Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 4 שנות אאוטלנדר

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 1463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, menir1 כתב:

במיוחד אם משווים את הרכב לבמו אאודי ומרצדס.

אבל הוא לא משווה לאודי ומרצדס, אלא לסקודה ופיג'ו...

זה לא תלוי בו, הוא כתב ביקורות גם לאאודי Q7 ועוד רכבים, וההשוואה היא בתת ההכרה שלו. גם ההיכרות הראשונית שלו עם אאוטלנדר, הוא עם הגרסה המכוערת של 2015 (גם בחינם לא הייתי לוקח את זה). יש דברים שמקבעים אצלך דעה קדומה, כמו החבר lanosforce שיצא לו לראות כמה בעלי אאוטלנדר שמתנהגים כמו חזירים.

אצלי זה אחרת, אני באמת חשבתי אחרי שנה למכור את האאוטלנדר ולעבור לקודיאק, התעניינתי בפורום על הרכב, הזמנתי נסיעת מבחן, נסעתי לסוכנות, ישבתי, בדקתי כל פרט... וחזרתי מאוכזב לגמרי. הביקורת המקיפה שלי על הסקודיאק (בליווי תמונות) מופיעה כאן. כשאני קורא אותה שוב, אני מופתע שאהבתי את עיצוב הפנים וכתבתי שהוא עדיף על האאוטלנדר. הספקתי לשכוח זאת מאז.

הצחיק אותי גם לקרוא את התגובה של אלון שבאה אחר כך, שסיכם: "אז תמשיכו להאמין לכתבות רכב מפרגנות במקום ללכת ולמדוד בעצמכם".

לפני 4 שעות, menir1 כתב:

תחזור לדווח לאחר שהרכב חנה בשמש הקופחת של יולי-אוגוסט מספר שעות ואז נכנסים לרכב ומאכלסים את השורות האחוריות

אני עם הרכב כמעט 4 שנים, אז אתה בטח מתאר לעצמך שעברתי מצבים כאלה.

אכן (כמו בכל רכב, אני חושב) רכב לוהט יתקרר לאט יותר יחסית לרכב צונן. זו בדיוק הסיבה שאני מותח בד שחור מחלון לחלון, מכסה את כל איזור הדש בורד והשמשה הקדמית, פותח גם סדק בסאנרוף, וככה הרכב מתקרר במהירות כשאני מתניע.

לפני 3 שעות, ceyal כתב:

ברור שהם לא התלוננו. לא ציפיתי אחרת.

אתה רומז שאני מעוות את הנתונים... אבל אין לי שום סיבה לשקר לך או לאחרים.

לפני 3 שעות, ceyal כתב:

קרה לי יותר מפעם אחת כשעמדתי בפקק, שהמזגן פשוט הפסיק לעבוד והדליק נורת תקלה. יצא פשוט אויר חם. סיוט שלא קרה לי מעולם באף רכב אחר

אני באמת לא יודע איך להגיב מול הניסים והנפלאות האלה, שכן האאוטלנדר ידוע כרכב אמין, ולי מעולם זה לא קרה. אבל אפרופו ניסים ונפלאות - אלה הם תופעות טבע רגילות ברכבים אחרים, בלי לנקוב בשמות. הפורום מלא בתלונות על רכבים מומלצים ונפלאים.

לפני 3 שעות, ceyal כתב:

והצמיגים של האאוטלנדר ממש לא רחבים ובחתך נמוך. הם סטנדרטיים למדי במגזר ה SUV.

אני יכול רק להפנות אותך לדיון שפתחתי בגלגול הקודם שלי, כאשר רציתי לקנות אאוטלנדר עם חישוקי 18 אינצ', ולא ידעתי מה זה. התגובה הראשונה היתה, "כמובן שזה אומר משהו על נוחות הנסיעה. צמיגים בחתך נמוך יותר יהיו מעט פחות נוחים ויותר יקרים לרכישה".

