Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו ראשון תקציב של 15K- ידני

elmatan21
שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף להמלצה על סי4 ידנית, רכב מוצלח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לפחות 5 מודעות על 307 ידניות

תודה רבה לכם חברים עזרתם מאוד

כנראה אצמצם את האפשרויות שלי ל206+

307

והקליאו דור 3 למרות שהיא חורגת מהתקציב שלי

אשמח לשמוע עוד דברים על הפיגו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, ברמת התקציב הזו חשוב יותר למצוא רכב שמור ומטופל מאשר סוג הרכב.

רכב לא מטופל יכול לגרום לתקלה שעלות התיקון שלה יהיה שליש עד חצי ממחיר הרכב.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב די בסיסי וממוצע לקטגוריה, לא יודע איזה תיקונים יקרים יש שם, אבל בסכום כזה הייתי הולך דווקא על אלטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.

אל תחשוב על מיני, לפחות סופר מיני ועדיף משפחתית

וגם לא משהו מהמזרח, תנסה אולי סי 4 ידנית כפי שהמלצתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב חברים, יש לכם דעות על שברולט ספארק? אוטו חזק,זריז? הבנתי טיפולים של שברולט יקרים, כמה הרכב אמין?

מניסיוני בלבד - חסכוני ואמין. הביקורים במוסך הם רק לטיפולים שוטפים, ויוצאים לי זולים יחסית.

גרסת ה 1200 חזקה יותר מרוב האלטרנטיבות הידניות, אם אתה לא מפחד מהרעש ומושך סל"ד.

האוטו לא בין הנוחים מבחינת מושבים ומתלים. הקלאץ' והגיר הם הכי לא נוחים ולא סלחניים שיצא לי לפגוש. מצד שני, זה מעודד אותך להעביר הילוכים בצורה טובה ומהירה, וגז ביניים בהורדות הילוכים :-D.

הרכב נכנס לך בתקציב בקלות, במיוחד שיש לו שוק חלש וניתן להתמקח.

לגבי אלטו, נהיגה קצרה עליה גרמה לספארק להרגיש כמו מרצדס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני בלבד - חסכוני ואמין. הביקורים במוסך הם רק לטיפולים שוטפים, ויוצאים לי זולים יחסית.

גרסת ה 1200 חזקה יותר מרוב האלטרנטיבות הידניות, אם אתה לא מפחד מהרעש ומושך סל"ד.

האוטו לא בין הנוחים מבחינת מושבים ומתלים. הקלאץ' והגיר הם הכי לא נוחים ולא סלחניים שיצא לי לפגוש. מצד שני, זה מעודד אותך להעביר הילוכים בצורה טובה ומהירה, וגז ביניים בהורדות הילוכים :-D.

הרכב נכנס לך בתקציב בקלות, במיוחד שיש לו שוק חלש וניתן להתמקח.

לגבי אלטו, נהיגה קצרה עליה גרמה לספארק להרגיש כמו מרצדס...

אתה מתכוון שהאוטו לא מבודד מבחינת רעשים של המנוע? שומעים אותו חזק במהלך הנסיעה?

ומה זאת אומרת גיר וקלאץ' לא נוחים? יעני קשים ללחיצה או העברה? זה לא משהו שנתן לפתור או שזו פשוט המחלה של האוטו

תודה על העזרה אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון שהאוטו לא מבודד מבחינת רעשים של המנוע? שומעים אותו חזק במהלך הנסיעה?

ומה זאת אומרת גיר וקלאץ' לא נוחים? יעני קשים ללחיצה או העברה? זה לא משהו שנתן לפתור או שזו פשוט המחלה של האוטו

תודה על העזרה אחי

1. כן

2. פשוט באופן כללי יש יותר רעשי מנוע וכביש יחסית לרכבים אחרים שנהגתי עליהם. לא דיל ברייקר.

3. קלאץ' חסר תחושה, ידית הילוכים קשה ועם מהלך ארוך, בשילוב עם המנוע הקטן קל מאוד לכבות מנוע בתחילת נסיעה או לנדנד את האוטו בשילוב הילוך לא טוב.

4. אצלי באוטו הקלאץ' היה קשה מאוד עד שהחלפתי אותו בחדש, מעבר לזה מתרגלים די מהר לשאר הדברים...

סה"כ במגבלות שציינתי הרכב נותן תמורה מעולה למחיר, סוחב יפה עליות ולא משאיר אותך תקוע בצד הדרך.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן

2. פשוט באופן כללי יש יותר רעשי מנוע וכביש יחסית לרכבים אחרים שנהגתי עליהם. לא דיל ברייקר.

3. קלאץ' חסר תחושה, ידית הילוכים קשה ועם מהלך ארוך, בשילוב עם המנוע הקטן קל מאוד לכבות מנוע בתחילת נסיעה או לנדנד את האוטו בשילוב הילוך לא טוב.

4. אצלי באוטו הקלאץ' היה קשה מאוד עד שהחלפתי אותו בחדש, מעבר לזה מתרגלים די מהר לשאר הדברים...

סה"כ במגבלות שציינתי הרכב נותן תמורה מעולה למחיר, סוחב יפה עליות ולא משאיר אותך תקוע בצד הדרך.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

כמה זמן אתה מחזיק ברכב?

מהי עלות הטיפולים הממוצעת ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן אתה מחזיק ברכב?

מהי עלות הטיפולים הממוצעת ברכב?

ב 3 שנים שאני מחזיק אותו, באיזור ה 1000 בשנה על טיפולים שוטפים. משתדל לשים רק חלקים מקוריים או טובים יותר מהמקוריים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על פיג׳ו 206 ידנית.

עדיף 1.6, אך גם ה 1.4 בסדר גמור.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלו ניתן לרכוש רכב חדש יותר בכמה שנים טובות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...