Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן תאונות

Nivav
שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי יונדאי גטס שנת 2007 מנוע בנזין בנפח 1400

יש חיישן שהחשמלאי רכב קרא לו 'חיישן תאונות' / 'חיישן חרום משאבת דלק'

תפקידו של החיישן הוא לנתק את החשמל למשאבת דלק בזמן תאונה

בעקבות תקלה שיש לי ברכב (זיוף פתאומי בטורים בזמן נסיעה וכיבוי מנוע מיד לאחר מכן וכאשר זה קורה ניתן להניע שוב את הרכב רק לאחר כרבע שעה)

החשמלאי רכב ניסה למצוא את מקור הבעיה והמחשב לא מקפיץ אף תקלה, לאחר כמה בדיקות הוא הגיע למסקנה שאולי אותו חיישן מדובר עושה בעיות

ניטראלנו את החיישן וכרגע הבעיה לא חזרה מאז

אני רוצה להזמין את החיישן הזה בשביל להרכיב חיישן תקין

מישהו יודע מה שם החיישן באנגלית על מנת שאני יוכל להזמין באינטרנט חיישן כזה מתאים לרכב שלי ?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה הנה ל"מתג אינרציה" שכנראה הוא מכני וברכבים המודרניים כבר אינו קיים

מכנית אלא מובנה מחשבית.

באנגלית זה נקרא גם INERTIA SWITCH

בברכה - רפי לין

מתג אינרציה.jpg

עריכה אחרונה על ידי רפי לין
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...