Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 4 שנות אאוטלנדר

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 1441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי את השרשור על "סיכום עלויות" ונזכרתי שעוד שבועיים אני סוגר 4 שנים נפלאות עם האאוטלנדר 2016, אז הנה הסיכום של 4 שנים עם הרכב, וחוות הדעת שכתבתי עבורכם, לאחר שההתלהבות הראשונית מהרכב עברה די מזמן.

נסיעה:

הרכב נוח לנסיעה ומפנק, אני משתולל איתו בכבישים באופן חופשי, לא מרגיש שזה רכב גדול. יש לו אחיזת כביש טובה, הוא מרגיש יציב וסבבה. מילים לא יכולות לתאר כמה אני נהנה מהרכב הזה, לא אשכח את ההרגשה כשעליתי לרכב אחרי טיסה ארוכה וטלטולים בכבישים בחו"ל ברכבי הסעות. הרכב הרגיש נוח ברמה של מזרון קינג קויל. היות ואני לא אוהב שמתערבים לי בנהיגה, אז אני שמח שבגרסה שלי (2016) לא מותקנות ברכב מערכות אוטונומיות של בלימה או תיקון סטיה וכדומה. לי מספיקה בהחלט ה"צפצפה" שלפעמים עושה רעש מיותר אבל ע"פ רוב גורמת לריכוז מלא בנהיגה.

נוחות:

יש את כל מה שצריך: המובילאיי עושה עבודה יפה מאוד ומונע תאונות, מערכת הקונקטד קאר של מיצובישי מעולה ונוחה מאוד לשימוש - התפריט בעברית ויש רדיוס 100FM עם כל השירים שבעולם, וויז, בלוטות', והכל. יש סאנרוף שזה ממש כיף, גם מכניס אור וגם אוויר, ויש מראות מתקפלות שזה מאוד נוח בחניה ולא מפריע (לי זה גם מסמל שהאוטו ננעל, חוסך זמן וכאב ראש). הפשרת אדים ברכב נעשית ע"י כפתור יחיד וייעודי. המגבים פועלים אוטומטית. האורות נדלקים ונכבים אוטומטית. יש מראה מונעת סינוור. המראות מתכוונים חשמלית. בסך הכל מאוד נוח.

בגרסת הפרימיום שלי יש גם חימום כיסאות - מאוד שימושי וכיפי בחורף. 

דבר אחד מפריע ומוזר - המתגים של העלאת החלונות ממוקמים טיפה למעלה, מה שבכל פעם גורם לי להתבלבל ולהוריד חלונות מאחורה כשאני רוצה להוריד מקדימה, וכמו כן אין בהם תאורה ובחושך צריך לגשש כדי לאתר אותם.

הוצאות:

האוטו לא ראה מוסך, כצפוי. זה מאוד כיף לקום בבוקר ולדעת שאת היום תסיים בחזרה בחניה של הבית שלך, ולא במוסך כלשהו. בטיפולי 10,000 במוסך מורשה, יחסית קרעו אותי. סביבות 2000 לטיפול, אולי חוץ מהטיפול הראשון שהיה 900. בלמים (רפידות, או איך שקוראים לזה) צריך להחליף בערך פעם בשנה, קדמי או אחורי. את הטיפול הקרוב אני מתכנן לעבור אצל חבר, ומקווה שזה יהיה שליש מחיר.

אגב, העובדה שהרכב עצמו וגם החלקים שלו יחסית זולים - תורמת גם לשקט הנפשי. זה לא כמו ברכב יקר שאתה מפחד שאיזה חלק קטן ילך ותצטרך לארגן 50K.

ביטוח:

סביבות 5000 לשנה, ביטוח חובה + מקיף לי ולאשתי בלבד. עם ביטול השתתפות עצמית (גם למקיף). הביטוח לא הופך להיות יותר זול עם השנים, משום מה.

איחסון:

רוב השנה, כסאות 6-7 סגורים. הבגאז' ענק. גם כסאות 3-4-5 מתקפלים, ואז זה בכלל ענק (הובלתי עם הרכב גם ארון שקניתי יד שניה מהשכנים שגרים 3 ק"מ ממני). בטיולים או ביציאות משפחתיות בהרכב מלא, אני משתמש בגגון שקניתי. מרכיב אותו תוך כמה דקות, מעמיס מזוודות על הגג, לא הכי נוח אבל זה מה יש.

