Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו ראשון תקציב של 15K- ידני

elmatan21
שימו לב! השרשור הזה בן 1905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני חייל משוחרר שמחפש לקנות רכב ראשון והסתכלתי ביד 2 על כמה אפשרויות בגדר התקציב שלי ורציתי לדעת מה דעתכם או שאם יש לכם המלצות מניסיון אישי וכאלה

אני לא מבין גדול ברכבים אז אני מסתכל באינטרנט וקורא חוות דעת וכל מיני שאלות של אנשים אחרים ובכל זאת לא הצלחתי להגיע להחלטה של איזה רכב בדיוק לקנות

אז התקציב הוא 15K

רכב ידני, כמובן בעדיפות לחסכוני אבל זה לא מאסט

אמין כמה שיותר כמובן מבחינת זה שיהיו כמה שפחות תקלות או "מחלות"

מה שכן אני רוצה רכב קטן, לא משפחתי

רציתי לדעת מה דעתכם על VW גולף שנים 2001-2004 אני הבנתי שVW רכבים מאוד אמינים ואומנם יקרים בטיפולים

חשבתי גם על פיג'ו 206+ שנת 2011\2012 אם יש לכם מה להגיד עליה

בכללי רציתי להתייעץ איתכם מה עדיף באמת בתקציב הזה לקנות רכב שנת 2010+ או שדווקא באמת ללכת על רכב ישן יותר שנת 2001-2010

אבל משהו שהוא יותר אמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממליץ לפסול את הגולף. זה לא שהיא מכונית לא אמינה, אבל בתקציב שלך תוכל לקנות רק אחת ישנה והסבירות לתקלות הולכת וגדלה במיוחד שרכב שהוא מתקדם יחסית ויש בו הרבה טכנולוגייה.

עם הפיג'ו יש להרבה אנשים נסיון לא טוב כ''כ אז גם לא ממליץ.

ממליץ לך על שברולט ספארק, סוזוקי אלטו או ספלאש. פיג'ו/ סיטרואן 107 ו - c1. מכוניות אמינותף חסכוניות עם שוק חלש שעם מיקוח קל לגבי המחיר יכל להיות שתשאר אפילו עם עודף מהתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו בצחוק לא לקנות רכב כל כך ישן, בטח כשיש אלטרנטיבות חדשות משמעותית.

בתקציב הזה תמצא אחת ימיני שפורטו קודם, ואם אתה מחפש משהו קצת פחות ספרטני אז קליאו דור 3 יכולה להיות אלטרנטיבה מצויינת, וגם ה-206+ לא כזו גרועה (אבל מיושנת יותר).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו בצחוק לא לקנות רכב כל כך ישן, בטח כשיש אלטרנטיבות חדשות משמעותית.

בתקציב הזה תמצא אחת ימיני שפורטו קודם, ואם אתה מחפש משהו קצת פחות ספרטני אז קליאו דור 3 יכולה להיות אלטרנטיבה מצויינת, וגם ה-206+ לא כזו גרועה (אבל מיושנת יותר).

מה ז"א ספרטני?

הCLIO לא ראיתי שמוכרים או פרסומים עליה,במיוחד לא ידנית

ובנוגע לפיג'ו מאיזו בחינה מיושנת? איבזור? כי זה לא קריטי אם כך. לא מחפש איבזורים מוגזמים וחדשניים במיוחד. אסתדר עם משהו בסיסי אבל השאלה אם האוטו עצמו יש לו בעיות חוזרות או שרואה מוסך הרבה, תיקונים זולים\יקרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל רכב בן 15-18 ממש ממש לא.

כמה אתה תסע בשנה? מה תהיה רוב הנסוע שלך?

זה לא יהיה אוטו של מהבית לעבודה בוא נאמר ככה

צריך אוטו לא מהיר אבל גם לא איטי שנחנק ב100 קמש

בינתיים הכי הרבה המלצות שראיתי היו על פיג'ו 206+ ובאמת נראה אוטו מצוין אבל עם זאת תמיד יש את הסטיגמה על פיג'ו ועל צרפתיות בכללי שהן לא אמינות

השאלה אם זה עדיין רלוונטי לשנים 2010+?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כרגע 15 מודעות על קליאו דור 3 ידניות ביד2, אחת מהן קליאו ספורט אז נשארו 14, סה"כ הצע סביר.

