Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Fake steg audio system amp

קראנק
שימו לב! השרשור הזה בן 1450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים האם ידוע לכם על אמינות המגברים שנמכרים בארץ מחברות אלה ואחרות באותה רמה יצא לי לשוחח עם סוכן גי טי טראדינג מאיטליה שאמר לי שיש מלא זיופים . שלחתי לו קישור לכמה חנויות בארץ שמציעות מגברים אלה ותשובתו שאלה לא סוכנים שלהם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי כמובן לא שמתי לב.

אז לשאלתך מדובר במותג ששייך כבר שנים רבות לגיטי טריידינג.

לי לא יצא לשמוע עם זיופים שנמכרים בארץ.

ישנם חנויות שהם יבואן מקביל ומציעים את אותה סחורה במחירים טובים יותר

זה לא אומר שהסחורה שלהם מזוייפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שיבוא מקביל הוא על אחריותך למי מה שהבנתי מכמה חברה שהם יבואנים בעייתי לסמוך על יבוא מקביל כי יש תעשייה גדולה מעוד של זייופים במיוחד מרוסיה למותגי היי אנד כאלה ואחרים השאלה אם יש בארץ מישו שמיבא מוצרים אלה שאפשר לסמוך עליו 

זה כמו תעשיית זיופי שעוני יוקרה אם אתה מכיר את התופעה יש דרכים ממש מתוחכמים שעושים בתעשייה זאת 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אחרת 

יש לא מעט מותגים טובים מאוד שמסתובבים בשוק 

למה אתה נעול על המותגים האלו בלבד.?..ואם לא, אז מה התקציב להגברה.?

אגב אני הייתי ממליץ לך ללכת על מגבר 4 ערוצים + מונו ולא על 5 ערוצים 

אני מבין שיש לך APK + K2P 

מה הדגם של הסאב.?

מה הדגם של יחידת הראש.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...