Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מגיעים לפני השיווק לפרוייקט מגורים בתחנה הישנה?

shabydog
שימו לב! השרשור הזה בן 2737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי!

אני רוצה לרכוש דירה למגורים בתחנה המרכזית הישנה בת"א.

האיזור כבר עכשיו משנה את פניו בחלק מסוים (בין סולומון לד' בגין).

העניין הוא שכל מה שמצאתי זה פרויקטים שבמקרה הטוב נשארו כמה דירות בודדות וברע SOLD OUT.

איך ניתן לאתר פרויקטים "בחיתולים" שניתן לקנות במחירים נמוכים יותר?

אני מניח שיש דרך למעט "מפה לאוזן", לא?

בנוסף:

- למישהו יצא להיתקל בפרויקטים מעניינים במחירים אטרקטיביים?

- האם לדירת 2-3 חדרים מחיר של 1.75-1.8K כבר נחשב לגבוה מידי?

- במידה והולך על פרויקט יזמי (בו היזם ממן את הפרויקט מכספי הרוכשים) - מה עלי לעשות ולבדוק לפני?

תודה רבה על זמנכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר את הסביבה של התחנה המרכזית היישנה ? אתה יודע שלפחות 3 ניידות וכמה שוטרים בהליכה נמצאים באופן קבוע בסביבה בגלל סוג האוכלוסיה ?

אתה יודע שזונות ושיכורים ופושטי יד זה מחזה קבוע בסביבה הזו ?

את כול זה אני יודע מכיוון שבמסגרת העבודה שלי אני מסתובב באיזור לפחות פעמים בשבוע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי!

אני רוצה לרכוש דירה למגורים בתחנה המרכזית הישנה בת"א.

האיזור כבר עכשיו משנה את פניו בחלק מסוים (בין סולומון לד' בגין).

העניין הוא שכל מה שמצאתי זה פרויקטים שבמקרה הטוב נשארו כמה דירות בודדות וברע SOLD OUT.

איך ניתן לאתר פרויקטים "בחיתולים" שניתן לקנות במחירים נמוכים יותר?

אני מניח שיש דרך למעט "מפה לאוזן", לא?

בנוסף:

- למישהו יצא להיתקל בפרויקטים מעניינים במחירים אטרקטיביים?

- האם לדירת 2-3 חדרים מחיר של 1.75-1.8K כבר נחשב לגבוה מידי?

- במידה והולך על פרויקט יזמי (בו היזם ממן את הפרויקט מכספי הרוכשים) - מה עלי לעשות ולבדוק לפני?

תודה רבה על זמנכם!

אל הפרויקטים שב"חיתולים" אתה יכול להגיע בד"כ דרך קשרים בתוך החברות, או לחילופין לפתח לך קשרים.

אם אתה לא מכיר מישהו מבפנים, כנס לאתר רשות מקרקעי ישראל ובדוק מי החברות שזכו בקרקע באזורים הרלוונטיים אליך, ומשם תתגלגל.

הצדק איתך, הדירות ש"מפה לאוזן" לפני שהיזם התחיל לעלות על הקרקע ולחפש ליווי בנקאי, זו המכה האמיתית (אגב, תלוי בנכס).

מניסיון.

בדר"כ חדשות כאלה על חיתולים מגיעים למקורבים, שועלי נדל"ן ומתווכים.

הכי נגישים הם המתווכים.

יש תחום מקצועי שיודע הרבה מאוד לפני המתווכים ועו"ד...

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברררר...סולומון?

הרחוב הכי מזעזע בישראל. זונות בלי שיניים ברחוב יחד עם נרקומנים בלי שיניים שמזריקים על המדרכה לאור יום. לא ממציא, ראיתי.

אם ידוע לך בשושו על איזו תוכנית כוללת לשיקום האזור ויש לך סבלנות, אז סבבה, אבל לגור שם? תמורת שום הון שבעולם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר את הסביבה של התחנה המרכזית היישנה ? אתה יודע שלפחות 3 ניידות וכמה שוטרים בהליכה נמצאים באופן קבוע בסביבה בגלל סוג האוכלוסיה ?

אתה יודע שזונות ושיכורים ופושטי יד זה מחזה קבוע בסביבה הזו ?