אתה צודק שהם סטנדרטיים במגזר, אבל הכל יחסי. יחסי לרכבים משפחתיים רגילים.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 5 שעות, ceyal כתב:

ביולי-אוגוסט המזגן כמעט ולא משפיע, ויותר מזה - קרה לי יותר מפעם אחת כשעמדתי בפקק, שהמזגן פשוט הפסיק לעבוד והדליק נורת תקלה. יצא פשוט אויר חם. סיוט שלא קרה לי מעולם באף רכב אחר.

קבלת רכב תקול. אני עם אאוטלנדר 3 שנים (לא נהג ראשי), ממש לא מת על ז'אנר הג'יפונים וגם לא שמח לשבת על מושב הנהג ברכב הזה.

אבל מכאן לכל מה שאתה מתאר עליו המרחק הוא רב מאוד.

המזגן מצוין - גם באוגוסט במישור החוף

המנוע מספק (אלא אם חיפשת רכב ספורט) ועושה את העבודה מצוין.

הרכב מבודד לא רע, והבעיה היחידה היא טלטלות על במפרים.

בסה"כ רכב מספק לחלוטין למי שמחפש אמינות, פונקציונאליות וגם קצת שמירת ערך.

אני יודע שיש כאן כמה ח'ברה שעשו לעצמם תחביב לזלזל ברכב הזה, אבל כנראה שחוכמת ההמונים גם במקרה זה - לא ממש טועה.  

עריכה אחרונה על ידי איצו
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, outlander כתב:

זה לא תלוי בו, הוא כתב ביקורות גם לאאודי Q7 ועוד רכבים, וההשוואה היא בתת ההכרה שלו. גם ההיכרות הראשונית שלו עם אאוטלנדר, הוא עם הגרסה המכוערת של 2015 (גם בחינם לא הייתי לוקח את זה). יש דברים שמקבעים אצלך דעה קדומה, כמו החבר lanosforce שיצא לו לראות כמה בעלי אאוטלנדר שמתנהגים כמו חזירים.

כפי שכתבתי מספר פעמים ואחזור על זה שוב, נהגתי על מספר רב של רכבי שבעה מושבים, SUV וגם לא.

וכפי שכתבתי (שוב) את שנת 2015 ו 2017 הורדתי מההשוואה.

אבל עדיין, מה לעשות, מדובר בSUV בסיסי, מיושן ואין כרגע שום סיבה לרכוש אותו.

אם יצא דגם חדש, אבל חדש באמת ולא שוב שינויי פגוש, אני הראשון שאשמח לבדוק אותו.

שום דעה קדומה, שום דעה שלילית.

נהניתי מהאאוטלנדר האחרון שהיה לי. אבל נהניתי הרבה יותר מהמתחרים.

לפני 5 שעות, outlander כתב:

אני באמת לא יודע איך להגיב מול הניסים והנפלאות האלה, שכן האאוטלנדר ידוע כרכב אמין, ולי מעולם זה לא קרה. אבל אפרופו ניסים ונפלאות - אלה הם תופעות טבע רגילות ברכבים אחרים, בלי לנקוב בשמות. הפורום מלא בתלונות על רכבים מומלצים ונפלאים.

קרה לי במודל 2015, וב 2017. כשעמדתי בפקק, בחום המטורף של אוגוסט, המזגן הפסיק לעבוד.

קרה לי גם בדרך לאילת, לפני שנה.

אז גם המולטימדיה פשוט כבתה כי היה לה חם.

אני לא צריך שתגיב מאחר וזאת היתה רק תקלה אחת מתוך כמה. כנראה כשהרכב עושה 50 אלף קילומטר בשנה, הוא לא שיא האמינות.

לפני 2 שעות, איצו כתב:

בוא, תהיה מדוייק כשאתה מצטט אותי.

אמרתי שהמנוע חלש ביחס למתחרים. לא אמרתי שהוא לא טוב. מספק? זאת מילה יפה.

לגבי המזגן, הוא נהדר כשאתה לבד ברכב. לא מעבר.

• אהבתי 1
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה נסגר אתכם אנשימ'ס; הבנאדם נהג 4 שנים רצוף על 3 אאוטלנדרים שונים. גמע איתם כ 200 אלף ק"מ (תען אותי אם אני טוקה) בעיר ובכפר ועם משפחה אקסטרה מבורכת (לא חמישה נוסעים), אם זה לא מישהו None bias,  אז-אני-לא-יודע-מי-כן. 

