Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

מדובר בהבדל של פחות מ40 ס"מ שזה פחות מ10 אחוז מאורך הרכב. מי שקונה רכב כזה לא בוחר בו בשל מצוקת חניה. 

לפני 4 דקות, evc כתב:

הבמוו סדרה 1 היא במידות מקובלות של רכב האצ'בק, דומה לגולף, רכב הרבה יותר קצר מטסלה מודל 3 שהיא רכב משפחתי מהארוכים שיש.

Screenshot_20210411-121909_Samsung Internet.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 41 דקות, eitanuch כתב:

בוא נודה שהם צודקים. בנאדם הולך לקנות רכב חדש, מתלבט בין ב.מ.וו סדרה 1 לבין טסלה מודל 3, מה יותר הגיוני לבחור?

תלוי. אם מגבלות הטווח לא מפריעות ויש עמדת טעינה הייתי הולך על הטסלה. 

Just now, eitanuch כתב:

מדובר בהבדל של פחות מ40 ס"מ שזה פחות מ10 אחוז מאורך הרכב. מי שקונה רכב כזה לא בוחר בו בשל מצוקת חניה. 

זה ה-מ-ו-ן באזורים עם בעיות חנייה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, TheAvatar כתב:

אבל אני לא חולה נפש. זה לא מתאים לי. 

לפני 13 שעות, mluggy כתב:

איזה עצבני אתה.

-אני אישית ב 2029 קונה מכונית בנזין ידנית עם המנוע הכי גדול שאני מצליח למצוא.

העדפה למוסטנג 5.0 V8. לפי דעתי כול העולם יראה כמו קובה, ב 2050 תראו אנשים עם פיג'ו 208GTI שנת 2014

-מי שקונה עכשיו טסלה ממש מרוויח בגלל הטעות במיסוי.

ברוב העולם המחיר של מודל 3 הוא בערך כמו סדרת ה 3 של ב.מ.וו.

בארץ הפער ענק בגלל הנחה גדולה מדי למי שקונה מכונית חשמלית.

-בשיא הקיץ שכולנו עם מזגן על 16 מעלות, הפקת החשמל בארץ לא עומדת בעומס.

אז רוצים שנטעין מכוניות חשמליות? עם מה?

-בטקסס החשמל קרס לתקופה לכמה שבועות בגלל ש 20% מהחשמל במדינה הוא חשמל נקי והחשמל הנקי לא עבד בסופת שלגים.

זה מה שהולך להיות בכל העולם עד 2040, עד שיצליחו לעמוד בעומס של הטענת הרכבים החשמליים ובניית מספיק תחנות כוח.

-כל המעבר לרכבים חשמליים הוא בגלל שלסין אין בארות נפט משלה, הם רוצים להרוויח מייצור סוללות, במקום לשלם לערבים על דלק.

-בגלל בעיה במכשיר, פורד עצרו את המכירה של תחנת הטעינה של המוסטנג החשמלית.

אנשים מטעינים עם חשמל 110V את המכוניות שלהם.

אתה מבינים כמה זמן לוקח להטעין מכונית עם חשמל 110V?

איזה הגיון יש להטעין רכב ב 24 שעות אם עם מוסטנג 5.0 מתדלקים ב 5 דקות?

https://www.theverge.com/2021/3/29/22356539/ford-connected-charge-station-sales-halt-issue-mustang-mach-e

-ראיתי שגם התעצבנת על הנהיגה האוטונומית של טסלה, מאסק פשוט עושה ניסוי על בני אדם. הוא מוכר מערכת בשלבי ניסוי ראשוניים בלי לבקש רשות מהרשויות.

-המכוניות של טסלה ממש מהפכניות, מאסק הוא כמו סטיב ג'ובס, ממציא את הגלגל מחדש.

הבעיה שמי שהתרגל לג'יפון עובר למכונית סדאן ומוותר על אזור המטען מאחור כי זה מה שטסלה מוכרים.

לטסלה אין אף CUV,CUV שזה הדבר היחידי שיצרנים אחרים מוכרים.

פורד בארה"ב הפסיקו למכור מכוניות, יש להם רק ג'יפים וטנדרים.

מי שכתב פה על הטסלה שהוא קנה במקום ג'יפון, לא מפריע לו חוסר המקום?

אין לו איזה כלב שהיה יושב מאחור, או איזה עגלת תינוק?

• אהבתי 1

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, LotusElise כתב:

-בשיא הקיץ שכולנו עם מזגן על 16 מעלות, הפקת החשמל בארץ לא עומדת בעומס.

אז רוצים שנטעין מכוניות חשמליות? עם מה?

הם מפנטזים שאנשים יטעינו רכבים חשמליים בלילה. מבזק חדשות: אנשים אומנם יטעינו רכבים חשמליים בלילה, אבל הם יתחילו להטעין אותם בערב בין 17-19 כי אלה השעות שרוב האנשים חוזרים הביתה. אלה גם השעות שכולם טוחנים את המזגנים, טלוויזיות, מחשבים וויברטורים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכבר צירפו את הסרטון הזה לפני כמה זמן, אבל כבר עברו כמה עמודים אז הנה הוא שוב:

אמ;לק: טעינת רכבים חשמליים תשפיע מעט מאוד על רשת החשמל ולא תהיה לה שום בעיה לעמוד בעומס.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, eitanuch כתב:

איזה מין חישוב מוזר...🤔
סטטיסטית 90% מהרכבים המשפחתיים הם יותר מ4 מטר ופחות מ5 מטר. לכן 40 ס"מ מהמטר האחרון של הרכב זה הרבה יותר משמעותי מ"פחות מה10% מגודל הרכב".

