Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחפושת "מוטי" לפורים

or213
שימו לב! השרשור הזה בן 6980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יאללה כאילו אף פעם לא עשיתם שטויות בחיים , צריך לנצל כל דקה כדי לחייך .

אם משהו גורם לכם לחייך תלכו איתו עד הסוף.

ולא ... לא נראה לי שאני אשב באמצע המדבר במטווח ויהמהם קולות של מנוע .

לא נראה לי שיהיה לי כוח לזה .

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני קורא לכולם לזכור את דבריו של חברינו, ולחכות לשבת הראשונה שבה הוא יחזור מהגיוס.

ועכשיו לגילוי נאות:

כאשר אני התגייסתי, אחרי איזה 3 ימים היה לי משבר כזה, שהתיישבתי באמצע שום מקום, וחשבתי שאני נוהג, אח"כ באותו לילה חלמתי לעצמי שאני נמצא באיזו פינה של חוף הים בתוך האוטו עם החברה...

זה היה 24 שעות הזויות ביותר, שבהן ספגתי את המשבר הקשה ביותר של הטרום גיוס.

אהה כן, ולא בגלל זה שחררו אותי, אבל נעזוב...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכייף לך,תעשה מה שבראש שלך כל עוד אתה יכול,מצידי תיתחפש לטובטוב הגמד,כי עוד מאט אתה מתגייס ולא נירא לי שיהיה לך זמן לכל השטויות הללו! אז בהצלחה בגיוס!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך השנה הראשונה עשיתי המון קולות של רכבים שונים ,אחרי שנה נהייתי נהג האמר לוחמים ומאז פשוט לא ירדתי מההגה....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לנצל כל דקה כדי לחייך .

אם משהו גורם לכם לחייך תלכו איתו עד הסוף.

טוב, אם ככה אז לפני שאתה מתגייס תבקש מהמנהלים שידביקו את הסימלון שלך בעמוד הראשי באתר.

:-P:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לקבל תחפושת שמר לפורים.....?

שמר אני מעריץ אותך,אתה המאיה בוסקילה שלי :lol: .

ששאלו אותנו מה אתם רוצים להיות כשתהיו גדולים,בספר מחזור בכיתה ו',אמרתי שאני רוצה להיות כמו JEDI......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם, מזמן, הלכנו למסיבת פורים, ולי לא היתה תחפושת...

מה לעשות, הכניסה בתחפושת בחינם...

מה סחבק עושה? לוקח קסדה, שם חולצת רכיבה (לרכיבת שטח), מגפיים והולכים למסיבה :wink:

באותה תקופה (משהו כמו לפני יותר מ10 שנים) ציוד מגן ממוצע היה מעיל דובון ומיכנסי צבא...

מיותר לצייין שהייתי "עוף מוזר"...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי ששמר עשה ניתוח להגדלת הבומבות עם סיליקון
חבר'ה אני מקים אתר מעריצים לשמר,מי שרוצה להצטרף שישלח ה"פ...:idea:

:lol::-P

אגב, בנות אתן יכולות להתקשר אליי כדי שנעבוד על האתר ביחד,לא תזיק לי תמיכה מכמה בנות-אפשר ורצוי בו זמנית ,בזמן הקמת האתר... :wink: .(סתם,סתם אני תפוס באושר-טוב נו אולי בכל זאת...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לכם שהסמלון הזה לא קשור אליי בשום דרך שהיא , פשוט חשבתי שסמלון של דוקטור פראנץ אורברט יראה טוב .:lol: :lol::lol::lol:

מי זה באמת פראנץ אורברט?

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה אני מקים אתר מעריצים לשמר,מי שרוצה להצטרף שישלח ה"פ...:idea:

:lol::-P

אגב, בנות אתן יכולות להתקשר אליי כדי שנעבוד על האתר ביחד,לא תזיק לי תמיכה מכמה בנות-אפשר ורצוי בו זמנית ,בזמן הקמת האתר... :wink: .(סתם,סתם אני תפוס באושר-טוב נו אולי בכל זאת...)

אתה יכול לשלוח את הבנות אליי עד שתתפנה . אני יכול להצטרף גם לאתר?

אגב - אני גובה תמלוגים.

ועוד משהו , ותודה לאישפוז על הסטארט אפ , אני מוכן לארגן מכירה של מאנצ'יז וכל מיני חלקים תקולים של המערכת ההידראולית של ה-BX עם הקדשה אישית שלי :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשלוח את הבנות אליי עד שתתפנה . אני יכול להצטרף גם לאתר?

אגב - אני גובה תמלוגים.

לך אני מקדיש פינה שתשיב למעריצים כל יום בין 6 ל7 בערב.

בתשלום כמובן.....(רמז:בענייני שכר המינימום אני בוחר במדינה המועדפת עליי-תאילנד,ככה שלא יהיו לך ציפיות :wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא רציתי להתחפש לנהג מירוצים, אבל אין לי את הציוד הנדרש!

אם מישהו יוכל להלוות לי חליפה, כובע, כפפות של ספארקו\OMP\וכו', או נעליים (מידה 43-46) אני אודה לו מאוד! לפחות יהיה לי משהו מקורי השנה...

אני מבטיח להחזיר אותם כמו חדשים ומכובסים, אני לא נוהג עליהם... טוב נו, רק על הראלי :twisted:

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...