מקומות 6-7:

בגודל כמעט מלא. יצא לי להושיב שם שני מבוגרים בגילאי 30, ישבו נסיעה ארוכה ולא התלוננו. צריך לשחק עם השורה השניה, כדי לתת מרווח טוב לשורה הראשונה.

צריכת דלק:

צריכת הדלק סבירה. בין עירוני צורך הרבה פחות מעירוני. אבל אחד כמוני שכמעט לא יורד מ140... כנראה לא ממצה את החיסכון בדלק. בכל אופן כשאני בודק עלויות של נסיעות רחוקות - אני מגיע לסכומים זולים (יחסית לרכבים הקודמים שהיו לי, רכבים יותר קטנים). 

מראה:

אני מאוד אוהב את המראה החיצוני של האאוטלנדר. יש רכבים יותר יפים ממנו שאני ממש חושק בהם, כמו הג'נסיס gv80 (אני מדבר על גזרת ה7 מקומות). אבל ככל הנראה, הוא לא יכנס לי לחניה... שהיא תפורה למידות של האאוטלנדר. וגם לא ברור אם משתלם לי להוסיף 200K (לפחות) רק בשביל שדרוג המראה הפנימי. אז בסך הכל אפשר לומר שאני שמח בחלקי.

מצד שני עיצוב הפנים לא משהו, וזה דבר שכן מפריע לי, והפריע לי מהרגע הראשון. שמתי על הרכב הזה 170,000 ש"ח, והרגשתי שבקטע הזה לא קיבלתי תמורה הולמת. העיצוב די מיושן, גם בהשוואה לרכבים אחרים בגזרת המחיר הזאת. אבל בסופו של יום, העיצוב לא כל כך גרוע, והוא נסבל.

שדרוגים:

1) בשתי הדלתות, מדרכים עשויים ממראות, בלילה זה מהבהב בפתיחת הדלת באור כחול. מהמם. 75 דולר בעלי אקספרס. עוד 200 שקל התקנה מקצועית.

2) כיתוב מקורי של אאוטלנדר על מכסה המנוע, נרכש מאיביי. נדמה לי שבשנתונים הבאים זה מגיע כבר עם הרכב. 100 דולר באיביי.

3) אנטנת "כריש" מקורית של הרכב, שמגיעה בשנתונים יותר מתקדמים. נקנתה מאתר גרמני. קצת יקר.

4) מכסים מוכספים לידיות, מקורי של מיצובישי (יש להם תוספים מקוריים). נקנה מאתר גרמני. קצת יקר.

5) תוספות ניקל עדינות למחזירי אור אחוריים - משהו שלא הופך את הרכב לערבי, אבל מוסיף יופי. עלה כמה גרושים בעלי אקספרס.

6) תושבת מוכספת לכל איזור ההנדברקס. נקנתה בעלי אקספרס, לא יקר.

7) מכסה עשוי עור שחור להנדברקס.

8. כרית קטנה שמולבשת על משענת היד, מוסיפה המון נוחות. בצבע קרם כמו המושבים והמשענת עצמה.

9) מצלמת דרך מהסוג הכי מומלץ כאן בפורום. עושה יפה את העבודה, ולא מורגשת. תופסת נפח קטן מאוד על השמשה.

10) פנסים ראשיים, אור לד לבן, שהוזמנו מעלי אקספרס. המחיר - 200 שקל.

11) פנסי אור גבוה, שהוזמנו מאתר בריטי, תוצרת פיליפס. מאירים את הדרך בעוצמה (אם אני זוכר טוב, 130 אחוז יותר).

סיכום יתרונות: הרכב נהדר כמעט מכל בחינה. קניה משתלמת ביותר.

סיכום החסרונות: עיצוב הפנים משעמם ועלוב יחסית, חסר תאורה במתגי החלונות.

תמונה עדכנית של אהובתי, שצולמה ברגע של חיבה:

1.thumb.jpg.156d68e201d8943a9a1b220ecfa5290d.jpg

עריכה אחרונה על ידי outlander
  • אהבתי 5
  • מצחיק 1
  • מעניין 2

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה.

לי יש 2013 כבר שנתיים פלוס.

מזדהה עם רוב הנאמר:

עלתה לי 95 אלף.

אחיזה מעולה בכיכרות לאחר החלפת צמיגים ל(הופס שכחתי) אצל צמיגי המגן המעולים.

נוחות מעולה. לא וולוו אבל קרוב. משייט במהירויות גבוהות מאוד בדרך כלל.

