Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 307 סטיישן - האם היא אמינה

chava
שימו לב! השרשור הזה בן 7011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

התאהבנו בפיגו 307 סטיישן ואנו על סף רכישת מכונית כזו - חדשה.

הבעייה היחידה היא שאנו שומעים שהיא לוקה באמינותה , ז"א שצריך לרוץ איתה הרבה למוסך.

מה דעתכם ? נשמח לשמוע כל דיעה שהיא. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדגמים הראשונים היו בעיות אמינות מסויימות (אם כי לא לכולם). לחדשים הרבה פחות. בכל מקרה אם אמינות מושלמת היא הדבר הראשון שאתם מחפשים אולי כדאי למצוא רכב אחר. אני לא הייתי מפחד אם הרכב היה מתאים לי לצרכים שלי כמו כפפה השאלה היא מה הדרישות מהרכב? האם הבחירה ברכב היא בגלל האופציה ל7 מושבים? או שגם סטיישן אחר יכול להתאים? למשל B4 לא רחוק ממחיר גרסת השני ליטר של הSW. אולי אפשר למצוא רכב שיתאים לכם יותר, במידה ותפרט את הדרישות מהרכב, תקציב, מנוע, 7 מושבים או 5, אמינות, נוחות, בטיחות וכו'

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גיא,

ובכן קלעת בול. שתי האופציות שלנו הן 307 sw או B4 סטיישן. אנו אוהבים יותר את ה 307 בגלל נוחות הנהיגה, המשפחתיות והאבזור העשיר (ה B4) קצת לוקה באבזור, וגם בגלל האפשרות להוסיף מושב (או שניים) נוספים אם צריך. B4 היא אופציה טובה ואמינה אבל לא מדברת את הלב כמו ה- 307 .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי מעדיף את ה B4. היא שייכת לסגמנט גבוה יותר, ועולה כמו הSW שני ליטר, בנוסף היא גדולה יותר, מרווחת יותר, תא מטען גדול יותר ומהנה יותר לנהיגה.

ה307 צריכה לעבור מתיחת פנים יחסית בקרוב, אני אנסה למצוא איפה קראתי את זה ומתי בדיוק היא צריכה לעבור אותה.

תראה, אם ה307 עושה לך את זה הרבה יותר מהB4, קנה אותה. רעה היא לא. לא הייתי מצפה ממנה לאמינות מושלמת, אבל גם לא לביקור במוסך על בסיס יומי. ואם תצטרך מוסך לך לאחד מומלץ (המרכזי למשל, הוא לא אחד כזה). בנוסף גם הייתי רוכש את האופציה לשנת אחריות נוספת בפיג'ו (במידה ואתה הולך להחזיק את הרכב לאורך זמן).

אם אתה רוכש את הSW, לא לוותר על הגג הפנרומי המדהים.

האם לקחת נסיעת מבחן בשני הרכבים?

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-307 היו חבלי לידה בדגמי 2001-2002. בעיות גיר, חשמל והצתה הן הנפוצות ביותר.

דגמי 2003 ואילך כבר אינם בעייתים כמו אלו המוקדמים, מנסיון של מספר חברים וקרובי משפחה.

הנסיון הוא גם על הדגמים הבעייתיים (במקרים אילו הדברים הגיעו לידי דיונים בחברה, פיצויים

והשתקת העניין) וגם על החדשים.

אם הלב אומר 307, לך על זה. מקסימום תתבצע פיצויים. :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישמע דיברתי עם שכן שלי שיש לו אחת מאמצע 2002 (חדשה מהחברה) והוא אמר שחוץ מטיפולים הוא לא רואה מוסך אבל אולי זה רק הוא... בכל אופן אני הייתי מעדיף את ה b4 החדשה-ליגה אחרת אפילו שיש לה מנוע בוקסר מעצבן. בכל אופן שיהיה לך בהצלחה בקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך בחום על ה-B4, אל תשכח שיש לה יתרון מיוחד על פני ה-307 שהוא ההנעה הכפולה שיש לה. הסובארו מאוד יציבה ומאוד אמינה.

אולי ה-307 קצת יותר נוחה אבל ה-B4 לא נופלת ממנה.

