Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פליסיה

יוסי
שימו לב! השרשור הזה בן 7725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כחלופה לפיג'ו 205 למשל. (205 1995 לעומת פליסיה 1997 לצורך העניין)

רווח: משהו כמו שנתיים שלוש בשנתון, איבזור (הפליסיה מגיעה עם בנוסף לתוספות הרגילות שיש במכוניות בטווח המחירים הזה, עם כרית אוויר -אחת?- ועם משהו שנקרא ABW - אין לי מושג מה זה).

הפסד: ? - האם סחירות ? האם משהו אחר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם הפליסיה, אבל אני יכול לומר לך שני דברים:

א) אם יש לך רכב ואתה מרוצה ממנו , אז אין סיבה להחליף אותו ולו גם בכדי לומר שיש לך רכב חדש יותר.

ב) ABW נקראת בעברית מקדימור , היא מפעילה את אור הברקס ברגע שאתה עוזב בפתאומיות את דוושת הגז....

או בקיצור : חרטא ברטא.

:wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נתחיל - הסקודה פליסיה היא מכונית בהחלט טובה. אם אתה מוצא רכב שתוחזק נכון אין כמעט בעיות רציניות עם הרכב (שמעתי על כמה רכבים עם בלמי תוף אחוריים חלשים מדי) אולם מבחינה מכנית המנועים אמינים כך גם מבחינת מחלקת החשמל והפלסטיקה אבל (וזה אבל גדול) הרכב עגלה; אומנם עגלה נוחה ורכה אבל עגלה. המנוע הצ'כי מייצר שאון רב ב 3000 סל"ד ויותר ואתה תרגיש הבדל בחוסר דינאמיות משמעותי מול הפג'ו.

כך שאם אתה מחפש כלי רכב מנקודה א' לנקודה ב' סקודה יכולה להיות אלטרנטיבה לא רעה אולם אם אתה רוצה להנות בנהיגה תשאר עם הפג'ו.

לגבי סחירות . מנסיון מי שנהג בסקודה יחפש שוב סקודה כלומר אוכלוסיה די מצומצמת קרי לרכב אין שוק חזק במיוחד. כשאח שלי מכר את הפליסיה שלו באו רק נהגי מוניות או שוטרים עם סקודה כי הם מכירים את איכויות הסקודה. מכלל האמור לעיל ברור כי לפג'ו סחירות עדיפה. אולם אל תפסול כל כך מהר את הסקודה ....באמת יופי של כלי תחבורה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לזה שיש לי רכב.

ול scc - אני לא מחפש רכב ספורטיבי, סה"כ כלי תחבורה א' לב'. יחד עם זאת ברור שאני מעדיף שהוא לא יהיה עגלה, אם כבר.

אבל זה לא קריטריון נורא משמעותי מבחינתי - השאלה עד כמה ההבדל מורגש..

נ.ב.

דווקא בסקודות שנסעתי בהן כנוסע (מוניות) - חדשות יותר מן הסתם בד"כ - הרכב נראה חביב ביותר (עיצוב פנים, נוחות, שקט, וממש לא נראה שהוא מתקשה לנסוע מהר וכד')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קודם כל SSC ולא SCC.

2. אני נורא שמח שנסעת במוניות מתוצרת סקודה אך מוניות הן עם מנוע דיזל (של קונצרן פולקסווגן) ואנו עסקינן במנוע בנזין (1300 של סקודה לפני שפולקסווגן קנתה את סקודה).

3. לפי תשובתך נראה לי שסקודה תתאים לך.

4. האוטו עגלה כלומר משהו בסביבות 20-25 שניות למאה, ובעקיפות אתה צריך הרבה ישורת.......עגלה אבל עגלה יחסית אמינה ובאופן מפתיע גם די נוחה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עם הטנדר שלי :lol: - סקודה גם. לידיעתכם ב-93 פולקסווגן הכניסה בסקודה קרוב ל-300(!) שינוים לכן המנוע ה-1300 כבר שונה ע''י ה-VW. אבל בעיקרון מה שטוב בפליסיה - זה שיש כאלה דיזל :lol:

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...