גם אני מתבלבל במתגי החלונות.

הסאונד מעולה והבלוטוס ראוי לשבח. שומע בדרך כלל קול חי מיוזיק 107.5

מקומות 6-7 מצוינים ומתקפלים שטוח. מקפל לפעמים גם את הקדמיים להובלת סחורה ואז זה ממש שטוח ונוח. בכל מקרה לא מספיק לכל המשפחה (8 ילדים) ובנסיעות בהרכב מלא חלקם נוסעים בתח"צ.

צריכת דלק: 1 ל-10 בנהיגה תובענית. 1 ל-11.5 בנהיגה רגועה.

עיצוב: נחמד. לא מעבר. בעיקר בצבע הלבן המשעמם. זה החיסרון העיקרי, לדעתי, ביד2.

שדרוגים: לא ממש. בעיקר סט שהתקנתי לפני חצי שנה של 7 מושבי עור מקורי (אוטו אלגנס) + דלתות ומשענת יד. שדרג את הרכב בצורה דרסטית. היה להם סט אחרון בבורדו ממלאי ישן וקיבלתי מחיר מצוין.

ביטוח: חובה בלבד. 900 ש"ח לשנה.

סיכום יתרונות: נוח מאוד, גם לטלפונים רבים בנסיעה. עלות רכישה וטיפולים נמוכה. ירידת ערך נמוכה.

סיכום חסרונות: עיצוב. לא 4*4.

בתכנית: החלפה לקראוול עקב צורך להוביל את אבי הנכה המרותק לכסא גלגלים. לא רוצה מסחרי אבל זו האופציה הנוחה ביותר מהמסחריות למיטב הבנתי.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, ממש מעניין אותי לראות את מושבי הבורדו של אוטו אלגנס. פנק אותי בכמה תמונות... ואם אתה יכול לומר גם מה המחיר, אשמח כי זה ממש מסקרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מעולה בשחור.

כמה קילומטרים הרכב עובר בשנה? מוזר שצריך להחליף רפידות בתדירות כל כך גבוהה. ביקשת לראות את הרפידות לפני שאישרת החלפה?

ולגבי נורות הלד, כמה זמן הם מותקנות אצלך? עובר טסט? שווה את הכסף? ואפשר לקבל קישור?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

• אהבתי 2

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית, הצנועה והלא מחייבת, כל האוטו הזה נראה כמו חגיגת ניקל בקלאנסווה

להוסיף עוד ניקלים על הזוהר הצפוני הזה... נראה לי מיותר.

לגבי נוחות... כן היא נוחה, בטח יותר נוחה מהמאזדה 5 שהיתה לי לפני

אבל זאת לא נוחות מפנקת, זאת נוחות סטנדרטית לא מעבר.

מערכת העצור וסע בשילוב ה auto hold על הפנים. בכל התנעה הרכב מתקדם כמה ס"מ... נראה לי לא בטיחותי.
בגלל שאני ב 100% מהזמן עם מזגן ונורא חם כאן, הרכב נכבה בכל רמזור ואחרי 15 שניות מניע שוב... מעצבן. אני משתדל לכבות בכל נסיעה.IMG_0834.JPG.47dfc8ff4929ef7202a7f1cc6312b105.JPG

בצילום, אחרי החלפת פגוש עקב נהג מונית שלא ציית לעצור...
עבודת צבע זוועתית - איזה הבדל בגוון... אבל זה רכב ליסינג אז לאף אחד לא אכפת

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגיגת ניקל בקלנסואה...אהבתי. אאוטלנדר מאוהב באאוטלנדר וכלום לא יעזור. אם ירכוש את הדגם החדש ככל הנראה יהיה עוד יותר מרוצה בגלל המיזוג אחורה, השיפור הנוסף בנוחות ומערכות הבטיחות. מכל תוספי הקרקוש הייתי באמת רוצה לדעת:

כמה ק"מ הרכב צבר?

עלויות מדויקות לטיפולים כולל מרכיבי החשבונית.

עלויות אמיתיות + שמות מותג מדוייקים + כתובות /פרטי אתרי הרכישה של השיבורים והאבזור עבור חברי הפורום חובבי הז'אנר.

"קצת יקר" לא עושה את העבודה, כמו כן לא "אתר גרמני", וכד'.

כמי שממש סולד מהרכב הזה אני בהחלט אודה שמ 2013 הרכב ממש עשה דרך והשתפר לאין ערוך מגרסת הפחלאנדר המקורית שהיתה לי מ 2013. 

