Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופסת APPLE TV למשתמש אנדרויד טיפוסי.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב ניתן לסקור את המוצר מעט יותר לעומק מזווית הראיה שלי לפחות.

ציינתי בהתחלה שאני משתמש אנדרואיד טיפוסי, אציין שמעולם לא היה לי מכשירים מאז הופעת האנדרויד שאינם מבוססי אנדרויד והאמת עכשיו ברור לי למה.

אז הכל עובד טוב ויפה באפל טי וי, יש מעט משחקים באיכות לא רעה, יש אפילו שלט גיימינג שניתן לקנות, האפליקציות עובדות מהר והמכשיר עושה את עבודתו נאמנה סה''כ.

אצלי כרגע מותקנות אפליקציות של סלקום טי וי, נטפליקס, אמזון פריים, כמה משחקים להמחשה ו.... זהו!

ישבתי אתמול בערב עם אשתי וחיפשנו סרט לצפיה והבא ניכנס לפירוט, בסלקום טי וי יש מאגר סביר אבל לא מצאנו את מבוקשנו, נטפליקס בארץ מחדשים לאט את המלאי שלהם ולא מצאנו משהו שהתאים לנו, אמזון ללא כתוביות באנגלית ואשתי מאותגרת אנגלית אז ויתרנו על שלושתם ואז אשתי אומרת ''אולי נראה בקודי?'' ואני חשבתי למה לא להתקין קודי? או פופקורן טיים?

באותו רגע כבר מצאנו במה לצפות אבל התחלתי לחפש איך אני מתקין קודי או פופקורן טיים על המכשיר ומה אומר לכם? חשכו עיניי! לא מגזים, באמת חשכו עיניי! מדריכים מסורבלים, תשלום לשירותים ועוד ועוד, סה''כ מה ביקשתי? משהו שבאנדרויד נעשה בכמה פעולות פשוטות אבל לא באפל טי וי, פה הכל מתוסבך!

האמת כרגע ויתרתי על התקנה של הדברים הללו ופשוט התבאסתי! הולך לברר עם סלקום אם ניתן איכשהו להחזיר את האפל טי וי ולקחת מהם את השיומי או לקנוץ עצמאית סטרימר מבוסס אנדרויד מהשורה הראשונה.

אציין שהשלט מגניב ויעיל הכל מרגיש איכותי, מלוטש ויוקרתי אבל פה זה נגמר!

אולי משתמשי ios רגילים שהכל מתוסבך ולהם זה נראה כשגרה וכאילו הכל פשוט, לי כל זה זר ואני לא מבין למה לעזעזל אדם מן המניין צריך את זה! הרי זאת לא בקשה גדולה להתקין קודי ופופקורן טיים כאשר אתה משתמש באנדרןאיד, למה כאן זה חייב להיות כה מסורבל?

כנראה שאתהתשובה לזה לא אמצא!

אשמח לדעת אם אני טועה ואם ישנה דרך פשוטה להתקין את שני אלו על אפל טי וי.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין דרך פשוטה כי אלה אפליקציות לא חוקיות בעיקרון. כל מה שלא נמצא באפל סטור זה בעייתי מאד להתקין במערכת ios. מה שמצאת זה כל מיני מעקפים באמצעות רשיון מפתח וכו׳. אם קודי זה מאסט אכן עדיף אנדרואיד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, מכיר את הסיבות לכך וזה בהחלט מבאס, התבאסתי ברמה של לשקול להעביר את האפל טי וי לחדר שינה ששם אנחנו רואים טלויזיה פעם באף פעם ולקנות סטרימר טוב מבוסס אנדרויד לסלון.

אבדוק עם סלקום אם יש עדיין סיכוי להחזיר להם את הסטרימר של אפל.

בנתיים יש המלצות לסטרימר מבוסס אנדרויד חזק שיריץ את הכל ללא בעיה? קודי, פופקורן טיים, סלקום טי וי, נטפליקס וכו'? אולי ברמה של משחקים בסיסיים אפילו.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את השיומי מי בוקס, מעולה לכל מה שביקשת, לא למשחקים.

אם אתה רוצה להשקיע - nvidia shield ייתן לך מענה להכל, כולל משחקים, אבל יקר יחסית.

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת לרוקו הזה? גם עליו אי אפשר להתקין קודי, בטח לא בצורה קלה. הוא לא ממש שמיש בארץ, מיועד לארה"ב בעיקר.