את כול זה אני יודע מכיוון שבמסגרת העבודה שלי אני מסתובב באיזור לפחות פעמים בשבוע.

אני מסכים שנכון להיום מדובר באזור מזעזע, אבל קיים פוטנציאל אדיר להתחדשות עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הייתי מבקר שם כדי לראות את הסביבה וגם למדתי במכללת עתיד שנצאת בהגנה - אתם לא יודעים איזה אוכלוסיות יש שם. לא מבין את הפרויקט הזה במקום הזה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בדיוק הנקודה - משכו לשם אוכלוסיות כאלה, כדי לגרום לבעלי נכסים למכור את הנכס בכמה שנותנים, ולברוח על נפשם.

אני מאמין שתוך 5 שנים גג הנרקומנים/זונות/מסתננים עפים משם, והאיזור מתברגן והופך להיות עוד שכונה תל אביבית עם מחירים מופקעים.

אני חושב שפות"ש עושה בשכל שרוצה לקנות שם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא הביא אותם לשם דווקא. דרום תל אביב תמיד היה אזור מוזנח וכתוצאה מכך מחירי השכירות היו משמעותית יותר נמוכים בהשוואה לשכונות במרכז/צפון תל אביב. העיר נמצאת קרוב לעשור בתנופת התחדשות ועכשיו קבלנים הגיעו גם לדרום העיר. אם היה לי כסף בהחלט הייתי שוקל לרכוש דירה בשכונות הדרומיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שתוך 5 שנים גג הנרקומנים/זונות/מסתננים עפים משם (...)

ועל זה אמרו חזלנ״ו, שהנבואה ניתנה לשוטים...

אין לי ספק שלאזור יש פוטנציאל אדיר (מיקום מיקום מיקום),

אבל אף אחד לא יכול לחתום לך על התאריך שבו זה יקרה. יכול להיות גם 10 שנים וגם יכול להיכשל.

המצב הנוכחי, נכון לכתיבת שורות אלה, הוא איום ונורא. אפילו המסתננים לא מעזים לגור שם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח ויש לי הון לרכוש שם דירה להשקעה. מה אני עושה איתה בינתיים?

האם באמת בא לי להתעסק עם סוג האוכלוסייה שרוצה לשכור שם את הדירה שלי?

זה עוד שיקול שצריך לקחת בחשבון, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שנכון להיום מדובר באזור מזעזע, אבל קיים פוטנציאל אדיר להתחדשות עירונית.

לא שמעתי על תוכנית טרנספר של כול הסודנאים ואריתראים לאיזור אחר במדינה. אישית אין לי שום דבר נגדם והם לא עשו לי רע אבל להסתובב באיזור שדרות הר-ציון והסביבה לא ממש מתאים לטיול עם ילדים קטנים.

אני מסכים איתך שבשלב מסויים האיזור עשוי להשתנות כמו הרבה איזורים בתל-אביב שהיו עד לפני 40-50 שנים מוכים בעבריינים ומסוממים ואכולוסיה חלשה, לדוגמא איזור רחוב הירקון וכרם התימנים.

שינויים דמוגרפים הם תהליך ארוך יחסית ואם קיים רצון של העירייה לשנות זאת אני מאמין שלפחות נצטרך להמתין 10-20 שנים.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק שיעשו פינוי-בינוי נקודתי ויסדרו קצת את הרחובות כדי שהשכונה תקבל מראה אחר לגמרי. המחירים יהיו בהתאם וסודנים ואריתראים יעזבו בגלל שהם לא יוכלו לעמוד במחירי השכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהליך פינוי-בינוי (תמא 38 ) וקבלת אישור בנייה בת"א הינו תהליך מאוד ארוך אשר במקרה הטוב לוקח כ-5 שנים. בעיר רמת-גן לעומת זאת תוך שנתיים אתה מקבל היתר בנייה.

ברור שהם לא יוכלו לשכור דירה בבניין מגורים חדש וייתרה מזאת גם אף אחד לא ישכיר להם דירה חדשה מקבלן.

לאן אתה חושב שהסודנים יעברו במידה ובעלי הדירות היישנות בסביבת הרחובות וולפסון/שדרות הר-ציון/נווה שאנן ושאר הרחובות סביב התחנה המרכזית היישנה וגם החדשה יחליטו על תהליך פינוי בינוי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...