Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עם מה אתם מנגבים את החלונות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש או בקצף של BG או בנוזל ורוד לוישרים של Shell. שניהם מנקים מעולה. 

בנוגע לניגוב, כל מגבת מיקרופייבר שיש לי בנמצא, עדיפות לוופל. 

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף , אחרי הווינדולן , אני לפעמים מוסיף שכבה של sonax spray+seal

מנגב עם מיקרופייבר .

ככה גם בגשם בינוני לא צריך בכלל מגבים. זה מדהים. הטיפות פשוט רצות הצידה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוון שאנחנו בפורום דיטיילינג ( למי ששכח) חשוב להבין שאמוניה ואלכוהול שיש בתרסיסים רגילים

מייבשים את מסגרות החלונות. תרסיס ייעודי אינו מכיל אמוניה ולא אלכוהול. 

בעבר היו הרבה דיונים מרתקים על הנושא כולל הסברים מפורטים ומעמיקים  (שווה ללמוד מהם)

במערכת החיפוש החדשה זה בלתי אפשרי לחפש.

האם אני משתשמש גם בתכשירים רגילים, כן. הסיבה היא שאני נוהג לעבור עם חומרים לחידוש פלסטיק/ QD

או אוטמי צבע מידי פעם כדי לשמור את המסגרות מייבוש. לא יכול לומר שזה עוזר לחלוטין כי השמש כאן הורסת

כל רכב בצורה כזו או אחרת, אך טיפול וטיפוח תמידי מוכיחים שרכב מטופח יישמר טוב יותר מרכב מוזנח. 

לפעמים יש שומנים מעל החלון שקשה להסיר אותו. אני משתמש באלכוהול מדולל מדי פעם, חומץ גם טוב 

להוצאת אבנית וניקוי יסודי, פלסטלינה מעולה ביחד עם טיפול דיטיילינג. מטלית וופל טובה, אך גם משאירה שאריות/שובלים  לכן אני משלב בין מריחת תרסיס עם מטלית וסיים עם מטלית חדשה או פיסת נייר ידיים/עיתון לפעמים. 

יש כאן דיון מעניין על הנושא. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תכשיר ייעודי יעשה את אותה עבודה כולל סונקס. מה שחשוב לשמירת שמשות זה ניקוי קבוע כי מצטברים שומנים ואבק שיוצרים שומניות מעל השמשה. אישית משתמש מידי פעם עם אלכוהול מדולל או eraser של CARPRO/

וכמובן מקרצף את השמשות בזמן השטיפה. מדי פעם גם בתוך הרכב. ( בעדינות למניעת גלישת נוזלים לתוך החלון/פלסטיקים שיוצרים כתמים).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, _slayer_ כתב:

אני רוצה לנסות את תרסיס ניקוי שמשות SONAX, אם יש המלצות?

אני קבוע משתמש מאוד אוהב את התוצאה. קונה במבצע שלישיה משלם על 2 בסולו. 

חייב מגבת וופל  איכותית לתוצאה מושלמת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...