Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אספנות בלי טסט 3 שנים

ereznaa
שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב אספנות שעומד בחצר כבר 3 שנים ללא טסט מה אני צריך לעשות כדי להעביר אותו טסט? את הבנתי שיש איזה אישור מעבר ל 48 שעות? את מה לגבי ביטוח??

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להוציא רישיון זמני ל-48 שעות במשרד הרישוי ולעשות ביטוח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמנסים לעשות ביטוח נתקלים בסירוב, בטענה שלא ניתן לעשות ביטוח בלי טסט בתוקף. צריך למצוא סוכן שיסכים לעשות את זה (יש כאלה), מסכמים איתו שתוך שבוע-שבועיים שולחים לו צילום של רישיון רכב חתום בחותמת הטסט.

אחרי זה משרד הרישוי (בלי הרכב). להוציא אישור תנועה ל 48 שעות לתאריכים ספציפיים בהם מתכוונים לעשות טסט. אומרים לפקידה "רוצה את האישור לתאריך 20-22/01/2020" לדוגמא.

לשלם את האישור בדואר, 40 ש"ח

להוציא גם חידוש רישיון רכב ולשלם אותו.

אחרי זה למוסך (עם הרכב כמובן) ביום שהאישור תקף, להוציא אישור תקינות רכב מיושן.

משם למכון טסטים לעשות טסט.

במכון טסטים לא יבקשו לראות את האישור תנועה הזמני, האישור נדרש על מנת לנסוע באופן חוקי ברכב ללא טסט בתוקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הנאמר כאן טוב לגבי רכב רגיל

אך מכיוון ומדובר ברכב אספנות

צריך פשוט להוציא אגרה חדשה לשלם אותה בדואר

ואז להמציא אותה למכון רישוי הקרוב 

אחרי שעשית ב"הפול" ביטוח חובה זמני (לחודש עלה בסביבות ה120 ש"ח)

אני לא רואה את אותו שוטר שיעצור אותך על רכב אספנות וייתן לך דוח כי לא העברת אותו טסט

העניין זה רק הבטיחות של הכלי ואת זה רק אתה יכול לדעת

כל מה שכתבתי פה עשיתי בדיוק לפני חצי שנה אם הDL שלי 

מאחל לך הנאה מרובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שנאמר רלוונטי לרכב אספנות בדיוק כמו לרכב רגיל.

לנסוע בלי טסט למכון טסטים לא חוקי, כל אחד יכול להחליט שהוא נוסע בכל זאת והרבה מאוד אנשים אכן עושים את זה,

אבל חוקי זה לא.

ואישור רכב מיושן לפני טסט אף אחד לא ביטל לרכב אספנות.

ביטוח בפול רק כשאף סוכן לא מסכים. 120 ש"ח לחודש זה לא קצת כאשר זה עולה כ 350 ש"ח לשנה בחברת ביטוח רגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

גם אחרי 3 שנים, סביר שרישיון הרכב הוקפא (או בוטל, כבר שכחתי, פעולה שמקבלים עליה התראה) שמזמן לנו ביקור בלתי נמנע במשרד הרישוי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא כתבתי אוטומטית, מקבלים התראות וכשלא מחדשים זה קורה. קרה לי יותר מפעם אחת. בכל מקרה זה הפיך.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לזה שהם מפסיקים לשלוח חידוש כל שנה ולא ניתן לחדש ברישיומט או באינטרנט, אלא רק להתייצב פיזית במשרד הרישוי?

זה אני מכיר. אבל אין לזה סנקציות נלוות כמו צורך בתשלום חוב אגרות רטרואקטיבי או בדיקת מעבדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 2 שעות, Buki כתב:

אתה מתכוון לזה שהם מפסיקים לשלוח חידוש כל שנה ולא ניתן לחדש ברישיומט או באינטרנט, אלא רק להתייצב פיזית במשרד הרישוי?

זה אני מכיר. אבל אין לזה סנקציות נלוות כמו צורך בתשלום חוב אגרות רטרואקטיבי או בדיקת מעבדה.

בדיוק ואכן ללא סנקציות. פשוט כשמגיעים לזה צריך לשחרר את החסימה במשרד הרישוי.

קניתי פעם רכב אספנות עם 3 חסימות שונות (והם הקפידו להיות שירותיים מאוד ולא להגיד לי על כולן אז התפנקתי ב-3 ביקורים שונים),

כולל כאלה שאם למישהו שם היה שכל, זה היה יורד אוטומטית (כמו הגבלת מכס) אחרי מספר השנים שנקבע בחוק. אבל לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא כיצד מוציאים אישור תנועה זמני בימי קורונה שכאלו.

האם אפשר במענה הטלפוני ? 

כי קבלת קהל כידוע אין. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...