Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה וולוו xc60 2010 בקרת נהג לא עובדת

natemimon12
שימו לב! השרשור הזה בן 1197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי וולווxc60  שנת 2010 

שבוע שעבר לאחר שבשבת היה גשם חזק נדלקה האזעקה של הרכב ולא הפסיקה עד שהפסיק הגשם כשהפסיק היא גם הפסיקה

יום ראשון כשאני בה לפתוח את הרכב הוא לא מגיב לשלט לא נפתח הרכב

בנוסף נורת ביקורת של האזעקה לא דולקת 

אז פתחתי את הרכב עם המפתח ידנית

לא היה כלום בתצוגה כאילו אין חשמל.

רק שיש מצבר 13v (בדקתי) 

עכשיו ברגע שהכנסתי את השלט למקומו הכל חזר התצוגה נורת הביקורת הקודן הכל

הנעתי את הרכב הכל היה טוב רק שלאחר 2 דקות כל נורות האזהרה נדלקו הכל! אפילו נורה שרושמת שכריות אוויר מבוטלות 

בנוסף מד דלק טורים מהירות הכל ירד ל0 כאילו אין מערכת אבל הרכב דולק כיביתי את הרכב הנעתי אותו שום דבר לא קרה ניתקתי מצבר אותו דבר

אמרתי טוב ננסה לנסוע לאחר נהיגה של 5 דקות כל הנורות כבו והכל חזר לקדמותו עלה מד הדלק טורים... אבל אני שם לב שהחלון של הנהג עולה בכל לחיצה מעט ככה צריך ללחוץ כמה פעמים עד שעולה או יורד לגמרי 

בנוסף גם המראה החשמלית של הצד הזה לא פועלת בכלל בקיצור כל צד הנהג חלון ומראה לא עובד

בנעילת הרכב דלת הנהג לא ננעלת וצריך לנעול אותה ידנית ומראות חשמליות לא עובדות

עוד דבר אני שם לב שמתחת לרכב בין הגלגל הקידמי לאחורי בצד הנהג (שמאל) מטפטף מיים דרך הפלסטיק נראה כמו סוג של תעלה לא יודע מאיפה המיים האלה אבל בוודאות זה מיים לא שמן או נוזל אחר

אשמח אם משהו יודע מה זה הבעיות האלה ויוכל לעזור לי תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה 

אגב בדקתי את כל הפיוזים למקרה שאולי נשרף משהו אבל כולם תקינים 

עוד דבר משהו יודע אם יש איזה פקקים שפותחים כדי לרוקן מיים שהצטברו בתעלות

ראיתי סרטון של טוארג שיש שני פקקים לריקון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אני משער הנושא נפתר, אך שווה לבדוק את סיבת התקלה ויש שני אפשרויות שעולות בדעתי:

לרכבים האלה היה בזמנו ריקול בגלל שמשות שחדרו מהן מים, שווה לבדוק מקרוב ולהריץ את המספר של הרכב, כמו כן, אם יש לך סאנרוף, יש לניקוז שלו איזה מחבר ידוע לשימצה בקורה בצד של הנוסע שנוטה להיכשל ואז לנקז את המים לתוך הקורה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1197 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...