשיו אתם יכולים לקנות את הדיפנדר החדש ישירות מהאולם ולקבל אותו אחרי זמן אספקה סטנדרטי ולא כאילו זה מיזם קיקסטארטר שהרימו שני חבר'ה בני 16 מתוך סניף של ארומה. החדשות הרעות? תצטרכו לשלם יותר.

יואב היה באירוע ההשקה, רצה לנהוג, וחזר בלי לספק את הרצון אבל עם כמה תובנות מאוד מעניינות.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של תדמית, לדעתי. עכשיו אתה יכול גם לזכות בתדמית קשוחה, וגם לא לסבול יותר מדי ביום יום. דיפנדר 90 כזה יכול להיות אחלה תחליף לכל הרנגלרים החדשים והנוצצים שמסתובבים להם בערבות צפון ת"א, בואכה רמת השרון / הרצליה פיתוח. אף אחד לא באמת יקנה את הדיפנדר הזה (לפחות לא כיד ראשונה) למסע ספארי לאפריקה.

• מצחיק 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ahbarony כתב:

למה זה ולא דיסקו או וולאר, רחמנא ליצלן?

מאתה סיבה שחלק קונים רנגלר וחלק צ'ירוקי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שראה את ווידאו ההשקה שעשו במשלט 21 יכל לראות איך בשטח הדיפנדר (המאוד) ישן נותן בראש לחדש.

תעבירו לדקה 3:50.

עריכה אחרונה על ידי RBRB
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם @Ahbarony, ההבדל הגדול ביותר הוא הצמיגים, שבדיפנדר הישן בסרטון הם צמיגי שטח מלאים, בחדש בגרסה ששלחו יש צמיגים בפרופיל נמוך, מאמין שבמקרה הטוב A/T ובמקרה הפחות טוב צמיגי כביש.
בהינתן בזה ובכל שהנהג (כנראה) פחות מנוסה דווקא יכולת השטח מרשימה.

כן מבאס זה חוסר הגמישות במערכת המתלים בלנד רוברים החדשים ובדפנדר הזה בפרט.
הרמות הגלגל המרובות גורמות לכך שכל ההתקדמות בשטח שכולל הצלבות תלויה במערכת בקרת האחיזה, וההחלטה שלה האם לנעול דיפרנציאלים.

בכל מקרה בעיני מדובר ברכב חלום...
אולי בעתיד כשירידת הערך תפגע בו יהיה אחד בחניה [emoji51]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצטרף לביקורת על הדיפנדר החדש.

אם וכאשר היבואן והיח"צ שלו יחשבו שאתם ראויים לקבל מבחן מקיף וממצה לרכב, אני מבטיח לאתגר את הרכב בדיוק כפי שאיתגרתי את הגרנד צ'ירוקי טריילהוק והופתעתי מאוד מיכולותיו.

מהוידאו המצורף לא ניתן ללמוד הרבה בגלל ההבדלים המשמעותיים בין המכוניות ובעיקר בין הנהגים. 

חלק מעיתונאי הרכב בארץ הם נהגי שטח מעולים. חלקם לא מבינים בשיט בנהיגת שטח. רק מציין עובדה. 

אפילו על בחירת הנתיב בווידאו המלא יש לי השגות, אבל נעזוב. בת'כלס, על סמך וידאו הניתוח מאוד סטרילי וצדקני. אני לא שם. השטח ידבר.  

למה זה ולא דיסקו או וולאר - וולאר זה לא רכב שטח. את הוולאר לא הייתי מכניס לפרצים עליון על בסיס קבוע, ולא עולה איתו להר כיפה מהעלייה המזרחית שהיא אליה שכל רכב עם הילוך כל יעלה. הוא לא מיועד לזה. 

רכב השטח היחיד שבחנתי עד היום ששיניתי את המסלול המתוכנן בגלל הרכב היה הדיסקברי 5. פחדתי לגרום לו לנזקים במסלול שאני נוסע בו חופשי עם כל רכב שטח הדגמה אחר, אחרי שנציגת נסיעות המבחן דרשה שלא ארד איתו לשטח. 

ולכן הדיפנדר החדש במידה מסויימת מחזיר את לנדרובר עמוק לתוך השטח האמיתי, ומציב את הרכב כטוען לכתר 'הטוב ביותר'.

בדרך הוא יפגוש שם מתחרים לא פראיירים בכלל כמו אותו גרנד צ'ירוקי טריילהוק, לנדקרוזר סהרה, רנגלר רוביקון, ועוד. 

כל אחד מהם יהיה זול ממנו בעשרות עד מאות אלפי שקלים. 

אני כן צופה שאראה לא מעט דיפנדרים אצל אנשים שאין להם שום קשר לשטח, רק בגלל שהוא מגניב. 

הדיפנדר החדש מצוייד במערכות שטח מרשימות, אבל רובן לא חדשות, ורק סוגרות פערים מול התחרות מבית (הדיסקברי 5) ומול תחרות מחוץ (שהוזכרה למעלה).

זהו, מבחן שטח או שהוא יישאר בגדר 'וונאבי'. 

• אהבתי 5

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד המחיר, והשוני העיצובי, מה ההבדל תכלס בין הדיפנדר לדיסקברי?

שניהם שלדה אחודה, שניהם מתלים עצמאיים, שניהם עמוסים בטכנולוגיה שידוע שעובדת טוב ובשניהם יש כל מיני החלטות עיצוביות שבטח התקבלו בתור דאחקה אחרי כמה בירות. 

לדעתי, לנדרובר בהחלט יכלו לייצר רכב עם שלדת סולם וסרנים חיים, שעדיין מפנק, יוקרתי, ומעולה על הכביש. לא מעולה כמו הקונפיגורציה שקיימת כרגע, אבל כנראה שלא רחוק בהרבה מזה. הם לא עשו את זה, וזה קצת פספוס. 

• אהבתי 1

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא: יעשה את עשוש\ורדית או לא.

נחכה למבחן האמיתי.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בלי בעיה. 

אבל כדי לקחת אותו לשם הוא צריך להיות ממוגן, ואני בספק אם חברת המזרח תמגן רכב מבחן במיגון תחתון ומדרגות סף. 

2. עשוש / ורדית הם לא מבחן ליכולות רכב שטח. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, discoTD5 כתב:

1. ... אני בספק אם חברת המזרח תמגן רכב מבחן במיגון תחתון ומדרגות סף. 

2. עשוש / ורדית הם לא מבחן ליכולות רכב שטח. 

אם אתה צריך משקל איזון פנימי, או בוחן ספסלים אחוריים אשמח להצטרף למבחן וללמוד.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...