• מעניין 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.3.2020 בשעה 16:29, Asfanut כתב:

כמה קילומטרים הרכב עובר בשנה? מוזר שצריך להחליף רפידות בתדירות כל כך גבוהה. ביקשת לראות את הרפידות לפני שאישרת החלפה?

ולגבי נורות הלד, כמה זמן הם מותקנות אצלך? עובר טסט? שווה את הכסף? ואפשר לקבל קישור?

סביבות 15,000 בשנה.

לא ביקשתי לראות רפידות, כי ממילא אני לא מבין מה שאני רואה.

יש לי תחושה שעקצו אותי, ויש לי תחושה שהם עוקצים את כולם, לכן את הטיפול הקרוב אני לא מתכונן לעשות אצלם.

הנורות לד עוברות טסט. בכלל, הטסט עם הרכב הזה הוא חוויה שלא היתה לי ברכבים אחרים. אתמול עברתי טסט, 2 וחצי דקות... על השעון. אולי בגלל שהרכב נחשב לחדש, אין לי מושג.

חיפשתי לך קישור, אבל הקישור כבר לא זמין. אז צילמתי לך את המוצר.

20200314_221257.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, ST12345 כתב:

כמה ק"מ הרכב צבר?

עלויות מדויקות לטיפולים כולל מרכיבי החשבונית.

עלויות אמיתיות + שמות מותג מדוייקים + כתובות /פרטי אתרי הרכישה של השיבורים והאבזור עבור חברי הפורום חובבי הז'אנר.

עד עכשיו הרכב עשה 66,600 בכמעט 4 שנים. מה שאומר, 16,000 ק"מ לשנה.

לגבי הטיפולים, חיפשתי מעט בחשבוניות שאצלי, ואלה התוצאות:

מחיר הרכב, אאוטלנדר פרימיום (אחרי הנחת מועדון חבר) כולל איתוראן 170,000

טיפול ראשון בחברה: שמן + מסנן שמן 770
טיפול שני בחברה, כיוון פרונט, כיוון סרן אחורי (מי צריך בכלל?) החלפת רפידות בלם קדמי, החלפת שמן + נוזל בלמים + מסנן + מסנן מזגן: 2300
טיפול שלישי בחברה, החלפת רפידות קדימה ואחורה + החלפת שמן + מסנן + מסנן אוויר: 1900

לסיכום: טיפול ראשון 770, טיפול שני 2300, טיפול שלישי 1900

תוספות אצל מתקין מקומי:

הרמת חלונות אוטומטית - 1000 שקל (משיקולי בטיחות, הרכב הגיע מהיצרן כשהחלונות לא נסגרים אוטומטית בנעילה. אז עשיתי את זה בעצמי)
התקנת סף דלת - 200
התקנת אנטנת סנפיר - 250

אנטנת סנפיר מקורית וכיסוי ידיות מוכסף - 1500 ש"ח מהאתר הזה.

כיתוב אאוטלנדר על מכסה המנוע - מקורי - 340 ש"ח מהאתר הזה.

פנסים לאורות גבוהים - Philips X-treme Vision + 130% H7 -  במחיר 215 ש"ח מהאתר הזה.

סט 4 ברגים מיוחדים למניעת גניבת חישוקי מגנזיום, 280 ש"ח מהאתר הזה.

מסגרת מוכספת לכל איזור ההילוכים: 100 ש"ח מעלי אקספרס (כבר אין קישור להזמנה).

סף דלת מהבהב מעלי אקספרס - 280 ש"ח.

כיסוי עור להנדברקס - 30 ש"ח מעלי אקספרס.

כיסוי עור לשלט של הרכב - 18 ש"ח מעלי אקספרס.

כרית עור מעל משענת היד של הרכב - 11 ש"ח מעלי אקספרס.

לוגו קטן מוכסף של אאוטלנדר שמתלבש על ההגה - 44 ש"ח מעלי אקספרס.

פנסי לד מעלי אקספרס - 205 ש"ח.

טסט אחרון 2020 ש"ח (מתאים לשנת 2020...)
ביטוח חובה האחרון שעשיתי - 1200 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי outlander
  • אהבתי 3
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסגרת מוכספת לכל איזור ההילוכים, סף דלת מהבהב 

, כיסוי עור להנדברקס, כיסוי עור לשלט של הרכב, כרית עור מעל משענת היד של הרכב, לוגו קטן מוכסף של אאוטלנדר שמתלבש על ההגה.

