Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר 4 רפידות וצלחות ברקסים (קדימה ואחורה) לאון 1.8 fr 2015

SeatLeonFR15
שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צלחות פוסטר+ רפידות IQ קדימה ואחורה עלו לי 700 שקל (לא כולל עבודה). אמנם רכב אחר, אבל אין סיבה שבשביל מאזדה הם יעלו יותר מאשר לקרניבל. מבחינת בלימה לא נופלות בכלום מהמקוריות. אין שום שריקות. לא מבין למה לשלם כל כך הרבה בשביל מקורי שהוא לא יותר טוב בכלום מתחליפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Foster זה התחתית של התחתית. הבחור מחפש מקורי.

פות"ש: אני רכשתי לאחרונה רפידות של ATE במחיר מעולה

אצל אוטו ציון יהוד. אם הצלחות שלך עדיין במידה שניתן לחרוט

אז אתה יכול לסגור את כל הסיפור בהרבה פחות מ 1000 ש"ח (חלקים בלבד...)

ולהישאר עם צלחות מקוריות וסט קדמי ואחורי של ATE (כל מערכת הבלימה בואגיות היא מתוצרת ATE).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלחות פוסטר+ רפידות IQ קדימה ואחורה עלו לי 700 שקל (לא כולל עבודה). אמנם רכב אחר, אבל אין סיבה שבשביל מאזדה הם יעלו יותר מאשר לקרניבל. מבחינת בלימה לא נופלות בכלום מהמקוריות. אין שום שריקות. לא מבין למה לשלם כל כך הרבה בשביל מקורי שהוא לא יותר טוב בכלום מתחליפי.

איזה מאזדה ואיזה קרניבל? מדברים פה על לאון 1.8 טורבו, לא על רכב עם ברקסים של אופניים כמו שלך.

זוג צלחות קדמיות, חליפי, מידה 312mm עולה 600-700 שקל. מקורי עולה כפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מאזדה ואיזה קרניבל? מדברים פה על לאון 1.8 טורבו, לא על רכב עם ברקסים של אופניים כמו שלך.

זוג צלחות קדמיות, חליפי, מידה 312mm עולה 600-700 שקל. מקורי עולה כפול.

בקשר למאזדה- טעות שלי, אכן מדובר בליאון. מהתגובה שלך אפשר לחשוב שליאון זה סופרקאר, מינימום פרארי. בקשר לברקסים של אופניים- בדיחה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Foster זה התחתית של התחתית. הבחור מחפש מקורי. (כל מערכת הבלימה בואגיות היא מתוצרת ATE).

אולי תחתית מבחינת מחיר. האיכות לא נופלת בכלום מצלחות מקוריות, לפחות בקרניבל. יש אנשים שברגע ששומעים את המילה סיני, מיד פוסלים. אני לא פסלתי, בדקתי וקיבלתי החלטה על סמך תוצאות בשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אבל אין ארוחות חינם. אם דיסק מקורי יחזיק 100 אלף אז ג'ודי פוסטר יחזיק מחצית ואף פחות וגם יתעוות במהלך חייו ואת זה לא אני אומר אלא החרט שחורט לי את הדיסקים, אשר יש לו היכרות אינטימית עם אלפים ואף עשרות אלפים של דיסקים שחרט בימי חייו (האיש בן 70 לפחות...). לדבריו ההבדל מהותי בסגסוגת ובאיכות בין המקוריים לבין הדיסקים שעולים 100 שח לזוג. אבל היי, שכל אחד יתקין מה שטוב לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מאוכזב. אין ארוחות חינם- זה נכון לכל מקום וזמן. השאלה היא לא אם יש ארוחות חינם או לא, השאלה היא האם לשלם מחיר מוגזם או מחיר הוגן/סביר.

צלחות פוסטר לא עולים 100 שקל לזוג, אלא 250 שקל לזוג וזה במקום הכי זול שמצאתי. לעומת מחיר של 1330 שקל לזוג צלחות אחורי מקורי, אני חושב שבכלל אין כאן שאלה של מה עדיף. את זה אני אומר לך אחרי שימוש של מעל שנה בצלחות פוסטר, ומעל 30 שנות וותק בנהיגה, אז אני בהחלט יכול להבחין האם יש הבדל בעוצמת הבלימה. ואין שום הבדל כזה. פשוט אין. אחרי מעל שנה בשימוש הצלחות בולמות מעולה, לא התעוותו ויש להם עוד המון בשר. גם אם הם יחזיקו חצי מהחיים של צלחת מקורית (וההרגשה שלי היא שגם באורך החיים לא יהיה הבדל משמעותי, אבל את זה עוד נראה), הרי שהצלחות הללו הם רכישה מצוינת בחמישית מחיר.

השאלה של מה נכון לקנות צריכה להיבחן לכל מקרה לגופו. לפעמים סחורה סינית יכולה להיות באמת זבל, לפעמים היא באותה איכות, או כמעט אותה איכות כמו הסחורה המקורית, רק שעולה חמישית מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגור אחי.לא עדיף גם רפידות ברמבו שיהיה אותו דבר?

לא מחייב

אצלי החלפתי לפני חודשיים מקדימה,התקנתי צלחות של ברמבו ורפידות של TAROX

תוצאה מצוינת (הייתי מחליף למקורי במוסך שבו טיפלתי ב3שנים האחרונות,אבל בענין הברקסים קצת עפו על עצמם..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...