Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קרה לנתיב השמאלי באיילון צפון?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקלקל לי הקורקינט החשמלי אז נסעתי היום לראשונה באיילון צפון באור יום מזה תקופה ושמתי לב שהשלט שמגביל את שעות הנת"צ באיילון צפון הוסר והוחלף בשלט (אוטובוס|מונית|3+)

האם בכל שעות היממה הנתיב השמאלי באיילון צפון אסור לנסיעה לרכב פרטי עם פחות מ-3 נוסעים? Wtf?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל זה החל מה-4 לאוקטובר.

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/413372

עד אז ההסדרים הקיימים תקפים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוות שוטרים על אופנועים יאכוף את כמות הנוסעים ברכב, לפחות בהתחלה.

לפני 23 שנים נסעתי בארה"ב בנתיב כזה של מינימום נהג ונוסע, היינו 2 ברכב והנתיב היה שלנו לבד. בזמן שבשני הנתיבים הנותרים היה פקק באורך שעה לפחות. מאות מכוניות עם נהג בודד, ואף אחד לא חשב להתארגן 2 ברכב..

נקווה שהישראלים קצת יותר מפותחים.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי לי, נסיעה של רבע שעה תיקח לי עכשיו כפול כנראה.

עד היום בשעות אחר הצהריים אני נהנה לנסוע על הנתיב בזמן ששני הנתיבים לידי לא זזים תודות לנהגים רדומים או בגלל השתלבות ליציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LIFEHACK: ניתן לקפוץ לבית קברות ולחפור החוצה 2 גופות, וליסוע איתן בראש שקט,

או לחילופין להפעיל וויז קארפול, מה שיותר נוח לכם.

אני אישית אוהב את השקט שלי בנסיעה.

מצרף לינק לאת חפירה מתקפלת לנשיאה נוחה בתא כפפות.

https://www.ebay.com/itm/Military-Folding-Camping-Shovel-Tool-Steel-Spade-Outdoor-Survival-Emergency-Tool/263004105255?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LIFEHACK: ניתן לקפוץ לבית קברות ולחפור החוצה 2 גופות, וליסוע איתן בראש שקט,

או לחילופין להפעיל וויז קארפול, מה שיותר נוח לכם.

אני אישית אוהב את השקט שלי בנסיעה.

מצרף לינק לאת חפירה מתקפלת לנשיאה נוחה בתא כפפות.

https://www.ebay.com/itm/Military-Folding-Camping-Shovel-Tool-Steel-Spade-Outdoor-Survival-Emergency-Tool/263004105255?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

יש בית קברות בין מחלף הקוממיות למחלף משה דיין, אפשר לנסות.

לנושא: ה3+ באיילון יהיה תקף לכל שעות היממה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתניה הכי אוכלים אותה בגלל זה הוויז מנסה לחתוך דרך העיר ויוצר פקקים מטורפים בתוך העיר עד היציאה לכביש החוף

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוות שוטרים על אופנועים יאכוף את כמות הנוסעים ברכב, לפחות בהתחלה.

לפני 23 שנים נסעתי בארה"ב בנתיב כזה של מינימום נהג ונוסע, היינו 2 ברכב והנתיב היה שלנו לבד. בזמן שבשני הנתיבים הנותרים היה פקק באורך שעה לפחות. מאות מכוניות עם נהג בודד, ואף אחד לא חשב להתארגן 2 ברכב..

נקווה שהישראלים קצת יותר מפותחים.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

היום יש כאלה בקליפורניה, אבל גם רכבים היברידיים/חשמליים יכולים לנסוע בהם גם אם הנהג לבד.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרים קישון היה מתאר את זה כך;

שר התחבורה: יש עומס ופקקים באיילון. מה עושים?

פקיד תחבורה: אפשר להוסיף נתיבים לתחבורה ציבורית ואולי גם לכאלה עם הרבה באוטו

שר: נו, אז תוסיפו!

פקיד: זה עולה הרבה כסף ולוקח הרבה זמן

שר: אין לי לא זה ולא זה, אני שר פה לשלושה חודשים וקצת, ואין תקציבים חדשים.

פקיד: אין בעייה. פשוט ניקח נתיב קיים, נצבע אותו קצת ויהיה נתיב שיתופי חדש! גם זול וגם מהיר.

שר: וזה יפתור את הפקקים?

פקיד: לא, אבל לפחות תוכל לומר שהוספת נתיב תחב"צ חדש תוך שלושה חודשים ובלי תוספת תקציב!

שר: והפקקים?

פקיד: אני גר בנס-הרים, לא מפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם דובר האנגלית זה נקרא HOV lane (ראשי תיבות של High Occupancy Lane). נתיב נפרד לרכב שבו נוסע מספר הנוסעים המינימלי המוגדר לו. ויש גם "אבל" חשוב - אסור לדלג בינו לבין הנתיבים הרגילים אלא במקומות שהוסדרו לצורך זה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטמטום ממשיך לחגוג במדינה. עד לאן נגיע, אין לי מושג.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם דובר האנגלית זה נקרא HOV lane (ראשי תיבות של High Occupancy Lane). נתיב נפרד לרכב שבו נוסע מספר הנוסעים המינימלי המוגדר לו. ויש גם "אבל" חשוב - אסור לדלג בינו לבין הנתיבים הרגילים אלא במקומות שהוסדרו לצורך זה.

תיקון קטן לעצמי - High Occupancy Vehicle Lane.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל, מדובר במהלך שבמדינות מתקדמות בעולם עובד נפלא. אלא בישראל, כמו בישראל, לא הוסיפו נתיב אלא ניצלו נתיב קיים ובפועל, רק יגדילו את הפקקים... מזל שאני לא נוסע הרבה באיילון.....:?

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...