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, TheAvatar כתב:

הם מפנטזים שאנשים יטעינו רכבים חשמליים בלילה. מבזק חדשות: אנשים אומנם יטעינו רכבים חשמליים בלילה, אבל הם יתחילו להטעין אותם בערב בין 17-19 כי אלה השעות שרוב האנשים חוזרים הביתה. אלה גם השעות שכולם טוחנים את המזגנים, טלוויזיות, מחשבים וויברטורים. 

מוזילים את מחיר החשמל החל מ01:00 בלילה, ואז אנשים יגדירו לרכב שלהם שיתחיל להטעין בשעה הזאת. פתרון מאד מאד פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, TheAvatar כתב:

לא ידעתי שאתה חזאי עכשיו הפאזל נסגר

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני? 40 ס״מ נחשב המון במושגים של אורך מכונית. לצורך העניין זה בדיוק ההבדל בין פיז׳ו 208 ו3008 למשל.
להרבה אנשים זה גם ההבדל בין האפשרות להעמיד את הרכב בחניה של הבית או לא.

מסכים.
חבל שעוד כמה יצרנים כמו רנו, פג'ו, סקודה שיצא לי לראות שמשלבים את מערכת המיזוג במסך המולטימדיה - זה פשוט לא נוח בשום צורה.

למעשה כמעט כל הרכבים החדשים של וואג (אאודי, פולקסווגן, סיאט, סקודה), פיז׳ו, וולוו ועוד רבים וטובים....

אבל למה רנו? באיזה דגמים שלהם מערכת המיזוג משולבת במסך?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, פבל כתב:

אני חושב שכבר צירפו את הסרטון הזה לפני כמה זמן, אבל כבר עברו כמה עמודים אז הנה הוא שוב:

אמ;לק: טעינת רכבים חשמליים תשפיע מעט מאוד על רשת החשמל ולא תהיה לה שום בעיה לעמוד בעומס.

אם ההיפסטר ביוטיוב אומר אז זה בטח נכון. 

• רעיון גרוע 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@TheAvatar

1. הוא לא היחיד שאומר, ומה שהוא אומר מתבסס על עובדות מוצקות.

2. כמות כלי הרכב החשמליים המשווקים בישראל כרגע ובתקופה הקרובה היא די זניחה, ויהיה למערכת מספיק זמן להתארגן, ע"מ להתאים את התשתיות הלאומיות למשימה.

• אהבתי 2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, robertf כתב:

אבל למה רנו? באיזה דגמים שלהם מערכת המיזוג משולבת במסך?

בגרנד קופה למשל (אמנם בצורה חלקית, כי יש כפתור פיזי למצב Auto ולכיוון טמפ', אבל כל שאר התפעול מבוצע מהמסך, ובצורה די מציקה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, TheAvatar כתב:

אם ההיפסטר ביוטיוב אומר אז זה בטח נכון. 

ההיפסטר ביוטיוב לא אמר "אמ.... נראה לי שיהיה סבבה". הוא פשוט מהנדס שיודע חשבון ועשה את החישובים הרלוונטיים. אני בטוח שמישהו שיודע חשבון מספיק טוב (כלומר, לא אני) יכול לעשות בדיוק את אותו חישוב גם עבור ישראל. 

לפני כשעה, robertf כתב:

למעשה כמעט כל הרכבים החדשים של וואג (אאודי, פולקסווגן, סיאט, סקודה), פיז׳ו, וולוו ועוד רבים וטובים....

דווקא וואג (או לפחות סקודה ממה שראיתי) עשו את זה בצורה חכמה. יש מין שני פסי מגע (אחד לכל צד) מתחת למסך והחלקה של האצבע עליהם מעלה/מורידה את הטמפ' בהתאם לכיוון. בנוסף, יש כפתור Auto, ותכלס - אין סיבה לגעת בדברים נוספים במהלך הנסיעה. או בכלל. אני לא זוכר מתי כיוונתי ידנית באוטו שלי את מהירות המאוורר או את כיוון יציאת האוויר. כל שאר ההגדרות נגישות דרך תפריט שאפשר לשחק איתו בחניה או בפקק.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-בטקסס החשמל קרס לתקופה לכמה שבועות בגלל ש 20% מהחשמל במדינה הוא חשמל נקי והחשמל הנקי לא עבד בסופת שלגים.

לא.

https://www.theguardian.com/us-news/2021/feb/20/texas-power-grid-explainer-winter-weather

Contrary to what some state politicians have said, the blackouts weren’t primarily the fault of frozen wind turbines. It was largely a problem with natural gas, which is the state’s primary energy source.
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוסף למה ש @pl7410 אמר, הם רשת מבודדת ממדינות אחרות, שחולקות רשתות עצומות בגודלן ככה שאם יש מזג אוויר במקום אחד, ייצור במקום אחר יכפה עליו.

ישראל כרגע גם עם תשתית מבודדת כזו, אך יש התפתחויות לשיתוף עם קפריסין ויוון כך שנחלוק רשת חשמל ענקית ויציבה. (וכן, זה יקח עוד מלא זמן ובחיים לא יקרה עד 2024 כמו בתוכניות)

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3897435,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...