Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דירוג עליית\הוזלת המחירים ברשתות השיווק - מי הכי חזיר ?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חדשות 12 לקחו סל מוצרים של 60 מוצרים ובדקו

ביחס לשנת 2019 מי העלה את המחירים ומי הוזיל

נתחיל במי הכי זול: יינות ביתן

חבל שדווקא רמי לוי שבכל הזדמנות מתראיין ואומר שהוא לא מעלה מחירים, הוא יצא הכי יקר

אני באופן אישי אוכל רק בשר ודגים וקונה בקצביות פרטיות, אבל יש אנשים שה 20% האלה מאוד רלוונטים להם

שווה להפיץ שכולם ידעו ממי להזהר.

2021100402_174949.thumb.jpg.4f524f9f4883ca40d3ce425eb9641157.jpg

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמעלה תהיות זה עד כמה המחירים של רמי לוי וויקטורי זהים ב2020.

בנוסף, יינות ביתן הכי יקר מהרשימה שצירפת גם ב2019 וגם ב2020. לשיטתך, הם הכי חזירים, השנה קצת פחות.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Gosser1860 כתב:

הדבר היחיד שמעלה תהיות זה עד כמה המחירים של רמי לוי וויקטורי זהים ב2020.

בנוסף, יינות ביתן הכי יקר מהרשימה שצירפת גם ב2019 וגם ב2020. לשיטתך, הם הכי חזירים, השנה קצת פחות.

לפי המדגם של חדשות 12

חבילה של 60 מוצרים עלתה ביינות ביתן 616 ב 2019 ו 560 השנה

ככה שהם הכי זולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מתלפיות בירושלים שם יש את יוחננוף

אושר עד 

3 סניפים של רמי לוי.

היה תור ענק ביוחננוף בשעה 21:00

לא נכנסתי

אושר עד- אין על מה לדבר ,תור לחניה ותור להיכנס.

רמי לוי סניף הדגל היה ריק.

לצערי, ואני קונה שם המון כמעט כל יום יומיים אני שם בהפסקה קונה דברים , היום לא היה זול.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Mike Lowrey כתב:

אבל ברמי לוי זה 524, יותר זול מיינות ביתן

אבל אצלו העליה הגדולה ביותר

אחרי שהוא דואג להתראיין ולהדגיש שהוא לא יעלה מחירים 

ועוד ציין שמי שהעלה מחירים חוצפן

זה היה בראיון שהוא הראה שכל המחסנים שלו מלאים ולא יחסר כלום על המדפים

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא העלה מחירים,רק ביטל את כל המבצעי כאסח שהופיע  בקופה,לא על המדף חלילה, כדי שיצא הכי זול בסקרים. 

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מגמתי. מתי עשו את הבדיקה? האם היתה עליה בין מרץ 2020 לאפריל 2020? או שהיה עליה בין ינואר 2019 לינואר 2020?

אם אמר שלא יעלה מחירים ועשו בדיקה לפני ואחרי (ולא עשו, עשו בדיקה ביחס ל2019) אז אני מסכים לטענה שלך.

אבל מה שעשו בתמונות הללו הוא מצג מגמתי מאוד. אולי המחירים בשנה האחרונה עלו כי X, Y ,Z? שנית, זה יחסית שוק "חופשי".

לפני 3 שעות, Transporter כתב:

ככה שהם הכי זולים

הם לא. הפער בין הסלים שלהם הוא הכי גדול (אולי, לא בדקתי). אבל זה לא אומר לאדם הרגיל כלום. מה שכן המידע מלמד אותנו הוא שאפשר לרכוש את הסלים (אם הם זהים 1 ל-1) בוויקטורי וברמי לוי ביותר זול. ולכן הם - הכי זולים.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Gosser1860 כתב:

אבל זה מגמתי. מתי עשו את הבדיקה? האם היתה עליה בין מרץ 2020 לאפריל 2020? או שהיה עליה בין ינואר 2019 לינואר 2020?

אם אמר שלא יעלה מחירים ועשו בדיקה לפני ואחרי (ולא עשו, עשו בדיקה ביחס ל2019) אז אני מסכים לטענה שלך.

אבל מה שעשו בתמונות הללו הוא מצג מגמתי מאוד. אולי המחירים בשנה האחרונה עלו כי X, Y ,Z? שנית, זה יחסית שוק "חופשי".

הם לא. הפער בין הסלים שלהם הוא הכי גדול (אולי, לא בדקתי). אבל זה לא אומר לאדם הרגיל כלום. מה שכן המידע מלמד אותנו הוא שאפשר לרכוש את הסלים (אם הם זהים 1 ל-1) בוויקטורי וברמי לוי ביותר זול. ולכן הם - הכי זולים.

אני לא יודע איזה אינטרס יש לחדשות 12 לתת במה לעסק אחד על פני השני

הנתונים הם שלהם

עליה של 20% מ 2019 להיום לטעמי זה חוצפה

במיוחד כשהמצב כל כך גרוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירוניה? מזה אנחנו מתקיימים.

אוכלים ונושמים אירוניה, כל הזמן.

מה שכן, אם נתעלם לרגע מהאירוניה, בפעמים הבודדות שטרחתי להסתכל מה *מכיל* אותו סל קניות להשוואה, גיחכתי והמשכתי הלאה - הוא לא דומה בגרוש לפרופיל הקניות שלי, למשל. או במילים אחרות, השוואה חסרת תועלת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשע הגדול הוא איתן יוחננוף שאמר בראיון "בחוסר היצע המחירים יעלו, מה לעשות; ספק אם יהיו מבצעים לפסח".

כלומר סימן למתחרים שלו את הכוונות וביצע: כל המבצעים נפסקו מייד, והמחירים עלו למחירי השקר היקרים של 'לפני המבצע' כלומר עליה במחיר.

רמי לוי, אושר עד ושופרסל מייד חיקו אותו. בנוסף השבוע הוא ",סתם" העלה מחירים לעוד מוצרים.

הנחתום מעיד על עיסתו "לנצל את המצב לעליות מחירים זה בהחלט שפלות".

אני מקווה שהרשות להגבלת עסקים או איך שלא קוראים להם עכשיו תחקור את זה בעתיד.

עריכה אחרונה על ידי borsood

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...