Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אונו 92: בעיות ברוורס ובחשמל

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי בעיה שפתאום צצה באונו: בזמן שאני נוסע ברוורס (לאחור) האוטו עושה רעשים של תיקתורים בזמן הנסיעה לאחור הרעשים לא היו מקודם

והבעיה השנייה: אחד מפנסי החזית לא עובדת בו הנורה, ניסיתי להחליף לחדשה, עדיין אין אור, אך בזמן שאני מעביר לאורות גבוהים הפנס עובד (רק על אורות גבוהים) מה הבעיות שם? מה לא בסדר? הפיוזים? חיבורים?

ואיך אפשר להחליף את הנורה שמאירה על הלוחית רישוי? (נשרפה)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם יש לי בעיה שפתאום צצה באונו: בזמן שאני נוסע ברוורס (לאחור) האוטו עושה רעשים של תיקתורים בזמן הנסיעה לאחור הרעשים לא היו מקודם

והבעיה השנייה: אחד מפנסי החזית לא עובדת בו הנורה, ניסיתי להחליף לחדשה, עדיין אין אור, אך בזמן שאני מעביר לאורות גבוהים הפנס עובד (רק על אורות גבוהים) מה הבעיות שם? מה לא בסדר? הפיוזים? חיבורים?

הנורה האחורית אם אני זוכר נכון, היא נורת "נעץ", מוציאים את הבית נורה מהטמבון בעדינות עם מברג יש קליפסים שכאלו - ואז מחליפים הנורה.

אם החלפת נורה והאור עדיין לא פועל, סביר להניח שהתקע שמתחבר אל הנורה פגום או אחד שאחד המגעים בו לא מעביר מתח אל הנורה , בעייה ידועה באונו - התקעים נוטים להשבר/להתפורר עם השנים. 10 שקל עולה כזה תקע, אם אתה מתכוון להחליף בעצמך, תלחים את החוטים טוב ותבודד בצורה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך

בקשר לבעיית התיקתוקים בנסיעה לאחור: התיקתוקים יכולים לנבוע מזה שההילוך לא מוכנס עד הסוף. בפעם הבאה שתרצה לנסוע לאחור הכנס את הילוך האחורי ביותר כוח ותראה אם התיקתוקים נעלמו. אם לא זו יכולה להיות בעיה במצמד/גיר.

בקשר לבעית אור החזית: נסה להחליף לעוד נורה חדשה אולי גם זאת ששמת שרופה.

לפירוק הנורה האחורית עליך למצוא מברג שטוח ועל ידו להוציא את כל בית הנורה כלפי מעלה בזהירות. אחרי פירוק הנורה תמצא 2 קליפסים קטנים שמחזיקים את המכסה הלבן של הנורה. לחץ על שניהם ביחד והרם כלפי מעלה. החלף את הנורה והחזר הכל למקומו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בעיית הפיוזים אין בעיה , כל פיוז שעושה בעיה הוחלף לחדש,

לגבי בעיית הרוורס, לא נפתרה,

לגבי אור החזית , לא נפתר אז ככה הבעיה היא בצד של הנהג הוחלפה לנורה חדשה אך עדיין לא עובדת , אז ככה הנורה חזית בצד של הנהג בזמן תאורה רגילה לא עובדת (ובדקתי בצד השני, עובד) , המנורה בצד של הנהג (הצד הבעייתי) האור רגיל לא עובדת, ובאור גבוהה כן עובדת, פיוזים בסדר, מה הבעיה?

מגעים בסדר לדעתי (נבדקו)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בעיית הפיוזים אין בעיה , כל פיוז שעושה בעיה הוחלף לחדש,

לגבי בעיית הרוורס, לא נפתרה,

לגבי אור החזית , לא נפתר אז ככה הבעיה היא בצד של הנהג הוחלפה לנורה חדשה אך עדיין לא עובדת , אז ככה הנורה חזית בצד של הנהג בזמן תאורה רגילה לא עובדת (ובדקתי בצד השני, עובד) , המנורה בצד של הנהג (הצד הבעייתי) האור רגיל לא עובדת, ובאור גבוהה כן עובדת, פיוזים בסדר, מה הבעיה?

מגעים בסדר לדעתי (נבדקו)

זה מחלה באונו עיניין המגעים בתאורה, אצלי בזמנו זה היה במנורות האחוריות, מה שנחמד שם שהכל כל כך פשוט שאת הבקליט אפשר להוציא עם קליפסים בלי מברג בלי שום דבר..

תבדוק אם בכלל מגיע לשם חשמל, יכול להיות שיש איזה חוט קרועה, וכמובן את בית הנורה, ייתכן שהוא אכול או משהו בסיגנון.

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחלה באונו עיניין המגעים בתאורה, אצלי בזמנו זה היה במנורות האחוריות, מה שנחמד שם שהכל כל כך פשוט שאת הבקליט אפשר להוציא עם קליפסים בלי מברג בלי שום דבר..

תבדוק אם בכלל מגיע לשם חשמל, יכול להיות שיש איזה חוט קרועה, וכמובן את בית הנורה, ייתכן שהוא אכול או משהו בסיגנון.

הבקלית האחורית באונו באמת קלה לפירוק 2 קליפסים למטה ולמעלה, החשמל בסדר אבל בזמן שמחברים תאורה המתח יורד כאילו יש התנגדות

אצלנו התאורה בצד שמאל היתה מבולבלת שמאותתים אלה אבל זה סודר, המגעים היו רופפים

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המגעים בתקע אל הנורה הראשית תקינים ולא שרופים ואם הנתיך תקין אז יש לבדוק אם מגיע מתח אל נורת האור הנמוך ע"י חיבור נורת בקורת אל החוט האפור שבתקע לנורה.

אם מגיע מתח אז הנורה הראשית פגומה ואם לא מגיע מתח אז יש לחפש הנתק ולהתחיל מהמחבר יציאה מתיבת הנתיכים לכוון הפנס השמאלי קדמי.

רצוי לבצע זאת אצל חשמלאי רכב.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...