Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו ראשון תקציב של 15K- ידני

elmatan21
שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתי קונה רכב שיותר מעשור על הכביש, בטח לא ידני. אתה יכול למצוא רכב סביר מאוד בתקציב שלך ויותר חשוב מה מצבו מאשר הדגם בפזם כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. כמה שהרכב יותר מתקדם בשנת הייצור, הוא יותר בטיחותי, וזה חשוב מאוד.
  2. אל תתרגש מסטיגמות, עוד יותר לא כשמדובר ברכב ידני. הצרפתיות יכולות להיות קניה טובה מאוד.
  3. תקפיד מאוד לרכוש את הרכב מבעליו האמיתי, שרשום ברישיון והחזיק אותו תקופה משמעותית (נגיד, יותר משנה?), תן עדיפות למי שטיפל כל ימיו במוסכי הרשת של היבואן ויכול להמציא לך תדפיס של ההיסטוריה המלאה של הרכב.

ממליץ להוסיף לרשימת הפוטנציאליות גם ניסן מייקרה. אם תמצא סיטרואן C4 או פיג'ו 307 ידניות, עוד יותר טוב, כי בכל זאת הן מעט יותר בטיחותיות מהקטנות, הרבה יותר נוחות ומפנקות... ויותר זולות.

מה ההבדל בין 307 ל206+?

אם לדוגמא יש אופציה 307 ב12K או 206+ ב15K לדוגמא, בהנחה ששניהם במצב טוב, מה תהיה בחירה טובה יותר מבחינת כל הסיבות?

לכל מי שדיבר פה על הקליאו דור 3 , כמה ההבדל משמעותי בין 206+ או פיג'ו בכללי לבינו? יעני מאיזה בחינות בדיוק הקליאו עדיפה

אני שואל כי לפי מה שאני רואה ביד 2 זה לעלות מעט בתקציב אז השאלה אם זה שווה את זה או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

307 עדיפה על 206+ ואם תמצא ידנית , זכית . אין הרבה כאלה.

הבעיה ש 307 שמורה קשה למצוא כי אי שם בסביבות 2007 לדעתי הפסיקו את היצור.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

307 קיימת עד מודל 2008, הידניות מאוד נדירות.

המלצה שלי רנו קליאו מנוע 1.2 מודל 2011 - 2012 או פיאט גרנדה 1.2 מאותם שנים.

הקליאו יותר מאובזאת והיא עדיפות ראשונה.

שתי המכוניות האלו יותר מרווחות, יותר נעימות ויותר נוחות ממכוניות מיני כמו פיז'ו 107, יש להן תא מטען בגודל נורמאלי שמאפשר לקחת תיקים לטיול, חסכונית וזולות לקניה כמעט באותה מידה ולכן אני הייתי מעדיף אותן.

פיז'ו 206+ זה זה שידרוג קל של פיז'ו 206 הרגילה שהוצגה בשנת 1998, לפני יותר מ 20 שנה.

206+ יועדה לשווקים מתפתחים ולמי שאין לו את היכולת לרכוש את הדגם העדכני לאותו זמן של החברה, 207.

לא זוכר באיזה שנה הגיעה יונדאי i20 ידנית עם מנוע 1.2, אם היא בתקציב אז גם היא אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה ש206+ שנת 2012 איך זה קשור לזה שהדגם יוצר לראשונה ב98?

למה אין רכבים שהם משנות התשעים ועד היום מתחדשים?

שואל כדי לדעת ולהבין

האמת אני לא מתלהב מהקליאו כי הוא נראה פשוט מידי ובכל זאת רוצה רכב צעיר וזה, השאלה באמת אם הוא משמעותי יותר טוב כי אם כן אז אולי באמת עדיף אותו ולהתעלם מהמראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-206+ היא "שדרוג" של ה-206, והיא נמכרה במקביל ל-207 (כאלטרנטיבה זולה יותר). היא לא רכב גרוע, אבל היא כנראה פחות בטוחה, פחות מרווחת, ומרגישה קצת מיושנת יותר.

במקומך הייתי קופץ לראות גם את הקליאו וגם את ה-206+, ומחליט מה עדיף עבורך.

ל-206+ היו כמה בעיות כשהגיעה, בעיקר סביב המזגן שהיה מתנתק תחת עומס. להבנתי זה מזמן מאחורינו, והיום הבעיה העיקרית שלה היא שהיצרן הגדיר להחליף רצועת תזמון כל 10 שנים ובדי הרבה מקרים הרצועה נקרעת לפני הזמן (והורסת את המנוע). אם תקנה, תוודא שהוחלפה רצועת תזמון, ואם לא הוחלפה תחליף בעצמך.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-206+ היא "שדרוג" של ה-206

איזה שידרוג בדיוק?

קילקלו את העיצוב היפה של ה 206, יש לוח שעונים חדש וכל היתר אותו דבר. אותה טכנולוגיה (של שנות ה 90), מנוע הכי בסיסי (עם התאמה לתקן יורו 5) ורמת איבזור הכי בסיסית שהיו קיימים ב 206.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. בגלל זה המרכאות

ב. העיצוב הפנימי, גם אם לא נסכים אם הוא יפה יותר או לא, מרגיש קצת פחות ארכאי.

ג. אני לא יודע אם הכניסו איזשהם חיזוקים, אבל למיטב זכרוני ה-+ מגיעה עם 4 כריות אוויר ו-esp, לא בטוח שה-206 הקודמת גם הגיעה עם מפרט כזה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת יציבות לא הייתה ב 206, 4 כריות אוויר היו בגירסאות האיבזור היותר גבוהות.

לא בטוח שב 206+ יש 4.

בכללי, כל המכוניות ה"ממוחזרות" כמו דייהו רייסר וכו' הציעו תמורה טובה לכסף אבל היו בינוניות מאוד יחסית למתחרות שהתקדמו, 206+ לא שונה לדעתי.

אגב איפה מורכבת 206+? באיזה מפעל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי זה, יש 4 כריות אוויר.

אין לי שמץ איפה היא הורכבה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אמינות? לא. ה-206+ לא פחות אמינה בבסיס, וחדשה ב-4 שנים.

ה-307 מצד שני תהיה כנראה בטוחה יותר, קצת חזקה יותר ומאובזרת יותר.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תיאורתית יש לי אופציה 307 שנת 2008

בדיוק, תיאורתית.

כרגע יש בלוח יד 2 רק 307 1.6 בנזין ידנית אחת, מכל השנים. יכול להיות שזו טעות במודעה ומדובר באוטומטית.

מעשית יהיה לך קשה למצוא אחת כזאת, וזה גם הרבה פחות מהתקציב.

חפש סופר מיני נפוצה יותר, תבחר ממה שהציעו לך את מה שכי נראה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...