Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה אחרי עישון מריחואנה - כמה זמן אחרי מותר לנהוג? (נהג חדש)

Velialsq23
שימו לב! השרשור הזה בן 1870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נהג חדש בן 17 ןאני מעשן גראס לא קבוע ככה מדי פעם כשיוצא לי. ושמעתי שעכשיו שוטר יכול לעשות לי בדיקת רוק/שתן לבדוק אם אני תחת השפעת סמים.

אבל נגיד ועישנתי שבוע שבועיים לפני ולא לפני הנהיגה או באותו יום אז השוטר יכול לעשות לי משהו?

כי בדרך כלל thc נשאר חודש-חודשיים בגוף.

אשמח אם תוכלו לענות לי,תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Why drink and drive when you can smoke and fly?

יום למחרת בסדר. הכל עניין של ריכוזים.

לא הבנת אותי אחי, לדוגמה ואני מעשן יום לפני שאני נוהג וכבר שאני נוהג אני בלי סטלה בלי כלום ופתאום עוצר אותי שוטר והוא רואה אצלי שרידים של thc מה הוא יעשה ????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע...

עדיף לזיין, אפשר גם לנהוג אחרי זה.

ניסית? (אחד מהם או את שנייהם) כי אם כן, מוזר שאתה חושב שיש קשר בין הדברים.

פותח השירשור מצביע פה על בעייה משפטית שעדיין מנסים למצוא לה פתרון. נניח ואדם אשר מותר לו בחוק לעשן והוא עישן אתמול ונהג היום, אז עדיין יש לו שרידים אשר עלולים לפי פרשניות מסויימות להשפיע על הנהיגה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לבדיקת ינשוף, שאפשא לעשות תוך שניה וחצי ולקבל תשובה חד ערכית ברוב המקרים,

שוטר תנועה לא יעצור אותך out of the blue, ויתחיל לעשות לך בדיקת שתן, אלא אם יש עילה ממש חזקה לזה (לדוגמא נהג שמתנהג בצורה מוזרה), גם בגלל עצם העובדה שמגעיל להתעסק בזה.

אבל - נקודה נוספת בעניין עישון גראס - אם וכאשר תתגייס לצבא, שם כן יכולים לעשות בדיקות פתע של מצ"ח (המפקד שלי היה מחביא אותי כשזה היה קורה, אפילו שלא הייתי מעשן אז), ואם עישנת יום לפני, יגלו את זה, ויהיו השלכות, במיוחד אם המקצוע שלך הוא נהיגה.

לא יודע...

עדיף לזיין, אפשר גם לנהוג אחרי זה.

תלוי מה וכמה.

נהג עייף זה כמו נהג שיכור.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Why drink and drive when you can smoke and fly?

יום למחרת בסדר. הכל עניין של ריכוזים.

לצערי אתה טועה ומטעה. כל עוד יש בשתן/דם ריכוז אפילו מזערי של החומר הפעיל בקנביס החוק אומר שאתה נוהג תחת השפעת סם! כלומר מינ' שנתיים פסילה (הכותב עו"ד בתחום זה..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אתה טועה ומטעה. כל עוד יש בשתן/דם ריכוז אפילו מזערי של החומר הפעיל בקנביס החוק אומר שאתה נוהג תחת השפעת סם! כלומר מינ' שנתיים פסילה (הכותב עו"ד בתחום זה..)
אתה צודק בהחלט!

אבל! וזה אבל גדול, בחלק ממדינות העולם גילו שthc נישאר על הלשון מספר שעות, ולכן פשוט עברו לבדיקת רוק.

בדיקה זו נותנת אינדיקציה טובה לנהיגה תחת השפעה, בניגוד לדם/שתן שנותנות רק אינדיקציה לשימוש בלבד.

אבל עזוב זה במדינות מפותחות אני חיים בחלם

כלומר מה יעשה אדם שמעשן באופן חוקי ויומיומי, הוא הרי לא מתמסטל מזה, אין לו באמת בעיה לנהוג מספר שעות לאחר מכן, שכן זה לגמרי כמו משכך כאבים.....

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי. אני לא יודע לגבי החוק. אני איש של נסיון. בתחילת שנות ה90 כשסמים היו יותר מעניינים מאלכוהול כל יום ראשון בבסיס היו עושים לנו בדיקות שתן אחרי סטלה של סופ"ש. או שהמכשיר במעבדה היה מקולקל או שזה יוצא יום למחרת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר מה יעשה אדם שמעשן באופן חוקי ויומיומי, הוא הרי לא מתמסטל מזה, אין לו באמת בעיה לנהוג מספר שעות לאחר מכן, שכן זה לגמרי כמו משכך כאבים.....

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

לפי מה קבעת שהוא לא מתמסטל מזה? זה עוזר לו בשיכוך כאבים כן, אבל לא מבטל את ההשפעות הרגילות של THC.

וחוץ מזה, יש גם תרופות שאחריהן אסור לעלות להגה, אפילו שזה חוקי ובמרשם רופא והכל, זאת השפעת סמים לכל דבר (עצם העובדה שבאנגלית קוראים לסמים ולתרופות drugs).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לילד בן 17 לעשן ולנהוג .

מריחואנה עושה אותך מרחף , ואל תקשיב לכל הלגיטוזטורים.

תעשן בכיף, לא חייב לנהוג אחרי זה...

לא הכל בחיים מעוגן בחוק, לפעמים צריך חוקים לעצמך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשן ולנהוג לא קורה כלום. במקרה הכי גרוע (שדווקא יוצר מצב לטובה) - אתה תנהג לאט יותר, בזהירות יותר בשול הימני.

מי שמקבל רפואי - רשאי לנהוג גם לאחר עישון . הייתה כתבה.

***עריכת הנהלה. כל מה שכתוב למעלה לא נכון עובדתית ומסכן חיים***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשן ולנהוג לא קורה כלום. במקרה הכי גרוע (שדווקא יוצר מצב לטובה) - אתה תנהג לאט יותר, בזהירות יותר בשול הימני.

מי שמקבל רפואי - רשאי לנהוג גם לאחר עישון . הייתה כתבה.

משתמשי הפורום מתבקשים להתעלם מהשטויות שנכתבו כאן.

כאן המקום להזכיר שמתן ייעוץ לא מבוסס זו עבירה על חוקי הפורום ויש לנו אפס סובלנות לעצות מטומטמות ועוד פחות לעצות מסכנות חיים.

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3734080,00.html

על פי התקנות החדשות, נהגים המקבלים טיפול מוסדר בתרופות שהוגדרו כ"חומרים מסוכנים" ובהם גם קנאביס, יוכלו תחת מגבלות מסוימות לנהוג. בכל מקרה, מדגישים במשרד, ייאסר עליהם לנהוג תחת השפעת הסם. במילים אחרות, הם יורשו להמשיך לצרוך את החומר לפי ההוראות הרפואיות – אך לא בסמוך או בזמן הנהיגה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...