Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניה\השכרה של בית פרטי בצפון

samiking
שימו לב! השרשור הזה בן 1560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מעוניין לעבור לצפון בתקופה הקרובה - אזור גליל תחתון אבל אני לא מכיר את האזור.

אולי מישהו מכיר פורום של תושבי הצפון שאפשר להצטרף אליו?

אנחנו זוג+ילד+חמותי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בהייטק, וכנראה אחפש עבודה באזור השרון - חיפה - יקנעם

נהיגה ברכב או נסיעה ברכבת של שעה חצי לכל כיוון לא מלחיצה אותי, אז אין ממש מגבלה על מיקום.

לאחרונה ראיתי שמחירים בכפר ורדים צנחו, מישהו יודע מה הסיבה?

קיבוצים פחות קורצים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מאד שיקולים שעליך להביא בחשבון, ו"הצפון" הוא איזור גדול מאד. לא הייתי רוצה לגור בכפר ורדים ולעבוד בחדרה, שניהם בצפון, אבל לא בדיוק קרובים זה לזה. לכן, פרט משהו על גודל המשפחה, גיל הילדים, מקומות העבודה הנוכחיים והעתידיים של ושל זוגתך, דרישות מבחינת גודל הבית, מאפייני הקהילה וכו'.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחצות את חיפה זה כמעט כמו לחצות את ת"א(זמן וכאב ראש) - שים לב לזה כשאתה בוחר מקום עבודה.

מתמ זה דרום חיפה - למה לא לשקול את אחד ממושבי חוף הכרמל? זה קרוב להמון איזורי תעסוקה ובילוי.

(אבל לא מאד זול).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה ראיתי שמחירים בכפר ורדים צנחו, מישהו יודע מה הסיבה?

איבדו את הטבת מס קו העימות שלהם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחצות את חיפה זה לא נורא אם אתה מוכן לשלם 30 ש"ח ליום תמורת נסיעה במנהרות. בתנאי שאתה נגד כיוון הפקקים - ואם אתה בא מהצפון אתה נוסע עם הפקקים. נסה לראות פעם מה קורה ב-22 ביציאת פז בשעה 7:30 בבוקר. ואזור קריית אתא בכיוון צפון אחה"צ, בשעה 16:00 . לכיוון השרון\מרכז זה דורש נסיעה דרך 6 או 67.

אישית אני נוסע מהקריות לרמת אשכול דרך פז, נחל הגיבורים וחורב בשעות אחה"צ ולוקח לי בערך 25 דקות (ומכאן למת"מ זה עוד 5 דקות אם כל הרמזורים אדומים). אבל, כאמור, זה נגד כיוון העומסים.

לכן צודק שלייקעס - אזור חוף הכרמל, כולל המושבים וגם המושבות (זכרון, בנימינה) יהיו בחירה מעולה. ובנימינה מקושרת היטב גם למרכז ברכבת, אם כי לאחרונה יש שם הגבלות על החניה בתחנת הרכבת (עד כמה שאני מבין זה כמו בחיפה, בעיקר בלילה).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבדו את הטבת מס קו העימות שלהם.

ויש הרחבה בדרך. כפר הורדים אגב לא מתאימה לכל אחד מבחינת אוכלוסיה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן צודק שלייקעס - אזור חוף הכרמל, כולל המושבים וגם המושבות (זכרון, בנימינה) יהיו בחירה מעולה. ובנימינה מקושרת היטב גם למרכז ברכבת, אם כי לאחרונה יש שם הגבלות על החניה בתחנת הרכבת (עד כמה שאני מבין זה כמו בחיפה, בעיקר בלילה).

הכל נכון, רק פות"ש אמר גליל תחתון.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש הרחבה בדרך. כפר הורדים אגב לא מתאימה לכל אחד מבחינת אוכלוסיה

תמיד נראתה לי אחלה אוכלוסיה, אבל אני עילאי ומתנשא ומחבב מהנדסים מישקר :D

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד נראתה לי אחלה אוכלוסיה, אבל אני עילאי ומתנשא ומחבב מהנדסים מישקר :D

אז זהו ש... נכנסת לשם יותר ויותר אוכלוסיה לא יהודית. לא יודע אם זו הביצה או התרנגולת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הדגש על "צפון". ודרישות שלו כל כך לא מוגדרות (לפחות בהצגה בפורום) והוא מדבר על עבודה באיזור חיפה עד השרון, ואז הגליל התחתון הופךל די מרוחק. וגם האיזור הזה די גדול, יש הבדל בין, נניח, טבעון לבין משגב וכרמיאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי גרים בשכונת וילות יקרה יחסית בנהריה. ב15 השנים האחרונות יש לשם כניסה של אליטות מכפר מזרעה (רוקחים, רופאים, רו"ח וכו'). הרבה יותר מתורבתים מחלק מהשכנים היהודיים.

דווקא השכן הסא"ל במיל' ואשתו הכי בעייתיים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...