Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה MX5 במבחן

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מגיעה לארץ רק גרסא אחת, שהמחיר שלה מתקרב יותר ל 60 אלף לבה לפי האתר שקישרת.

לא שזה מצדיק. דלק מתמחרים בצורה חזירה ביותר את המיאטה.

אממה - המיאטה שמגיעה לארץ יותר יקרה מברז כמעט בכל מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נהגתי ב BRZ לא מעט (ואהבתי מאוד) ואני בעלים של ND (ולכן קצת משוחד), ובכל זאת כמה נקודות:

- אני לא מכיר רכב אחר בישראל ששומר על מחירון וביקוש גבוה כמו המיאטה. טוב משמעותית מ BRZ

- לצאת לסיבוב בלילה עם גג למטה זה priceless מבחינתי

- הפנים של ה ND פשוט מתעלה על זה שבסובארו ובסוף שם אתה מבלה כל הזמן

- "לתקן" את החסרונות במיאטה זה משהו שאפשר תמיד (עולה כסף אבל אפשרי כמו מיתלים וכולי....) ... קצת פחות אפשרי ב BRZ (גג, פנים מיושן).

בכל מיקרה, אי אפשר "ליפול" עם אף אחת מהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיעה לארץ רק גרסא אחת, שהמחיר שלה מתקרב יותר ל 60 אלף לבה לפי האתר שקישרת.

לא שזה מצדיק. דלק מתמחרים בצורה חזירה ביותר את המיאטה.

אממה - המיאטה שמגיעה לארץ יותר יקרה מברז כמעט בכל מקום.

מה הגרסא הזאת שיש בבולגריה? כי המחיר שלה מאוד מפתה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הגרסא הזאת שיש בבולגריה? כי המחיר שלה מאוד מפתה.

לא יודע מה הגרסה המסויימת הזו, אבל באירופה מוכרים גם גרסאות עם מנוע קטן יותר (1.5 ליטר, 130 כ"ס) שזולות משמעותית. יש יכול להיות שזו המיאטה שראית.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הגרסה המסויימת הזו, אבל באירופה מוכרים גם גרסאות עם מנוע קטן יותר (1.5 ליטר, 130 כ"ס) שזולות משמעותית. יש יכול להיות שזו המיאטה שראית.

אתה צודק.

הסתכלתי שוב בקטלוג וראיתי שהמחיר ההתחלתי 40 אלף לבה זה לדגם עם מנוע 1.5 שהוא עולה 80 אלף ש"ח

לעומת הדגם הכי יקר עם המנוע 2.0 שעולה 62 אלף לבה שהוא עולה 125 אלף ש"ח.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנגליה דרך carwow מיאטה חדשה ברמת הגימור הכי גבוהה שם (2 ליטר GT SPORT NAV+) כולל צבע מטאלי יוצאת 23,180 פאונד (דרך PCF FINANACE) מאחד הדילרים ב״אזור מגוריי״ שזה כמעט 101 אלף שקל חדשים בסכ״ה.

אממ כן מחירי הרכבים בישראל והכל אבל פה זה גם באמת קשור ליבואן עצמו שהתחזר מעבר לרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום התחזר?

הוא מקבל מעט הקצאות כי יש בעיות מלאי כבר 3 שנים, כמו אצל פרארי.

הוא גם מקבל תמחור מאוד יקר, יותר יקר מכל דילר שכונתי באירופה, וזה הגיוני. מי הוא בכלל? יבואן קטן שקונה כמה מאות מאזדות בשנה במקרה הטוב. הקשרים שלו עם היצרן גם לא משהו, הם מכירים בקושי שנתיים.

הוא בטוח לא מתחזר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום התחזר?

הוא מקבל מעט הקצאות כי יש בעיות מלאי כבר 3 שנים, כמו אצל פרארי.

הוא גם מקבל תמחור מאוד יקר, יותר יקר מכל דילר שכונתי באירופה, וזה הגיוני. מי הוא בכלל? יבואן קטן שקונה כמה מאות מאזדות בשנה במקרה הטוב. הקשרים שלו עם היצרן גם לא משהו, הם מכירים בקושי שנתיים.

הוא בטוח לא מתחזר.

not sure.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שטרול, לא סתם טרול, טרול ציני להחריד. הביקורת מעולה, אבל אני לא מבין במה תורמות תאוריות מופרכות שמסבירות מחיר מופרך לביקורת.

לחובבי הרכב הן לא תורמות, לקונים הן לא תורמות, אולי ליבואן הן תורמות.

אפשר פשוט לרשום ״הרכב יקר״, ״המחיר יקר״. לא צריך להתחיל לחפש סיבות למה יקר, בטח שהן לא ממש משכנעות ובטוח לא תורמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי ב BRZ לא מעט (ואהבתי מאוד) ואני בעלים של ND (ולכן קצת משוחד), ובכל זאת כמה נקודות:

- אני לא מכיר רכב אחר בישראל ששומר על מחירון וביקוש גבוה כמו המיאטה. טוב משמעותית מ BRZ

- לצאת לסיבוב בלילה עם גג למטה זה priceless מבחינתי

- הפנים של ה ND פשוט מתעלה על זה שבסובארו ובסוף שם אתה מבלה כל הזמן

- "לתקן" את החסרונות במיאטה זה משהו שאפשר תמיד (עולה כסף אבל אפשרי כמו מיתלים וכולי....) ... קצת פחות אפשרי ב BRZ (גג, פנים מיושן).

