Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש\רכישה ומעקב רכב, פיג'ו 508 (מדהימה)

ariel000
 שיתוף
עוקבים 11

פוסטים מומלצים

עדכון רכב:

בעקבות גל החום שהיה השבוע פשוט נשבר לי ולא יכולתי יותר.

ברכב הקודם ובכלל, בכל הרכבים שהיו לי, הייתי נוסע ומגיע הביתה ומרגיש כי הפנים שלי רותחות וחמות עקב השמש והקרינה.

אז השבוע אמרתי גומר ולא יכולתי יותר.

ניגשתי ל"אומנות הציפוי" וביצעתי הדבקה, בחלון הנהג בלבד, של מדבקה שקופה להורדת החום ב-75% וכן סינון קרינה.

כאשר לקחתי את הרכב בתום הטיפול, הרגשתי שינוי באופן מיידי, לפתע פתח המזגן השמאלי פשוט...מקפיא.

עלות המדבקה והעבודה עלתה 400 שקל.

ד"א, הרכב נרכש בסביבות אוקטובר או נובמבר, לא זוכר חודש מדויק עם 32 אלף קילומטר.

כיום אני נמצא על 45 אלף קילומטר ועד כה, טפו טפו טפו, מבסוט עד הגג ואפילו שובר את הגג ומגיע לשמים ובעיקר...מאוהב.

צריכת הדלק הממוצע עומדת בגאווה על 1:12 בואכה 13.

עריכה אחרונה על ידי ariel000

פרנקופיל מושבע!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

בלי לשים לב, כבר עברה שנה מאז רכישת הרכב. כאמור רכשתי אותו בדיוק לפני שנה עם 32 אלף קילומטר.   כיום שנה לאחר מכן אני עומד על 50 אלף קילומטר וכל מה שיש להגיד, זה ואו, ואו, ואו ו-ואו.

מסכים איתך לחלוטין ,הבעיה שהרמה של מרבית המוסכים בארץ ,כולל אלה של היבואנים,לא מאד טובה,בנוסף המורכבות והרמה הטכנולוגית של הרכבים עולה ועולה ולכן יש בעיותיות בכל הנושא של הדיאגנוסטיקה.   לגבי הנושא

השכבה שאתה מדבר עלייה, זה שכבה שהם שמים בשמשה הקדמית. לכן פעם, אם אתה זוכר, כאשר היו דיבוריות קבועות ברכב, את האנטנה שלהן היו שמים מאחור ולא מקדימה כמו בשאר הרכבים.

תמונות שפורסמו בשרשור

מקרה קלאסי של שמשה חלופית. בדקת אם השמשה שלך מקורית ? הסימון עליה זהה לכל שאר החלונות ?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך בנוגע לשמשה מקורית.

מעולם לא קרה לי שהייתי צריך להחליף או הוחלפה שמשה ברכב.

לכן לעניות דעתי, אין קשר לשמשה מקורית.

פרנקופיל מושבע!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת עם מכשיר כמה קרינה השמשה הקדמית מעבירה וכמה חלון נהג ? אצלי יש הבדל אבל לא גדול. יצרנים צרפתיים מכניסים שכבת סינון שקופה לתוך החלונות.

יש לזה השפעה דרמטית על הטמפרטורה בסלון

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

השכבה שאתה מדבר עלייה, זה שכבה שהם שמים בשמשה הקדמית.

לכן פעם, אם אתה זוכר, כאשר היו דיבוריות קבועות ברכב, את האנטנה שלהן היו שמים מאחור ולא מקדימה כמו בשאר הרכבים.

• רעיון טוב! 1

פרנקופיל מושבע!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

כיום הרכב עומד על 50 אלף קילומטר.

לפי מחשב הרכב יש לבצע טיפול כל 20 אלף ק"מ או לפי זמן, בחרתי לעשות זאת 15 אלף קילומטר.

טיפול רגיל, החלפת פילטר אוויר, פילטר שמן ושמן + החלפת בלמים קדמיים, עלות של 1,800 שקל.

פרנקופיל מושבע!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • שבועיים מאוחר יותר ...
לפני שעתיים, Jeka88 כתב:

עשית את זה במוסך היבואן?נשמע יקר מאוד לטיפול בסיסי פלוס בלמים קדמיים..

אם זה רפידות וצלחות עוד איכשהו סביר,אם כי עדיין על הצד היקר.

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • שבועיים מאוחר יותר ...

בלי לשים לב, כבר עברה שנה מאז רכישת הרכב.

כאמור רכשתי אותו בדיוק לפני שנה עם 32 אלף קילומטר.

כיום שנה לאחר מכן אני עומד על 50 אלף קילומטר וכל מה שיש להגיד, זה ואו, ואו, ואו ו-ואו.

הרכב הזה מדהים, הנהיגה ברכב, נוחות הנסיעה, הישיבה על הכביש, הפינוק ובאופן מאוד מפתיע, גם צריכת הדלק.

כאשר קיבלתי את הרכב הוא עמד על 1:7 ודי נבהלתי מכך מאז הרבה בנזין עברו במנוע התחלה היו נסיעות שבועיות מים המלח למרכז, לפחות פעמיים בשבוע.

לפי מחשב הרכב צריכת הדלק עומדת על 1:12 (לעיתים מגרד את ה-13) בנסיעה משולבת ואני לא הנהג הכי חסכוני בעולם.

מנוע 1.6 טורבו, לא שומעים אותו בכלל ברכב והכח תמיד זמין, כביש 90 בים המלח הוא כביש נתיב לכל כיוון והרבה פעמים כאשר יוצאים לעקיפה, ניתן לקחת בקלות מספר רכבים כי כח פשוט לא חסר.

אם לעשות סיכום כללי של השנה:

תיקון מזגן - תחת אחריות.

תיקון הודעת תקלה - הרכב נרכש עם ההודעה. (205 שקלים)

2 טיפולים 15,000 קילומטר (1,800 שקל בשאפט, 1,900 שקל טיפול ראשון, אני חושב גם בשאפט)

החלפת 4 צמיגים (500 לצמיג)

ניתוק קודנית (250 שקל)

התקנת מדבקת על חלון הנהג (400 שקל)

תקר בגלגל ימין קידמי (50 שקל)

סה"כ הוצאות לשנה ראשונה:  6,605 שקל (כמובן שלא כלול דלק)

ביטוח חדש: 3,690 מקיף + 1,150 חובה.

מה מפריע ברכב?.

ממש ממש מתגעגע  לגיר הידני.

מסך המולטימדיה מקורי מאוד מוגבל, אבל עדיף על כלום.

תוכנת הניווט לא תומכת בישראל.

העמסתי ברכב 2 בזנטים מאחורה וברוב טיפשותי זה גרם לחור קטן בבד התקרה ובעור על הדלת. (מבאס אבל לפחות רחוק מהעין)

אני מבסוט מהרכישה של הרכב הזה, עונה על כל הציפיות שלי ומעבר, אני פשוט התאהבתי ברכב הזה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

פרנקופיל מושבע!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • פבל שינה את הכותרת ל"חיפוש\רכישה ומעקב רכב, פיג'ו 508 (מדהימה)"

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...