Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליפה ללנאנסר עד 35K

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקציב נמוך, דרישות גבוהות...

יש לי לאנסר 2008. טנק מלא מכפיל לה את השווי :lol:

רוצה להחליף לרכב משפחתי חדיש יותר, 2014-2015.

תקציב: עד 35K

דרישות:

לפחות 5 הילוכים, אוטומט.

אמינות גבוהה.

מפה כל השאר זה בגדר NICE TO HAVE, לא קריטי. מוכן להתפשר.

שמירת ערך לא מטרידה אותי.

לא מעוניין ב:

-צרפתיות

-יונדאי וקיה

תודה למייעצים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות "קצת" לא תואמות את התקציב.

בתקציב כזה מהיפניות תקבל רכב בשנתון 2009-2011,לא מעבר.

אפילו הצרפתיות הטובות יותר 308/C4 1.2 טורבו נסחרות סביב ה-50K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה ספייס סטאר?

תפתח יד 2.

תרשום משנה 2014.

תקציב 25-35.

אתה תראה אחרי 3-4 עמודים שרוב הרכבים שם חוזרים על עצמם.

אם משהו מזה מעניין אותך, אפשר להתקדם.

לדעתי? תעלה בתקציב או תרד בשנתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מפריע לי?

1) רק 4 הילוכים. לא חסכוני.

2) אצלי מאז 2011, הגיע הזמן להתחדש במשהו נחמד יותר.

3) כולו כבר מרוט וחבוט מכל הכיוונים תודות למומחי החנייה שיש לנו בארץ.

4) מרוב שהוא ישן, מכשילים אותי בטסט כל פעם על "פארש" (כל פעם שולחים אותי לכיוון פרונט, וכל פעם מתבעסים ממני כשאני על הליפט והכל תקין). מרגיש שמחפשים אותי.

5) טכנולוגייה מיושנת יחסית, גם כשהוא היה חדש הוא היה מיושן מבחינה טכנולוגית מול המתחרים שלו.

יש עוד סיבות, קצרה היריעה האלקטרונית מלפרט את כולן.

לעלות בתקציב זה בעייה קשה. גם התקציב הזה הוא מתיחה.

בתוך התקציב נכנסות למשל אופל ושברולט.

לגבי ה"דייהולט" אני ממש לא סגור- לגמרי בתוך התקציב, אבל אני כבר כמעט לא רואה אותם על הכביש וזה למרות שהן היו מאד פופולריות כשהיו חדשות. זה אומר משהו. אין מה לעשות, כשיש 7 הילוכים, כל אחד מהם מתקלקל בנפרד כנראה :lol:

לכל מי שחושב שיש לי "דיעות קדומות". ראו כמה עובדות שנתקלתי בהם למטה...

BV12, התכוונת להגיד "הפחות גרועות", לא? :wink:

אחרי הכל, רנו החדשה לא רואה מוסך (כי התקלקלו לה העיניים).

כל חורף, אני נתקל (במיוחד בימים של גשם) במכונית אחת או שתיים במהלך הנסיעה שלי בבוקר שעומדות בצד מחכות לגרר\בשלבי עלייה לגרר. 95% מהמכוניות הללו היו צרפתיות. יותר חדשות, פחות חדשות, עדיין- הרוב המוחלט. אלרגיות לגשם נראה לי.

ויונדאי? יש לי 2-3 כלי עבודה של יונדאי. דווקא היקרים יותר הם זוועה מוחלטת. ואם משהו פשוט כמו כלי עבודה הם לא יודעים לעשות, אני לא הולך לסמוך על רכב מתוצרתם, שמכיל אלפי חלקים נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהם "פחות גרועים" , אני אישית עולה יום יום לירושלים ודי מצחיק אותי איך רוב הרכבים שאני רואה שתקועים בצד הם דווקא היפנים,עכשיו עצם זה לאו דווקא מעיד על טיב הרכב,הרי אם זה היה רכב צרפתי אף אחד לא היה "מופתע".

