Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז'ו 301 בגרסה 1.2 רובוטית זה עלבון צרכני

udihamudi65
שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי מהשכרה כרכב חלופי. מילא המנוע האנמי, קשה להאמין שמישהו החליט שהגיר הזה ראוי לנהיגה. הנדסת אנוש מזעזעת, אין פתיחה מאחור לתא מטען, סך הדלת גבוה מדי וכולם נתקלים בו כמעט נפלתי, הייתי צריך להוריד את הספר רכב כדי למצוא את מתג השליטה על המראות. שומר נפשו ירחק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצד שני, תא מטען גדול, נוחות נסיעה טובה, מרווח טוב מאחור ומחיר זול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי זאת במספק הזדמנויות, גם לדעתי המכונית די מזעזעת. איך לא הזכרת איך בידוד הרעשים הלא-קיים?

זאת פשוט מכונית לשווקים מתפתחים שבמקרה יש עליה סמל של אריה, היה יכול להיות כל סמל אחר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאפשר להתרגל לגיר אחרי תקופה, והרכבים מהשכרה בדרך כלל שבורים, אני נוטה להסכים איתך שפיג'ו פישלו בגדול ברכב הזה,

רק לגבי הבגאז', יש לך אפשרות לפתוח ע"י כפתור בצד הנהג או השלט.

סף הדלת גבוהה מדי? :lol: , זה חדש, נו שיהיהף לא מופתע מהדסת האנוש הזוועתית.

לגבי מתג המראות, צר לי, אתה צריך משקפיים 8)

שומר נפשו ירחק, ללא ספק.

shugiflex

מי שרוצה רכב חסכוני וטוב, די נוח, מרווח, יצרן טוב וידוע, מאובזר לנסיעות רגועות, עדיף שילך על האטראז'

אני מתנצל מראש מכל אלה שמנסים למכור רכב כזה :wink:, פשוט זאת המציאות, פיג'ו הצליחו לשבור שיא וליצור את המיץ של הזבל, כל הכבוד על ההישג.

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לקחת את ה301 לדעתי עדיף מנוע 1.6.

לדעתי היא שקטה יותר מאטרגז, מושבים עדיפים יותר והתנהגות כביש טובה יותר.

זה לא רכב מושלם, אבל נמכר כיד שניה במחירים נמוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן,

אני הבנתי דווקא שה1.6 מרעישה עוד יותר מה1.2, אני זוכר את זה משרשור ישן של חן פרחי.

ישבתי באטראז', והיא די נוחה האמת, היא ממש לא קרש גיהוץ כמו שחשבתי שהיא, וחוץ מזה יש לה גיר הרבה יותר טוב הרציף הזה, וגם מאובזרת בליגה אחרת, לדעתי היא הרבה יותר עדיפה מה301.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי היא חיסכונית עם גיר חלק אבל גם זה לא רכב שקט בהאצות או עליות עקב הגיר הרציף.

אבל מבחינת נוחות מושבים ונסיעה, הסלון היא לדעית עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנדסת אנוש של ה301 כל כך גרועה שכבר כמה וכמה פעמים קיבלתי שריטות מהשפיצים החדים בפינות של הדלתות (כמו סכין)!.

מעבר לזה השילוב של הגיר (שיש לי איתו ניסיון ארוך) די מסורס עם מנוע ה3 צלינדר שמוסיף פי 2 לרעידות.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם חיים במדינה מערבית ומודרנית, אנחנו פשוט לא השוק יעד של רכב שכזה.

דמיינו את הרומני/הרוסי על הלאדה/דאצ'יה שלו משנות ה90 שתוכננה בשנות ה70 ועכשיו קנה 301 חדשה - מראות חשמל וחלונות חשמל אצלו זה פינוק של ממש(שלא לדבר על רכיבים כמו ABS וכריות אוויר), גם אם הם לא ממוקמים במיקום שבו רציתם אותם, תאמינו לי שגם הרעשי רוח וכנראה המנוע הם עדיפים.

להביא רכב שכזה לארץ זה פשוט טעות של היבואן.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמיינו את הרומני/הרוסי על הלאדה/דאצ'יה שלו משנות ה90 שתוכננה בשנות ה70 ועכשיו קנה 301 חדשה - מראות חשמל וחלונות חשמל אצלו זה פינוק של ממש(שלא לדבר על רכיבים כמו ABS וכריות אוויר), גם אם הם לא ממוקמים במיקום שבו רציתם אותם, תאמינו ל.

בשוק הרוסי והרומני נמכרת היום בדיוק אותן המכוניות כמו במערב.

רק ששם אנשים יותר מבינים מה זה רכב Low cost ולכן כשהם קונים 301 או רנו לוגאן ב 50% ממה שעולה אוקטביה או קורולה, הם מבינים שיש לרכב חסרונות ואין מה להשוות אותו למכוניות שעולות פי 2. ויודעים להעריך את היתרונות - מרווח, נוחות, אמינות יחסית ותחזוקה פשוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לכן ציינתי שקהל היעד של הרכב שכזה הוא אלו שמשתדרגים מרכבים דומים ישנים/שלא יכלו להרשות לעצמם רכב חדש ולא בהכרח שזה הרכב היחיד שנמכר שמה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי כזה רכב רק ידני, בלי הגיר הרובוטי ואני בסדר איתו, אין לי בעיה עם יתר החסרונות.

^

לכן ציינתי שקהל היעד של הרכב שכזה הוא אלו שמשתדרגים מרכבים דומים ישנים/שלא יכלו להרשות לעצמם רכב חדש ולא בהכרח שזה הרכב היחיד שנמכר שמה.

בארץ זה לא ככה? :-)

בדיוק אותו דבר, ההבדל הוא רק בכמות הלקוחות. בשווקים החלשים יש יותר ביקוש לדגמים הזולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דיזל כזאת, גם אני הייתי קונה ידנית דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...