תודה. נשמח לראות תמונות, לא ידעתי שקיימים דברים כאלו.

(שוב, לחובבי הז'אנר)

תודה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, outlander כתב:

בכלל, הטסט עם הרכב הזה הוא חוויה שלא היתה לי ברכבים אחרים. אתמול עברתי טסט, 2 וחצי דקות...

כנראה החוויה שלך הייתה עם רכבים לא מתוחזקים כראוי.

ללא קשר לארץ הלידה ולמוצאם האתני.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לראות שאתה נהנה מהרכב.

רוב האנשים מתייחסים אליו כרכב-חביב-עושה-את-העבודה ותו לא. מתלוננים קצת על הרעש של המנוע/גיר, או כמו שחבר הגדיר: 'הרעש שהוא עושה לא יחסי לכוח שהוא נותן...'

• מעניין 1

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידנו אאוטלנדר מאוהב ברכב.

גם אני הוספתי מרימי חלונות אוטומטיים (ואני משאיר פתוח ביום בקיץ מפחד לשכוח ילד), והוספתי כספת אלומיניום למחשב הרכב. המתקין היה המום שלא הייתי צריך אישור לחברת ביטוח. הסברתי לו כי אין לי מקיף ואני מבצע את זה בכדי למנוע גניבה של הרכב ע"י החלפת מחשב רכב.

אשלח יותר מאוחר תמונות של הריפודי עור

• מעניין 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ST12345 כתב:

מסגרת מוכספת לכל איזור ההילוכים, סף דלת מהבהב 

, כיסוי עור להנדברקס, כיסוי עור לשלט של הרכב, כרית עור מעל משענת היד של הרכב, לוגו קטן מוכסף של אאוטלנדר שמתלבש על ההגה.

תודה. נשמח לראות תמונות, לא ידעתי שקיימים דברים כאלו.

(שוב, לחובבי הז'אנר)

תודה

השתמשתי קצת בחיפוש גוגל ובחיפוש בעלי אקספרס, עד שהגעתי למוצרים שקניתי.

1) סף דלת מהבהב

2) מסגרת מוכספת לאיזור ההילוכים

3) כיסוי עור להנדברקס

4) כיסוי עור לשלט

5) כרית למשענת יד

6) לוגו קטן שמתלבש על ההגה

תמונות:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

• אהבתי 2
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחצתי על כפתורי התודה פעמיים. 

אמנם אני גם שותף לתחושה שפותח השרשור לא אובייקטיבי כלפי הרכב אבל היתה כאן הרבה טירחה מצד אחד וגם מצד שני רואים כאן הרבה אהבה כלפי הרכב, מוטוריקה - כשמיע אז מגיע לא? 

מצד אחד זה קצת מרים לי גבה שרכב שמוגדר "פרימיום" ועולה 170K מגיע ללא הרמת שמשות בדריכת האזעקה - מצד שני, זה בדיוק מה שקרה לאבא שלי כשהוא קנה ב2015 את הB4 פרימיום שלו ושם לא רק שהוא הוסיף הרמת חלונות - הוא קודם הלך לחאפר (בהתנגדות נחרצת שלי לנושא) ששרף לו את ה"פסנתר" (מתג חלונות ראשי דלת נהג) ובגלל שהוא לא רצה להתמודד עם בעל המקצוע ולהגיש נגדו תביעה - הוא בסוף הלך לחברה ושילם אלפים גם על התיקון וגם על התקנה של מרים שמשות מקורי, ששוב - אני לא מבין מלחתכילה מדוע לא ניתן לחבילת אבזור שמדורגת - פרימיום. 

יש גבול דק מאוד בין יותר מידי לבלינג למשהו שפשוט מוסיף אבל זה כבר אינדיבידואלי מאוד. 

זה רכב טוב! זה רכב שנותן מענה לבעיה קשה בארץ שמיני-ואן לא ממש מצוי בה בכמויות וגם לא מגיע בעלות שפויה. 

זה רכב שבעיני הוא כן בעל מראה נאה, הוא נוח! והוא פרקטי. 

וזה רכב שנותן אפשרות ל7 מקומות ישיבה שהפך פשוט להיות ברירת המחדל של הקטגוריה - שאפו ענק ליבואן רק על זה. 

הטיפולים במורשה נשמעים לי סבירים ביותר למחירם. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...