זה פשוט מראה איך מתחזקים רכבים,כאשר אתה נכנס עם הרכב לטיפול רק כשכבר אין ברירה והוא על סף מוות,אז כל רכב יתקע,גם אם הוא יפני,בעל 9 נשמות טויומאזדה ושות' .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויונדאי? יש לי 2-3 כלי עבודה של יונדאי. דווקא היקרים יותר הם זוועה מוחלטת. ואם משהו פשוט כמו כלי עבודה הם לא יודעים לעשות, אני לא הולך לסמוך על רכב מתוצרתם, שמכיל אלפי חלקים נעים.

בוא תרד מהסיפור הזה.

אין פה שום היגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן שום עובדות לגביי צרפתיות, שכן אין לך מושג למה הן נתקעו. רכב חדש יכול להיתקע גם עקב התרשלות בהתקנה מקומית ואין שום קשר לרכב עצמו.

ראיתי גם טויוטות ומאזדות נתקעות לא מעט בדרך לצאלים\מצאלים. אתה רואה אותי פוסל רכבים בגלל זה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אז בואו נדבר על הפז'ו שהייתה לאבי בזמנו.

קראנו לה "פז'וס", שזה ברומנית "ללכת ברגל".

אתם צודקים, וזו נקודת מבט חדשה ומעניינת שלא חשבתי עליה.

אבל לא מדובר על עליות איפה שאני גר...

בכל מקרה, לקחתי לתשומת ליבי שזה אכן לא אומר כלום. ואני עדיין לא מעוניין בצרפתיות ו\או יונדאי+קיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4) מרוב שהוא ישן, מכשילים אותי בטסט כל פעם על "פארש" (כל פעם שולחים אותי לכיוון פרונט, וכל פעם מתבעסים ממני כשאני על הליפט והכל תקין). מרגיש שמחפשים אותי.

.

לא מתווכח איתך על שום נתון שציינת, כי כולם נכונים. (מי כמוני יודע)

רק הסעיף הזה מפריע לי. הרכב שלי 2002 (זקן משלך משמעותית) כל שנה

הרכב נכנס למכון הטסטים ויוצא משם בלי להשאיר שום סימן שהוא ביקר שם. (אם לא הבנת, אז הרכב עובר טסט כל שנה בלי הטרדות ובלי שאלות מיותרות)

כלומר, לא חשוב איזה שנתון הרכב, תלוי מהי רמת התחזוקה. ולא פחות חשוב, איך הרכב נראה חיצונית.

כן כן...נוכחתי לדעת שמכוון שהרכבים שלי נראים כאילו יצאו מהמפעל כרגע, היחס אליהם לבבי, בלי התייחסות לשנת ייצורו. (חומר למחשבה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אז אופל ושברולט כן ויונדאי/קיה לא?

וזה בזמן שאתה מודע לעובדה שאותן שברולט הן אבולוציה קוריאנית?

ובכלליות שניהם מוצרים פחות מוצלחים מיונדאי וקיה.

סה"כ לגבי קיה יונדאי, אמנם לא מדובר במכוניות יוצאות דופן, הן לגמרי גלגול של המשפחתית שהלאנסר היתה כמה שנים קודם, כלומר עושות את העבודה וזהו.

גם הן יספקו לך יכולת תנועה ממוצעת לגמרי, צריכת דלק גבוהה יחסית וראש שקט בכל הקשור לאמינות.

מה שאי אפשר להגיד על הצמד חמד שברולט ואופל (ואגב, זה 6 הילוכים).

התקציב אומר או לרדת בשנתון (ולקבל משהו שהוא more of the same) או להתפשר על הבעייתיות יותר (שלא סתם הן זולות).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו אימפרזה עונה לדרישות ומגיעה עם גיר רציף. למיטב ידיעתי צריכת דלק ממוצעת למשפחתית.

כנל מיצובישי לנסר 1.8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אתה דורש התקדמות בשנתון באופן משמעותי, מצד שני תקציב נמוך, אתה פוסל מותגים שאפשר לקבל רכבים שלהם מהשנתונים הרלוונטיים עבורך במסגרת התקציב או במסגרת חריגה קלה וכך שהם עונים על הדרישות שלך.

אתה תצטרך להתפשר פה על משהו או שתגדיל את התקציב כדי לקבל משהו אחר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...