הכוונה בספרטני היא בעיקר פשוט - רכבי מיני הם לרוב חלשים יותר, רועשים יותר, פחות מאובזרים ובאופן כללי פחות נעימים.

ה-206+ (כמו שהשם מרמז) מבוססת על ה-206, שתוכננה עוד באלף הקודם. אז היא קצת יותר צפופה וקצת פחות בטוחה ממקבילות מודרניות יותר כמו הקליאו.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה יש לך מספר רכב מיני כמו שברולט ספארק שמציעה מנוע זריז לעומת המתחרות, פיאט פנדה גם אמינה וחיסכונית עם תא מטען גדול יותר.

בקטגורית הסופר מיני יש את הקליאו שהוזכרה פה, זה הסיכום שלי איתה:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3221/סקירת-גולשים/מסכמים---שנתיים-עם-רנו-קליאו-2012

פיאט פונטו איוו במתיחת תקציב קטנה, גם פשוטה מכאנית ומגיעה ברמות איבזור מאובזרות כמו למשל 150th.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה, הקליאו 3 מכונית מאוד נעימה לנהיגה ולנסיעה, בטיחותית ביחס למה שהתקציב שלך יאפשר, חסכונית, מתנהגת באופן מאוד בטוח לדעתי, החיסרון היחיד הוא נושא הביצועים, הרכב די חלש. הוא ייסע 100 קמ"ש וגם מעבר לזה כמובן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כמה שהרכב יותר מתקדם בשנת הייצור, הוא יותר בטיחותי, וזה חשוב מאוד.
  2. אל תתרגש מסטיגמות, עוד יותר לא כשמדובר ברכב ידני. הצרפתיות יכולות להיות קניה טובה מאוד.
  3. תקפיד מאוד לרכוש את הרכב מבעליו האמיתי, שרשום ברישיון והחזיק אותו תקופה משמעותית (נגיד, יותר משנה?), תן עדיפות למי שטיפל כל ימיו במוסכי הרשת של היבואן ויכול להמציא לך תדפיס של ההיסטוריה המלאה של הרכב.

ממליץ להוסיף לרשימת הפוטנציאליות גם ניסן מייקרה. אם תמצא סיטרואן C4 או פיג'ו 307 ידניות, עוד יותר טוב, כי בכל זאת הן מעט יותר בטיחותיות מהקטנות, הרבה יותר נוחות ומפנקות... ויותר זולות.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספארק לא רעה- יש שתי גרסאות- הייתי מעדיף את זו עם מנוע ה 1200 בטח לאור זה שיש הרבה מאוד מודעות.

שים לב לנושא הקלאץ'- נקודה מעט רגישה ברכב הזה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להוסיף לתקציב 2-3K אתה יכול להביא קיה פיקנטו 2011-2012 ידנית במצב טוב

אולי תוכל למצוא גם בתקציב שלך עם קצת מיקוח בהצלחה

מה תיתן לו פיקנטו שלא תיתן לו מכונית סופר מיני באותו מחיר? למה לקנות רכב יותר קטן, עם מנוע קטן יותר, להוסיף על זה עוד כסף, לקבל גם רכב פחות נוח ושפחות כיף לנסוע בו נסיעות בין עירוניות מאשר רכב כמו הקליאו III?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - תמתח קצת את התקציב. 20,000ש"ח.

תוכל למצוא ספארק 2014-2015 עם מנוע 1200 בתקציב הזה, אחלה של רכב.

אם אתה מחפש משהו יותר גדול - קח לך קליאו מ2012+-.

אין מה לרדת אחורה בשנתון. אלו רכבים אמינים וטובים, שישרתו אותך כמו שצריך בשביל רכב ראשון לחייל משוחרר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...