Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון גלקסי S9+

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני חשבתי שסמסונג s21+ / אייפון 12 זה המרצדס של הטלפונים (וגם S9+ בזמנו ).
מסתבר - מאזדה 3.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 2.6.2021 בשעה 12:49, timur2008 כתב:

ומה יעשה בן אדם שהסוללה שלו קצת חלשה?
אין שום פרמטר בגלקסי לבריאות סוללה.
מה אמור לספר המוכר לקונה?

יש משהו חלקי ולא אפוי.

אפליקציית Samsung Members

Get help

Go to Phone Care

Interactive Checks

Battery

ומשם תקווה שבפרמטר life, כתוב Good.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פער המחירים בין טלפונים זולים ליקרים לא משקף את פערי הביצועים כמו ברכבים
למשל קח את הפוקופון של שיאומי, הוא חיית ביצועים עם אחסון מהיר ומצלמה בינונית, בעטיפת פלסטיק(שממילא מכוסה במגן כלשהו) כל הטוב הזה עולה כ-1000 שקלים.
אייפון 12 פרו או סמסונג 20 אולי יותר טובים בצילום, המסגרת יותר איכותית, קצב רענון גדול יותר, אבל הביצועים זהים או לא רחוק מכך - וזה לא שווה פי 4 או 5 במחיר בעוד שמאזדה 3 חדשה נותנת ביצועים/איכות/נוחות/כל פרמטר אחר בפי 2 מחיר לעומת מיני סגפנית דוגמת אלטו. בפי 3 מחיר אתה כבר בעולם אחר
בפי חמש אתה ברכבים של האלפיון העליון.
אתם מדברים נטו על שקלים ואחוזים.
ואני על איכות ואמינות ושמירת ערך.
כמה זה שווה?

שום שיומי לא מתקרב לחוויית שימוש לשום מכשיר דגל, ולא משנה מה החברה.

בדיוק כמו שסוזוקי אלטו לא מתקרבת לשום רכב טוב. ולא חייב מרצדס. ההשוואה הייתה בכדי להסביר שלא תמיד ה 'חדש' יותר טוב ממשומש באותו מחיר.

בכל אופן הדיון לא מתקדם לשום מקום, למי שמחפש רק זול, מקבל זול.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חווית שימוש?

מה זה ״חווית שימוש״?

לחברה שלי יש אייפון 11. החוויה היחידה שאני מחזיק אותו זה שמדובר בחתכת משקולת.

חוצמיזה, זה טלפון. לוחצים על אייקון, נפתחת אפליקציה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.6.2021 בשעה 14:45, vladclar כתב:

יש לי סמסונג S9 רגיל בן שנתיים+.
אותו הסיפור - הסוללה מחזיקה עד שיורדת ל 30% ותוך שניות צונחת ל 0.
החלפתי לסוללה מקורית ב 220₪ והמכשיר ממשיך לעבוד מצויין.
לא רואה סיבה למכור בכמה מאות שקלים ולקנות מכשיר אחר חדש בהרבה יותר מזה.
בטח לא למכור במחיר ריצפה ( 200₪ או משהו כזה ) מכשיר עם תקלה מהסוג הזה.

תיקנת בסאני?

ודרך אגב, פרט לסוללה (וזה קורה בהמון מכשירים שאחרי שנתיים הסוללה כבר לא 100% תקינה) הפלאפון מעולה ואני מרוצה ממנו.

גם בשנים האחרונות השדרוגים בין לדור נורא מינוריים שאני לא רואה סיבה למהר לשדרג.

לצורך העניין, לפני ה9 היה לי גלקסי 5. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בסאני, סתם מעבדה ברמת גן.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פירמטו שום דבר, תוך חצי שעה קיבלתי את המכשיר עם הסוללה החדשה ( והיא מרגישה חדשה )
זאת החנות:
https://website-5889355754740188321164-mobilephonerepairshop.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral
מי שביצע את התיקון זה האדם המבוגר שבתמונה.
באתי אליו בשביל משהו אחר - החלפת מסך לסמסונג S10 ( מכשיר לא שלי ) שהיה גם זול יותר מאחרים בסביבה .

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, timur2008 כתב:

לעומת lg למשל שחוץ מזה שכמעט כל הסדרות היו עם תקלות מפה לאוסטרליה, שלאחר שימוש של שנה הפכו לזבל ואף אחד לא רוצה אותם ביד שניה, וזה במידה והם עובדים בכלל.

ואגב lg סגרה את חטיבת הסלולר בדיוק בגלל זה.

הדגמים היותר חדשים שלהם הרבה יותר מוצלחים.

V20 - שירת אותי שנתיים, עבר יד במשפחה, ועבד עוד שנתיים עד שהמסך מת.

G7 - שירת אותי שנתיים, ואם בעבודה לא היו מחליפים לי טלפון, הייתי נשאר איתו, עובד כמו חדש, 0 תקלות.

G8s - חוץ מגודל שקצת מפריע לי לעומת G7, אין לי שום מילה רעה להגיד עליו.

את שלושתם קיבלתי מהעבודה, אחרת אין מצב שהייתי מוציא 3000 שקל על טלפון, אנחנו לא ב2013.

LG סגרו את החטיבה בגלל מכשירים שלא מצטיינים בשום דבר לעומת התחרות, אבל גרועים הם ממש לא. זה כמו שאנשים היום מחליפים מכוניות כל 3 שנים, אז את אף אחד לא מעניין אם המנוע יחזיק מיליון ק"מ.

טלפונים שלא מצטיינים בשום דבר, אבל אין בהם שום דבר רע. סוסי עבודה כמו טויוטה קורולה או קיה פורטה.

לפני 18 שעות, timur2008 כתב:

אתם מדברים נטו על שקלים ואחוזים.
ואני על איכות ואמינות ושמירת ערך.
כמה זה שווה?

שווה בעיניך כמה שאתה החלטת שאתה מוכן לשלם על זה.

חוץ מזה שמירת מה?

קונים, משתמשים וזורקים כשמת, כמו כל מוצר חשמל אחר. גם מקרר ומכונת כביסה אתה קונה לפי שמירת ערך?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה בלמכור מכשיר לא תקין,כמובן שמציינים מה מצבו הנוכחי ?

כיום יש לי S20+,לפניו היה לי S9+ בן שנה וחצי שחטף קצת מכות לאורך זמן,ואז נדפקה הבהירות במסך (אם מורידים למתחת משליש לא רואים כלום,צריך אור שמש ישיר בשביל לראות משהו בקושי)

פתרון #1 - להחליף מסך,950ש"ח - אין מצב

פתרון #2 - להעלות בהירות לכמעט מקסימום קבוע (במקום אדפטיבי\אוטומטי),ובא לציון גואל.

אחרי כמה ימים זה קצת הציק לי בעיניים,פרסמתי ביד2 ב600ש"ח אאל"ט,התקשרו כמה חכמים שכמובן "אחי 150ש"ח עכשיו אני בא שטרות" וזכו לניתוק צונן.

לאחר עוד כמה ימים בא חרדי נחמד שהיה בחופשה בצפון ובדרכו חזרה לאשדוד,ראה את המכשיר,בדק עוד קצת הגדרות ועניינים,שילם ונסע.

מוסר השכל - כל מכשיר אפשר למכור,רק אל תנסה לערבב את המוכר\להסתיר,זה לא נעים להתמודד אח"כ

תראה לו את המכשיר AS IS,ספר מה שאפשר מבחינת בעיות\תפעול =  ברגע שקנה האחריות עברה אליו.

עריכה אחרונה על ידי ezuf
  • אהבתי 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...