Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר טיפול ראשון מאזדה 2

VWpolo2001
שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיברתי בטלפון עם מוסך תל חנן בנשר ואמרו לי שזה בסביבות 800 ש"ח (החלפת שמן, מסנן שמן ומסנן מזגן)

נשמע לי יותר מדי. מה דעתכם?

עדכון: במוסך אחים נג'אר (חיפה) אמרו לי 400 ש"ח (שמן, מסנן שמן)

למישהו יש נסיון עם המוסך הזה?

איפה אפשר לראות מה כולל הטיפול? כי הם אמרו לי שמסנן מזגן לא חובה.

עריכה אחרונה על ידי VWpolo2001
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי בטלפון עם מוסך תל חנן בנשר ואמרו לי שזה בסביבות 800 ש"ח (החלפת שמן, מסנן שמן ומסנן מזגן)

נשמע לי יותר מדי. מה דעתכם?

עדכון: במוסך אחים נג'אר (חיפה) אמרו לי 400 ש"ח (שמן, מסנן שמן)

למישהו יש נסיון עם המוסך הזה?

איפה אפשר לראות מה כולל הטיפול? כי הם אמרו לי שמסנן מזגן לא חובה.

חשוב באיזה חלפים משתמשים ומחיר העבודה בנפרד:

לדוגמה

שמן סינטטי מלא "זול" ללא אישורים יכול לעלות 150 ש"ח , מסנן שמן מקורי (יכול להיות גם מזוייף במידה ולא נרכש מיבואן הרכב) יכול לעלות 40 ש"ח מסנן מזגן (מסנן קבינה) במידה ומשתמשים ב"תואם מקורי" ולא משתמשים ב OEM אז הם צודקים עדיף לא להחליף + עבודה = 250 עד 300 ש"ח

תוודא שזה מחיר סופי ולא החל מ...ולא הופכים אותך ללקוח שבויי כשהרכב על הליפט

עריכה אחרונה על ידי davidl
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המוסכים מורשי מאזדה וההפרש בין 2 ההצעות הוא בגלל מסנן המזגן בלבד.

לא יודע אם הייתי מחליף מסנן מזגן ישר בטיפול ראשון ומצד שני,אני אוהב ללכת לפי הספר- זו החלטה שלך בסופו של דבר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו מאזדה 2 חדשה 2017/8 ?

כי אם כן אז לפי ספר הרכב כן מחליפים פילטר מזגן כל שנה או 15 אלף הקודם.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שזיהום האוויר בתוך הרכב יכול להגיע עד פי 6 מאשר מחוץ לרכב כאשר מסנן הקבינה לקוי, הנחיות החדשות של כמעט של כל יצרני הרכב להחליף את מסנן הקבינה פעם בשנה או כל 15,000 ק"מ.

אין מושג כזה מסנן מזגן, עוד המצאה ישראלית,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טם היצרן מגדיר החלפה של מסנן המזגן כל 15 ואתה כבר גם ככה מטפל מתוקף האחריות במוסך מורשה אז תבקש מקסימום מסנן מזגן חליפי וזה הכל. 800 שח זה שיא של חוצפה ואתה יכול לגמור פה חשבון בסביב ה 500 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי ברכב, יש כאלה שמחליפים פעם ב 15, פעם ב 30 ואפילו פעם ב 60 אלף לפי הוראות יצרן.

אני ברכב מחליף כל שנה הפילטר ושם פילטר של Valeo שמכיל גם מסנן פחם-מאוקטב. בלי קשר לשכבת הפחם, הפילטר יוצא עם לא מעט גושי אבק בין החריצים שלו ודי שחור היכן שכנראה עוברת כמות האוויר הכי גדולה. בנוסף, אני זוכר מהפונטו קשישה תבדל"א שבגלל המזגן החלש בימים חמים זה היה כמעט הכרחי להחליף פילטר כל שנה כדי לשמור על יעילות המיזוג המקסימלית האפשרית, אפילו פילטר חסום מעט הפחית מיעילות המזגן.

בקנייה האחרונה של פילטרים שמתי לב שלא שעל לא מעט אריזות של יצרנים שונים היה רשום להחליף כל שנה.

אגב, אם זו אכן מזדה 2 החדשה ומערכת המיזוג דומה לזו של ה-3 אז החלפת הפילטר זה אחד מהקלים ביותר שראיתי עד היום - פותחים תא-הכפפות, לוחצים בצדדיו ככה שייצא חלקית החוצה, פותחים המגירה של הפילטר, מוציאים הישן ומכניסים החדש שזרימת האוויר מלמעלה לכיוון מטה. אין ברגים, אין כלום וכמעט אי-אפשר לטעות.

אישית לא הייתי בשום אופן שם תחליפי סיני אלא רק חברה מוכרת. שהרכב ייצא מאחריות תחסון לעצמך את עלות הפילטר היקר במוסך ותחליף לבד.

טם היצרן מגדיר החלפה של מסנן המזגן כל 15 ואתה כבר גם ככה מטפל מתוקף האחריות במוסך מורשה אז תבקש מקסימום מסנן מזגן חליפי וזה הכל. 800 שח זה שיא של חוצפה ואתה יכול לגמור פה חשבון בסביב ה 500 שח.

אלו המחירים של מוסך מורשה יבואן לטיפול "קטן". אפשר לחסוך כמה שקלים ע"י זה שמוודאים שלא שמים כל מיני תוספים לשמן או לדלק או ללא יודע מה.

לא אתפלא אם פילטר תחליפי במוסך יבואן עולה רק רבע או שליש פחות ממקורי.

עריכה אחרונה על ידי student

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך מורשה משרד התחבורה ולא מורשה יבואן יהיה הבדלים גם במחירים של שמן שעומד בתקן וגם בפילטר שמן המקורי. אם הוא קונה את החלפים בעצמו וניגש איתם למובך הוא בכלל יחסוך יותר מחצי מחיר ממה שהוצע לו במורשה היבואן והאחריות עדיין תישאר בעינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי היום טיפול במוסך ברק בצומת קרית אתא.

החלפת שמן, מסנן שמן ודיסקת נחושת כלשהי. 400 ש"ח.

באופן כללי עשו עלי רושם טוב, בהתאם להמלצות שקראתי כאן.

מודה לכם על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מצוין למורשה יבואן..

אני משלם כ 500 שקל במורשה כללי על ספייס סטאר.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו מאזדה 2017. בדקתי בספר רכב וכתוב החלפת מסנן מזגן ב30 אלף או 24 חודשים

פשוט הסתכלתי בספר הרכב ('ספר', אינציקלופדיה של מעל 600 עמודים - מה נהיה?!) באינטרנט באתר של דלק והיה רשום שם החלפה כל שנה.

בכל מקרה, אני עדין ממליץ מאוד להחליף כל שנה בטח ובטח שההחלפה כל כך קלה ופשוטה. בטוח אין בעיה למצוא באינטרנט תחליפיים-איכותיים.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...