Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנדרובר דיפנדר החדש בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זיק סגור ומסוכן. 

עריכה: התבלבלתי עם מחמל. זיק פתוח ואתגרי. לא הייתי מכניס לשם רכב של חצי מיליון שקל. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות קשות, נראה לי מיותר לגרוס רכב חדש ויקר בשטח כזה.

לא עדיף לרכוש רכב יוקרתי ומפנק ללא יכולות שטח ליום יום ודיפנדר משומש לשטח? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצי מיליון או יותר, לא קונים רנגלר לטיולים + רכב מנהלים ליום יום?

מאוד מבין את מי שיקנה את זה כיד שניה, רק שאני לא רואה מספיק כאלו שיקנו אותו יד ראשונה בשביל לספק את הביקוש כיד שניה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לו הייתי רוטשילד"
בעיניי רכב שנראה מקסים וסופסוף קצת שונה מבפנים...
זכורני שב96 חיפשתי רכב חדש והגעתי ללנדרובר וההצעה הייתה דיפנדר קצר ב 95K ש"ח אחד מהסיבות שסירבתי היה מבנה דלת הנהג שפשוט נגע ברגל שלי,

ובמקום זה רכשתי פיאסטה...
איזה טעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.6.2020 בשעה 11:40, BarM כתב:

חייב לומר - הדגם החדש נראה מזעזע בעיניי

כמו צעצוע בשטח

לגמרי, הברונקו החדש נראה הרבה יותר טוב, וזה אומר משהו כשפורד מעצבים רכב יותר יפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...