Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת קיה אקסיד

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה תמונות, בתמונה של הבגאז' זה נראה כאילו חסר שם איזה כיסוי תחתון או משהו כזה לא?

ומה לגבי אלה:

וגם האם עולה לארץ המטען USB המהיר? טעינה אלחוטית? קיפול מושבים 40:20:40? פתיחה אוטומטית לתא המטען (Smart Power Tailgate)? המערכת אודיו של JBL?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחלה תמונות, בתמונה של הבגאז' זה נראה כאילו חסר שם איזה כיסוי תחתון או משהו כזה לא?

ומה לגבי אלה:

לצערי ראיתי את השאלות האלה אחרי שניתקתי מגע מהרכב, אז לא יצא לי לבדוק.

בתמונה של תא המטען זו רצפה כפולה, אפשר להרים ולהוריד אותה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבט מעמיק בתמונת הבגאז' הגירסה שבחנתם לא 40:20:40, אולי הפרימיום כן תכיל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שעניין אותי הרכב עד שראיתי שלארץ מביאים גרסה עם מסך קטן שנראה מיושן עם שוליים ענקיים לעומת הגרסה האירופאית עם מסך מודרני גדול יותר.. ממש turn off

2017 Citroen C3 Shine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר לבדוק את הרכב בתצוגה? כי אם הבנתי נכון אז היא כבר מוצגת למכירה.

במקרה ראיתי אתמול אחד חונה מול האולם ברעננה, אבל אם הבנתי נכון מתחילת/אמצע השבוע הבא רכבים יפוזרו כבר בין אולמות התצוגה.

תשמע פבל..

אתה מתעלה על עצמך כל פעם מחדש!

כתיבה משובחת. שאפו!!

תודה רבה! רשמתי לעצמי, לכתוב מבחנים רק ב-1 בלילה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי רואים את הפרו-סיד בארץ הקודש?

ממש עמוד אחד אחורה:

אפילו שביקשת לא לשאול דברים לא קשורים אולי בכל זאת תשאל אותם גם על הפרוסיד?

אה... Nope.

Nope Nope NOPE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אופציות בתוספות תשלום. שאלתי לגבי גג שמש ובאופן כללי ואמרו שכן, הסיבה לכך שהרכבים מגיעים ללא גג שמש היא כי הוא מוריד את התקרה לרמה שהם לא רצו להגיע.

בדקתי מסקרנות והקיה סטוניק מגיעה באירופה עם גג נפתח מקורי ומבחינת גובה התקרה היא הרבה יותר נמוכה מהXסיד.

אני שם כסף שכניראה יש גרסת Xסיד עם גג נפתח ופשוט היבואן בחר לא להביא את האופציה לארץ.

כניראה זה לא פוגע לו במכירות אז הוא מוריד אבזור אבל משאיר את המחיר קבוע וז עושה כמה שקלים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הכתוב, כן תהיה אופציה בתוספת תשלום.

לגבי הפגיעה במכירות. אני מאמין שרכב כזה, שהוא סוג של רכב פוזה, יזכה לביקוש גבוה יותר עם גג פנוראמי.

במיוחד ברמת המחיר שלו.

אם יוצע דגם ex עם גג ב 145, זו תהיה חבילה מאוד אטרקטיבית לקהל היעד.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תמחור הוגן (אלא אם סושרד עשה עבודה טובה והיטה טלפתית את דעת קהל הרוכשים אל עבר ה CX-30), גם חבילה נאה (ביותר)... צופה לרכב הזה הצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי המבחן של פבל לא נותר לי הרבה להוסיף אבל בכל זאת כמה נקודות על ההתרשמות שלי מהרכב.

אהבתי מאוד את העיצוב. האוטו פשוט נראה טוב, בוודאי בצבעים הנכונים ובצילומים המאוד מחמיאים, משהו בפרופורציות שלו עובד נכון. סיד הרגילה אפרורית לגמרי וממש מעוררת פיהוק. החזית המלוכסנת באקסיד, יחד עם הפלסטיקה השחורה מוסיפים הרבה עניין. הזווית הכי טובה היא מאחור, אם היה שם סמל של כל אחד ממותגי היוקרה זה היה נראה טבעי לגמרי וזה הרבה יותר טוב ממה שלקסוס ומרצדס למשל עשו בדגמים דומים שלהם.

תא הנוסעים הרבה יותר שגרתי, כמות הפלסטיק השחור המבריק מוגזמת. עם החבילה הצהובה הוא נראה הרבה יותר חי ומעניין. מרווח הראש מאחור סביר למרות הגג המשתפל.

יחידת ההנעה לא הרגישה נמרצת במיוחד אבל הרכב היה חדש לחלוטין אז אולי המצב ישתפר בהמשך. אציין את פעולת מערכת סטרט אנד סטופ שהייתה מעודנת ולא מציקה.

נוחות הנסיעה קלעה לטעמי, מרוסנת יחסית אבל לא מענישה. במושב הנוסע הורגשו מין קפצוצים קטנים ומעצבנים דווקא בכבישים מהירים דיי חלקים, לא בדקתי את המצב מאחור אבל אני נוטה להניח ששם זה אפילו יותר מעצבן. בידוד רעשי הכביש פשוט גרוע וחבל, פגם משמעותי בחבילה לדעתי.

אז האצ'בקים מוגבהים עם איפור שטח? קטגוריה שבעבר לא הייתי נותן לה הרבה סיכוי, בטח אחרי שסטיישנים בסגנון דומה לא נחלו כאן הצלחה בעבר, אבל נראה שהיצרנים יודעים משהו שאני לא ובתוך חודש הגיעו לישראל שני דגמים כאלה עם מפרט ותמחור דיי תחרותיים.

אם הייתי חייב קרוסאובר כנראה שהאצ'בק מוגבה היה הכיוון שלי. ביחס לסיד ההאצ'בק המשמימה האקסיד הפתיע והוא פשוט רכב טוב יותר ממנה בלי כוכביות.

אהבתי מאוד את מאזדה 3 החדשה ומעניין אם לגבי CX30 אצא עם מסקנות דומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה במרבית רכבי קיה ויונדאי בידוד רעשי כביש/גלגלים ממש נחות, ורעש הכביש נוכח ברכב בצורה מוחשית. לא מבין למה לא משקיעים בעוד קצת חומרי בידוד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...