Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת ליסינג מיבואן לרכב חדש

rozroz
שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשיהיו פרטים - תשאל ואז נוכל לענות - בלי פרטים אנחנו לא יודעים על מה אנחנו אמורים לענות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השוות את התנאים לליסינג פרטי, למשל, של "אוויס אקספרס"?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת ליסינג לא עושה ביטוח כמוך לרכב.. יש לה אולי איזה ביטוח לצי או ביטוח מקצועי. מישהו שמביו יותר ממני יוכל אולי להסביר. אבל היא לא מבטחת כל רכב ורכב.

והיא גם לא משלמת 1000 ש"ח בשנה על טיפולים.

צודק, רק אתה מדבר על חברת ליסינג ופותח השרשור רשם במפורש שמדובר ביבואן (יוניון מוטורס) והיבואנים כן עושים ביטוחים לרכבים שלהם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אכן העלילה מסתבכת:

ההצעה היא עם מקדמה של: 13700

ואז 1500(כולל מעמ) ל36 חודשים לא כולל אגרת רישוי.

מדובר על יאריס היברידית.

אני עסק פרטי אז מע"מ ועוד איזה שליש יורד לי לא?

התנאי היחיד השונה בעניין תאונות זה טוטאל לוס גורם לחידוש עסקה.

הבעיה שהמקדמה הארורה הזאת זה באסה רצינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אכן העלילה מסתבכת:

ההצעה היא עם מקדמה של: 13700

ואז 1500(כולל מעמ) ל36 חודשים לא כולל אגרת רישוי.

מדובר על יאריס היברידית.

ברוב החברות מציעים מקדמה של 7.5K, היה ברור שלא יתנו לך רק את התשלום החודשי.

מה הכוונה שטוטאלוס מוביל לחידוש עסקה? חוץ מתשלום חוזר על מקדמה מה הקאץ?

הסוכנים לא מתנדבים להביא לך את החוזה?

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב החברות מציעים מקדמה של 7.5K, היה ברור שלא יתנו לך רק את התשלום החודשי.

מה הכוונה שטוטאלוס מוביל לחידוש עסקה? חוץ מתשלום חוזר על מקדמה מה הקאץ?

הסוכנים לא מתנדבים להביא לך את החוזה?

לפי מה שאתה אומר אני אאלץ לעשות עוד סקר לבדוק מי נותן 7.5.. אתה לא מדבר על ישירות מהיבואן אני מניח.

החוזה הוא אמר שהוא צריך לנסח לי אישית ברגע שנתקדם כי תיאמו לי במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר אני אאלץ לעשות עוד סקר לבדוק מי נותן 7.5.. אתה לא מדבר על ישירות מהיבואן אני מניח.

החוזה הוא אמר שהוא צריך לנסח לי אישית ברגע שנתקדם כי תיאמו לי במיוחד.

חברות הליסינג דורשות סכום כזה, אם הם לוקחים מעל רמת השוק צריך להבין מה הם נותנים, לך אל הסוכנות ושב עם איתם תנסח חוזה, אני בטוח שהוא לא יהיה שונה מהחוזה אצל חברות הליסינג ותשתף אותנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא. אתה יכול לקזז 2/3 מהמע"מ מהחלק של התשלום עבור הטיפולים (אם יש כזה) לגבי קיזוז ההוצאה בגין הליסינג תתייעץ עם רו"ח זה לא כזה פשוט כמו שחברות הליסינג מציגות.

אתה כותב כל מיני דברים שלא נשמעם הגיוניים בהתחשב בעסקאות הקיימות בשוק. אנא פרסם את החוזה - ללא פרסום החוזה (תוך מחיקת הפרטים האישיים) הכל בגדר השערה. לכן על מנת שנוכל לעזור לך, נא לפרסם את החזוה כדי שנוכל להתייחס.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כותב כל מיני דברים שלא נשמעם הגיוניים בהתחשב בעסקאות הקיימות בשוק. אנא פרסם את החוזה -

מה לעשות, הוא אמר לי שכדי שהוא יכין לי חוזה שמיוחד לי אני צריך להחליט להתקדם ואז הוא יכין.. מוזר.

הדבר היחיד שממש מציק לי (ואת זה יש בחוזה) - זה אם יש טוטאל לוס, אני מתחיל את כל העסקה והמקדמה מחדש!

זה הזוי לא? עושים את זה בעוד מקומות? מה אם אני בחודש 35 ויש טוטאל לוס? למה אני צריך לשלם על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות, הוא אמר לי שכדי שהוא יכין לי חוזה שמיוחד לי אני צריך להחליט להתקדם ואז הוא יכין.. מוזר.

הדבר היחיד שממש מציק לי (ואת זה יש בחוזה) - זה אם יש טוטאל לוס, אני מתחיל את כל העסקה והמקדמה מחדש!

זה הזוי לא? עושים את זה בעוד מקומות? מה אם אני בחודש 35 ויש טוטאל לוס? למה אני צריך לשלם על זה?

נראה לי שלא הבנת עד הסוף. להבנתי במקרה של אבדן מוחלט - העסקה מסתיימת. אתה לא חייב לבצע עסקה חדשה. ההפסד במקרה כזה הוא סכום המקדמה, ובמקרה של העסקה המוצעת לך הוא גבוה יחסית ולכן העסקה (לדעתי) לא להיט.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנת עד הסוף. להבנתי במקרה של אבדן מוחלט - העסקה מסתיימת. אתה לא חייב לבצע עסקה חדשה. ההפסד במקרה כזה הוא סכום המקדמה, ובמקרה של העסקה המוצעת לך הוא גבוה יחסית ולכן העסקה (לדעתי) לא להיט.

כן עכשיו אני מבין. זה ההגיון. הוא פשוט שם דגש על זה שעושים עסקה חדשה.

אוקי. עוד שאלה קצרה. המחירים בAVIS אקספרס הם עם או בלי מע"מ? שם זה נראה נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוויס אקספרס המחירים בד"כ כוללים מע''מ ובכל מקרה יש להסתכל באותיות הקטנות בפרסום שאכן זה המצב.

כפי שציינתי קודם ההכרה במע"מ בכל הנוגע לליסינג פרטי וליסינג לכלי רכב שמשקלם נמוך מ3.5 טון - שולית לחלוטין.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...