Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת קיה אקסיד

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזכיר לי את התגובה שלי לפני שנתיים פלוס אחרי נסיעת מבחן על איוניק שהזכירה לי מצידה נסיעת מבחן על I30 לפני למעלה משבע שנים, בשתי המכוניות הללו רעש הצמיגים היה ברמה קרובה לבלתי נסבלת. אז היום כמו אז באמת קשה להבין מה עובר עליהם, לך תדע אולי רעש הצמיגים עושה להם מה שרעש האגזוז עושה לאיטלקים.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת שאני לא מבין למה יש רעשי רוח בקיה.. זה פשוט בלתי נסבל.

אגב בטסלה יש גם מלא רעשי רוח והם לא מצליחים לתקן את הזה.

כך שזאת בעיה בפתוח של הרכב, איפה שהוא לא הוסיפו בידוד מספיק או שיש חור לבחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון יש תקווה: http://www.cartube.co.il/%D7%98%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%94-%D7%95%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A7/%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-%D7%97%D7%95%D7%A9%D7%A4%D7%AA-%D7%98%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%A4%D7%97%D7%AA%D7%AA-%D7%A8%D7%A2%D7%A9%D7%99-%D7%93%D7%A8%D7%9A

זה לא משהו חדש בכלל ובינתיים משתמשים בו ברכבים יקרים יותר, אבל הגיוני שאפילו במשפחתיות, קצת טכנולוגיה שיכולה לחסוך משקל של חומרי בידוד יכולה להיות משתלמת ליצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הרכב נראה מצוין.

מסכים לגמרי שלא היינו מופתעים לראות סמל של יצרן יוקרתי בהרבה.

החסרון העיקרי לטעמי הוא מרווח פנים מצומצם - אמנם מרווח הגלגלים רק 5 ס"מ פחות מהקורולה או האוקטביה אבל מרגיש הרבה יותר צפוף מאחור...

למשפחה הממוצעת (2 +3)אם ילדים מתבגרים  זה יכול להיות deal braker.

מעבר לאמור התמחור לא אטרקטיבי וממש לא נראה כמו מחיר השקה (יותר יקרה מגולף/קורולה/אוקטביה??)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...