לך על המי בוקס אם גדול עליך השילד. ואמזון יקר במקרה של המי בוקס, עדיף מפה ב-67$ :

https://www.geekbuying.com/item/-Official-International-Version--XIAOMI-Mi-Box-4K-H-265-Android-Box-371297.html?source=ShareAsale

קופון : GKMIBOX

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה! כנראה שנגמרה ההתלבטות בעקבות מה שרשמת, ממש ארץ האפשרויות המוגבלות!

כנראה באמת אזמין את השיומי, מצאתי ב 240 גרסה בינלאומית כמובן מגירבסט כולל משלוח חינם.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעת לרוקו הזה? גם עליו אי אפשר להתקין קודי, בטח לא בצורה קלה. הוא לא ממש שמיש בארץ, מיועד לארה"ב בעיקר.

לך על המי בוקס אם גדול עליך השילד. ואמזון יקר במקרה של המי בוקס, עדיף מפה ב-67$ :

https://www.geekbuying.com/item/-Official-International-Version--XIAOMI-Mi-Box-4K-H-265-Android-Box-371297.html?source=ShareAsale

קופון : GKMIBOX

הזמנתי מהקישור שנתת בסוף, 237 ש''ח אם אני זוכר נכון.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים יפים כשמקמפלים לבד .

אני תמיד מעודד להשוות.

תקנה אחת מהקופסאות אנדרואיד ותשווה.

לא יודע אם ציינתי אבל אני משתמש בפלקס. זמין דרך החנות.

מוריד למחשב או לnetwork storage

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט הזוי ש Apple TV עולה כנראה כמו הסטרימר אנדרויד הכי טוב שניתן לרכוש וזה פשוט לא זה!

לדעתי חלק מהעניין זה שבחו''ל כמות התכנים גבוהה בהרבה ובמקומות מסויימים גם ככה השימוש בקודי ופופקורן לא חוקי, שם אולי אפל טי וי יותר מהותי אבל בארץ כשפירטי או לא פחות משנה (מאמין שזה ישתנה בעשור הקרוב) ומנגד כמות התכנים ה''חוקיים'' מעטה אין ספק שעדיף אנדרויד!

ניסיתי על בשרי, בכל מקרה תכננתי להזמין בנוסף לאפל טי וי איזושהי tv box רק תכננתי על משהו פושטי לחדר שינה כמו אמזון סטיק, לבסוף זה נגמר ב 240 ש''ח סבירים.

רק על האפל טי וי אני מתחרט, יכלתי במחיר שלו לקנות את הסטרימר של נוידיה וכנראה להשאר עם עודף!

שוקל אפילו למכור אותו בהפסד קל...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה קודם אם אתם מסתדרים עם הקודי. אני ניסיתי כמה פעמים וכל פעם התאכזבתי (מסורבל, איטי, איכות גרועה).

אם אתם צופים בסרטים פעם ב.. אז אפשר לשכור באייטונס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להוריד ולשתף בפלקס.
פרט, הסבר ונמק!

לגבי קודי ופופקורן זה רק מוצרים משלימים לנטפליקס וסלקום טי וי.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Plex זו אפליקציה + שרת.

את הצד שרת אתה מתקין במחשב שעליו חיים כל הקבצים של ההורדות.

את האפליקציה אתה יכול להוריד באפסטור , בפלאפון , במה שבא לך (חוקי לגמרי) וזה יוצר לך Media library מסודר - עם תקצירים , מה ראית עד איפה וכו.

עם קצת הגדרות - אתה יכול אפילו שהמחשב בבית ישדר לך לכל מקום בעולם (כולל לפלאפון כשאתה לא בבית) , לחבר ערוצי עידן פלוס (לפחות פה את המקבילה שלהם אפשר) כולל DVR , לחבר Storage בענן כמו Dropbox וGoogle drive ואפילו להריץ את זה ממחשב בענן.

מה שאני עושה זה משלם על Seedbox שיושב בהולנד עם חיבור אינטרנט מטורף ומעל 1.5 טרה איכסון שיש עליו גם שרת טורנט וגם שרת פלקס - וזה תופר לי כל מה שנטפליקס והספקית כבלים שלי לא.

זה האתר של פלקס:

https://www.plex.tv

וזה הסידבוקס שאני משתמש בו (שרת טורנט סופר מהיר + שרת מדיה בענן):

https://www.seedboxes.cc

אבל אפשר להריץ על מחשב מקומי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...