Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש\רכישה ומעקב רכב, פיג'ו 508 (מדהימה)

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן כן. אמרו לאחי במוסך המורשה שזו בעיה ידועה ורוב הסיכויים שזה יחזור לו בעוד שנתיים...

העיקר עושים עליהם על גרמניות וצרפתיות. שזה יפאני או קוריאני זה בסדר שיתקלקל. גם אם ילך מנוע או גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ברור, כי אני לא יודע איך קוראים לחלק.

זו תמונה של המנוף השבור.

את החלק הזה ניסו לבצע הדבקה, על מנת לתת פיתרון זמני או קבוע.

נכון להיום זה לא עובד, היות ומקודם זה הוציא רק חום ועכשיו זה מוציא רק קור.

WhatsApp Image 2020-01-09 at 15.25.36.jpeg

זו דיגרמה של כל "המנוע", אני לא יודע איך זה נקרא.

בעיגול מוקף החלק השבור ובמידה ולא נמצא חלק מתאים, צריך להחליף את כל היחידה בצילום.

פירוק\הרכבה של היחידה הזו מצריכה פירוק של הדשבורד ועבודה של כ-3 ימים וזה החלק שעולה 10K

WhatsApp Image 2020-01-09 at 15.45.27.jpeg

מקווה שעכשיו אני קצת יותר ברור.

אני כן רוצה להעלות כמה נקודות.

א. לנסות ולתפוס את הקבלה\מענה קולי במוסך בפיג'ו שורק זה בלתי אפשרי, מבין כל הפעמים שצלצלתי, ענו לי רק פעם אחת ואם אני צריך להעריך זה היה יותר מ-20 פעמים.

ב. נציג השירות שלי הוא דניס, הוא עובד קשה ורואים את זה ולמרות הקושי הוא מנסה לתת שירות מעולה, לתת לך את ההרגשה שאתה היחיד שהוא מטפל בו וקשוב לכל דבר שתגיד לו.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי גוגל, זו היחידה המדוברת, היא גם מתאימה לתרשים.

ניראית גדולה.

[ATTACH=CONFIG]526633[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]526634[/ATTACH]

באנגליה, החלק המשומש הנ"ל עולה כ-1,500 ש"ח.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרת אותי שנים אחורה. לא יודע. משהו ברכב צרפתי+חימום+פירוק דשבורד+וואחד חשבון עושה לי דז׳בו (306, ZX ושאר ה״נבלות״ משנות ה90).

כן לא אותו מקרה אני יודע.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף את כל ה heater box בשביל המנוף המסכן הזה זה טיפשי על גבול החלמאות. שלא לדבר על הפעולה הלא נעימה של פרוק הדשבורד. מצטרף להמלצה לבדוק אפשרות של הדפסת החלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייצר אחד ממתכת או פלסטיק ולהחליף רק את החלק.

לא נראה חלק מסובך מידי להעביר למודל.

לא רואה סיבה להחליף את כל המכלול.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרת אותי שנים אחורה. לא יודע. משהו ברכב צרפתי+חימום+פירוק דשבורד+וואחד חשבון עושה לי דז׳בו (306, ZX ושאר ה״נבלות״ משנות ה90).

כן לא אותו מקרה אני יודע.

לא עדיף שיעשה לך דה שבו?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שכנראה לא ניתן לפרק את החלק השבור מתוך המכלול בלי כירורגיה פולשנית. אני אישית הייתי מייצר בתבנית חבק מחומר מרוכב שיישב על כל הגעשפט מלמעלה ויחזיק אותו במקום.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי להימנע מהוצאת כספים מיותרת, {ובמקרה הזה פשוט מטורפת},צריך למצות את כל הדרכים כדי לטפל בבעיה הזו.

לפי התמונות המצורפות, יש דרך לטפל בזה, בעזרת ברגים, אומים, והדבקה..

1-ראשית כל צריך גישה נוחה לחלק השבור.

2-להצמיד את החלקים השבורים.

3-לקדוח 2 חורים קטנים, בשני צידי החלקים הללו, במקומות עבים או חזקים, שקיימים.