I feel LEGACY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חבר קנה 307 חדשה לפני 3 חודשים, והמנוע כבה סתם כך באמצע הדרך. החבר עצר בצד, חיכה קצת, התניע מחדש ונסע למוסך. במוסך אמרו לו שלפעמים יש בעיה במחשב , ואז צריך לכבות ולהתניע מחדש. כיבוי המנוע גורם ל reset במחשב הרכב.

לי זה מזכיר את המחשבים השולחנים עם תכנת ההפעלה windows . כנראה שמיקרוסופט כרתו ברית עם פיג'ו.

לידיעה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-) צודק ..... צריך לעבור ללינוקס + סובארו ...

בכל מקרה בינתיים דיברנו עם קצין הרכב של חברת היי-טק גדולה שלקחה 60 307 swמליסינג , והוא טוען שלאנשים פרטיים אין מה לחפש ב 307 . הוא אוטו אדיר ומאובזר וכייפי אבל .... חלקן הגדול מבלה הרבה מאוד במוסך (לפעמים פעם בשבוע.....), והגרוע הוא שהתקלות חוזרות על עצמן .

במקרה הזה ( הילדים מאוד מאוכזבים :x ....) ניאלץ ללכת על ה B4 .

החברה , דרך אגב , לא מוכנה להגיב על הטענות הללו ולנסות להפריך אותן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן אני הייתי מעדיף את ה b4 החדשה-ליגה אחרת אפילו שיש לה מנוע בוקסר מעצבן.

"מנוע בוקסר מעצבן"? :screwy:

המנועים של הסובארו החדשים ממש לא דומים למנועים של הלאונות הישנות. בנוסף, גם יש אמצעי בידוד מהרעש שלא היו קיימים בשנות ה80.

וזה מטיפל'ה ניסיון. אז מספיק לדבר שטויות.

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוכש את הSW, לא לוותר על הגג הפנרומי המדהים.

גיא

גיא, אני לא מודע למחירו או לתוספת שצריך לשלם על הגג הפנורמי.. אבל אני מצאתי אותו קיצ'י לחלוטין וגימיק משעשע בתור התחלה.

זה אמנם נעים לעיין ונחמד בנסיעה, אבל אחרי הרבה שעות נסיעה ברכב, בימי שמש קודרים, החום שהוא קולט והאור הרב שנכנס ממנו (למרות היותו בעל שמשה מסננת קרינה) פשוט גורמים לך לסגור אותו.

אם מחירו כתוספת זול, אז כדאי להוסיף.. לא יותר מזה.

לגבי ה-307, כמו שהזכרתי קודם לכן, אני עובר גם בימים אילו שעות רבות בנסיעה על 307SW..

אחרי הרבה ק"מ, אני אומר בוודאות שלא נראו שום תקלות, נוחות הנסיעה טובה מאוד- רק במושבים הקידמיים (מאחורה המושבים היחידים והבודדים מזעזעים למדי- הרכב מאחורה לא נוח בצורה מזוויע לאדם מבוגר).

המנוע חזק, גמיש ומתפקד היטב גם במהירויות גבוהות.

חיישני המגבים והאורות מהווים רעיון חמוד ושימושי (בעיקר המגבים)

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי ללכת עם הלב זה לא תמיד מחייב,צריך להיות ער למציאות בה אנו חיים .עם ה 307 לא יהיה לך שקט נפשי מבחינת אמינות, אם אתה לא שלם עם עצמך תמתין עוד כמה ימים לא ייקרה כלום,בינתיים תנסה לשאוב מידע על מה שאתה הולך לקנות מאנשים שכן רכשו ,לך יום אחד למוסך מורשה ושוחח עם אנשים שיש להם.

אישית אני חושב שאין מה להשוות בכלל בין B4 ל 307, B4 רכב פצצה שעולה על ה 307 בכל קטגוריה,ולא בגלל שאני אוהב מכוניות יפניות,אלה כי זו עובדה.

תעשה חושבים ובהצלחה בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אומר - שכולכם מגזימים ומתעסקים בקקה. אחד מחליט שרכב חדש בטוח יהיה כל שבוע במוסך, שני חושב שהקונה יסתובב עם פרצוף עצוב במשך שנים בגלל הבחירה שלו...

אלו שתי מכוניות מצוינות. פותח השרשור שמע את שני הצדדים ואני משוכנע שיגיע להחלטה הנכונה מבחינתו. סוף פסוק (וסוף פסוק הכוונה - תפסיקו לכתוב שטויות).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...