דווקא מי שנסע רבות גם על ה 5008 ובחן רכבים אחרים, לטעמי יש לו את הפרספקטיבה הכוללת ביותר, שרואה את מה הכי הרבה כסף יכול לקנות לעומת ה standard vfm של ישראל ישראלי ואאוטלנדריו. ושות. ובניו.

לאנספורס- אני ורועי ממש לא אהבנו את מה שכתבת הפוך על הסורנטו, אם בטעות ראית מישהו נוסע בקצת בהמיות, ייתכן וזאת אשתי מאחרת לאיסוף הילדים...(;-

אני אישית נוסע לפעמים בזריזות, אבל ממש לא בבהמיות. שלחת פה תחושות של X6 בכביש 6 שעשו לי צמרמורות. נא התנצלותך בהקדם...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי בפעם האחרונה ראית פולני מתנצל חוץ מהרגע הזה שהוא מתעורר בבוקר? 😎

אתה ואשתך תהיו כנראה מחוץ להכללה - יש דברים שאני שם לב אליהם ויש רכבים בולטים במיוחד מבחינתי. 

אני לא רוצה לכתוב את מה שאני חושב על X6 - פה עוד עלולים להוציא עליי חוזה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשתמש אאוטלנדר יש יכולת נדירה לפתח אהבה אמיתית (שידוע שלכאב נולדה) כלפי האוטלנדר שלו, למרות כל מה שקורה מסביב. בהחלט הוא יכול להגיד על עצמו שבנושא הסגידה לרכב - I did it my way .

לאנוספורס- מי כמוך מבין מהיא אהבה אמיתית (ע"ע אייל אמריקני), ולכן אני הראשון שיכבד את זה, גם אם אסתייג ממרבית האמירות  של אאוטלנדר שבאות יחד עם זה. בכל זאת, קשה לשכוח את תאור התאוצה האלמותי שלו כשבפעם הראשונה האיץ בחוזקה עם מכונת המירוצים היפנית משובעת המקומות. 

עריכה אחרונה על ידי ST12345
Typos
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד זה כמו שכוורת כתבו - בין אמת לקצת מוגזם, שמה הסתבכת... 

מצד שני - זה גם לפעמים תוצאה של עיוורון מחוסר נקודות ייחוס 

רואים את זה גם באודיו - בן אדם בטוח שהמערכת שלו היא הקרם דה לה קרם - עד שהוא שומע אחת שבאמת מלקקים ממנה את האצבעות. 

קשה לקבל אנשים כפי שהם אבל יותר גרוע זה לנסות לשנות את מה שלא ניתן ואם זה לא מספיק רע - כשלא מבדילים בין המקרים. 

אני מנסה לקבל את פותח השרשור - לא תמיד מצליח מודה - זה לא תמיד קל אבל בסופו של דבר כמו כולנו כאן הוא חלק מהקהילה, הוא חבר והפוסט הזה יפה ותורם. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.3.2020 בשעה 22:51, ceyal כתב:

קרה לי במודל 2015, וב 2017. כשעמדתי בפקק, בחום המטורף של אוגוסט, המזגן הפסיק לעבוד.

קרה לי גם בדרך לאילת, לפני שנה.

אז גם המולטימדיה פשוט כבתה כי היה לה חם.

אני לא צריך שתגיב מאחר וזאת היתה רק תקלה אחת מתוך כמה. כנראה כשהרכב עושה 50 אלף קילומטר בשנה, הוא לא שיא האמינות.

כנראה שגם נמאס לך מהרכב כי חרשת עליו ימים ושנים, אז ברור שמרכבים אחרים שנהגת עליהם רק נסיעת מבחן, תתלהב יותר, וכנראה שנהג נורמלי לא יחווה את מה שאתה חווית כי הוא לא עושה את הקילומטרז' שלך.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלת טוב, יחסית, לא חבל? אתה גולש שוב לדיבור שהוא מאד, מדי, מפוזיציה. כאילו אתה מועמד מסוים לראשות הממשלה וכל היתר פתאום שייכים למחנה שכנגד. סתם השוואה שכזאת.