4-להשחיל בתוך החורים הללו 2 ברגים, {בכל חור אחד}, ובצד השני שייבה דקה ואום.

5-"לעטוף" את שני החלקים, יחד עם הברגים, בשכבה של דבק "פלסטילינה" אפוקסי, מהסדרה החזקה שקיימת,

6-לחכות לייבוש סופי של הדבק ולהרכיב בחזרה הכל.

*הפתרון הזה הוא כמובן לפי התמונה של החלק השבור. לא יצא לי לראות פיזית את החלק, אבל זה צריך לעבוד ולהחזיק זמן רב. אילו הייתי במקומך, הייתי מנסה ליישם את זה, או לעלות את הרעיון הנ" ל לבעל המקצוע שיפרק את החלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל לצלם את מה ששבור ואם זה מכלולים שיושבים אחד בתוך השני אז גם את המשיקים אליו.

נראה שהדבר פתיר ואין באמת סיבה להחליף הכל.

אפשרי להדפיס חלק מסתובב במכה אחת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה בעיה דומה ב-C4/307 המאובזרות שהגיעו עם שליטה נפרדת על הטמפרטורה בין צד ימין לשמאל. שם הייתה טענה כי מי שמפעיל את המערכת בהפרש הגדול משתי מעלות בין שני הצדדים גורם לתקלה. היצרן הוציא קיט תיקון שעלה לי בזמנו 100-200 שקל והיה אמור לפתור את הבעיה תוך חצי שעת עבודה. מודה שמעולם לא טרחתי להתקין אותו ומכרתי את הרכב לקונה המאושר בצירוף הקיט.

שמח לראות כי PSA הצליחו להתקדם עם השנים ולדאוג לפרנסה ליבואנים, למוסכים וכמובן לעצמם.

ולאריאל- זה מאוד יפה שהבטיחו לך לפתור את הבעיה גם במחיר של החלפת כל המכלול אך הבטחות כאלו ראויות לתעוד בכתב, על מנת שלא תמצא את עצמך בעוד כמה חודשים עם עוד קומבינה שכשלה והצעת מחיר של עשירייה.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שטיפה התפספסה פה בשרשור הבעיה המהותית (כי להבנתי הובטח לפות"ש ספציפית החלפה על חשבון היבואן / יצרן, אז מ'כפת לו), שהיא שיבואן (כל יבואן, אבל שומעים על זה לא מעט אצל לובינסקי, אאל"ט גם blazoor קיבל הצעת מחיר של 15,000 ש"ח על תיקון רנדומאלי) לא מבין שעלויות טיפולים הן חלק מהותי בהחלטת רכישה של רכב, וכפועל יוצא בביקוש לרכבים משומשים ומכאן לשמירת הערך של המותג.

זה לא כל כך מורכב: ישראל ישראלי (שלא מכיר את גבע, ואת אורן, לא יודע שיש קארספורום ובטח ובטח לא הולך להדפיס חלקים במדפסת תלת-מימד) לא מוכן לשלם 10,000 ש"ח כי נשבר איזה פלסטיק במזגן. אם במקום פות"ש ישראל ישראלי היה מקבל את הצעת המחיר הזו, הוא היה מקלל את הרגע שהוא נפל וקנה רכב צרפתי, ומספר על זה לכל מי שהוא מכיר, כולל בפייסבוק.

יבואן שלא מצליח לשמור על מחירי אחזקה שפויים (לפאקינג רכב בן 4!) לא יכול לצפות שהאדם הממוצע יקנה את הרכבים שלו כמשומשים. זה כל כך פשוט. לא צריך לעשות executive MBA בשביל להבין את זה. אתם שם בלובינסקי - במקום לגלגל עיניים לשמיים ולספר ללקוח שלפרק ולהרכיב דשבורד לוקח שלושה ימים (בואו, זה אפילו לא מצחיק) תתחילו לחשוב יצירתי ולפקח על הצעות המחיר שאתם נותנים. או שתעברו למכור רק מותגי פרימיום. לשלם 10,000 ש"ח בגלל פאקינג חלק פלסטיק שנשבר במערכת המיזוג בפיג'ו בת 4 זה פשוט לא הגיוני בשום צורה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...