בכל מיקרה, אי אפשר "ליפול" עם אף אחת מהן.

לתקן זה עניין של טעם. אולי אני לא מחפש גג נפתח (אם הוא רך לדעתי זה רק חסרון)?

פנים מיושן - הולך לרפד (בארץ המושבים הם בד מגעילים), מחליף מולטימדיה (אולי) ומזמין הגה אלקנטרה חתוך ומחליף. ונשארתי עם המוןןן עודף מ250K.

לא חושב שאפשר להתחרות בשוק אפטרמרקט של הברז אז במקרה הזה מה שאתה אומר זאת טעות לדעתי... ב50K של ההבדל בין מיאטה לברז אתה יכול לעשות תא נוסעים לא פחות ממדהים ובנוסף לשים טורבו חביב ו"לשחק" במע' פליטה (לא חוקי וכו' זאת בעיה אחרת - מדברים כסף).

בגלל שזה שיפורים סביר להניח שאת רוב ה50K תאבד במעמד המכירה.

לדעתי, כמו שמישהו כתב פה (אולי אתה) המיאטה RF מדהימה, יותר יפה מהברז אבל הגג רך לדעתי לא יפה.. אבל שוב - עניין של טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנים מיושן - הולך לרפד (בארץ המושבים הם בד מגעילים), מחליף מולטימדיה (אולי) ומזמין הגה אלקנטרה חתוך ומחליף.

לא חושב שאפשר להתחרות בשוק אפטרמרקט של הברז אז במקרה הזה מה שאתה אומר זאת טעות לדעתי...

הולך לרפד בארץ ישראל להחליף לאלקנטרה ברכב חדש ונראה לך שיצא לך פנים יפה? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ועוד לשים טורבו ומערכת פליטה.

בוא.

אני לא נגד ברז, אבל לא נראה לי שהתלונה של אנשים על הפנים של הברז (שלדעתי בסדר) היא על ריפוד הכיסאות וההגה (ומולטימדיה).

שוק האפטרמרקט של המיאטה מטורף, אבל ממש. לא חושב שזה של הברז בר השוואה בכלל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שאפשר להתחרות בשוק אפטרמרקט של הברז אז במקרה הזה מה שאתה אומר זאת טעות לדעת

תחשוב שוב. למיאטה יש 25 שנים של פור על הברז ובערך פור של 900,000 רכבים שנמכרו. יש מאות חברות שבנויות רק על שיפורים למיאטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולך לרפד בארץ ישראל להחליף לאלקנטרה ברכב חדש ונראה לך שיצא לך פנים יפה? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ועוד לשים טורבו ומערכת פליטה.

בוא.

אני לא נגד ברז, אבל לא נראה לי שהתלונה של אנשים על הפנים של הברז (שלדעתי בסדר) היא על ריפוד הכיסאות וההגה (ומולטימדיה).

שוק האפטרמרקט של המיאטה מטורף, אבל ממש. לא חושב שזה של הברז בר השוואה בכלל.

טוב אני מבין שאני נגד צבא המיאטות פה :)

אם ישנה בעיה בהבנת הנקרא - עניין של טעם.

לברז יש תא נוסעים עם קסם משלו. במיוחד אחרי העדכון האחרון. הייתי בו. מבחנתי החלפת הגה לשל ft86speedfactory וריפודי עור אדומים מסדרים את העניין.

הטורבו והמע׳ פליטה (שדי נפוצה, גם בארץ) ניתנו כדוגמאות למה אפשר לעשות עם ה50K הפרש

בוא.

:|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, שני הרכבים טובים - ובכנות - עולים בערך אותו דבר במידה ונשארים עם הרכב יותר מ 4-5 שנים.

אם קונים מיאטה בת שנה - היא תצא זולה משמעותית מברז.

בואו לא נשכח שהמיאטה עושה 1 ל 15 בקלות בזמן שהברז במקרה הטוב 1 ל 11 על דלק 98 שיקר משמעותית,

כל המספרים נבדקו אישית על ידי במשאבה.

כל הנאמר לעיל לא פוטר את היבואן מהיותו חזיר בקטע מוגזם.

חוץ מזה... נאמר פה איפשהו שליבואן אין קשר טוב עם היצרן?

Bitch please, הקשר כל כך טוב שהיצרן תרגם את כל מערכת Mazda Connect לעברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי את זה וזה היה בציניות.

בביקורת נכתב שהסיבה למחיר האבסורדי היא כנראה הקצאות נמוכות ותמחור אסטרונומי של היצרן. לדעתי מגוחך, והקשר ליצרן הוא אחת הסיבות שאני חושב שזה מגוחך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...