האאוטלנדר לא מכונית רעה, פשוט מה לעשות והמתחרות עדיפות. לפעמים צריך גם להיות אובייקטיבי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, outlander כתב:

כנראה שגם נמאס לך מהרכב כי חרשת עליו ימים ושנים, אז ברור שמרכבים אחרים שנהגת עליהם רק נסיעת מבחן, תתלהב יותר, וכנראה שנהג נורמלי לא יחווה את מה שאתה חווית כי הוא לא עושה את הקילומטרז' שלך.

כנראה.

כנראה שגם לא.

קשה לך להבין. אסביר לך שוב.

האאוטלנדר רכב טוב. כשהיה הזול בחבורה, הוא היה הרכב הטוב ביותר ביחס למחירו.

היום כבר לא.

קאפיש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והעלילה שוב מסתבכת...

אאוטלנדר - אם אתה מחליף את הקיים לאאוטלנדר חדש, אתה גומר פה חצי פורום...(;-

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, אם הוא יחליף למשהו אחר יש מצב שגם בו הוא יתאהב (וזה ממש בסדר, לדעת להנות ממה ששלך,  ולהגיד שמה שיש לך זה הכי טוב ללא קינאה, תכונה מבורכת),

בכל מקרה אני מניסיוני (הלא קצר) על 3 דורות של אוטלנדרים ו2 מנועי קודיאק, 

הסחיבה של קודיאק דיזל פשוט חזקה משמעותית מהאוטלנדר,

שנסענו כל המשפחה (7 בוגרים כולל ציוד על הגג) לאילת באוטלנדר, בחזור היא התקשתה בעליות,

מה שכן צריכת הדלק נשארה סבירה,

המושבים האחוריים רק לזעטוטים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ST12345 כתב:

והעלילה שוב מסתבכת...

אאוטלנדר - אם אתה מחליף את הקיים לאאוטלנדר חדש, אתה גומר פה חצי פורום...(;-

האמת היה מעניין לראות מה היה קורה אם היו משווקים כאן לאדה ניבה אורבן והוא היה קונה אחת. 

אם להיות כנה לגמרי - אם היו משווקים אותה כאן, כנראה שכבר הייתי בעלים של אחת. כמו מויישה (מושיק) והאורנג'דה (דודו טופז ז"ל בימים הטובים ביותר שלו) - לא יודע מה יש לי מזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה, אם הוא יחליף למשהו אחר יש מצב שגם בו הוא יתאהב (וזה ממש בסדר, לדעת להנות ממה ששלך,  ולהגיד שמה שיש לך זה הכי טוב ללא קינאה, תכונה מבורכת),

בכל מקרה אני מניסיוני (הלא קצר) על 3 דורות של אוטלנדרים ו2 מנועי קודיאק, 
הסחיבה של קודיאק דיזל פשוט חזקה משמעותית מהאוטלנדר,
שנסענו כל המשפחה (7 בוגרים כולל ציוד על הגג) לאילת באוטלנדר, בחזור היא התקשתה בעליות,
מה שכן צריכת הדלק נשארה סבירה,
המושבים האחוריים רק לזעטוטים. 
מותר, רצוי ומבורך להתאהב ולאהוב את הרכב שלך. כולנו, רובנו לפחות, בפורום הזה בגלל שאנחנו רואים בזה אהבה ותחביב.

עם זאת, זה לא אומר להיות עיוור. אני מאוהב לחלוטין באוטו שלי, וגם באלה שהיו לפניו, אבל יכול לדקלם לך רשימת חסרונות מאד מפורטת לגבי כל אחת מהן. לא כל רכב שאני קונה הופך להיות הכי טוב בעולם, ואין לי כסף ל-F40.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי שם בשנות השמונים היתה לי פיאט פנדה, הייתי משוכנע שזה מתת האל לאדם.
ספורטיבית, חסכונית, יפה, בעלת יכולת שטח.
ואז התבגרתי...

כנראה שמה שחסר ל outlander זה להתבגר :)

• מצחיק 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1463 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...