Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת פיג'ו 5008

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא עניין של חוכמה.

יש דגם ישן שלא יכול להתחרות בפיתוח עדכני.

זה לא שהדגם הישן פתאום לא שווה. הוא יכול להתחרות בגזרת המחיר.

אבל לסכם את ההבדל בין שני הדגמים ברוחב הכסאות זה לא רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לסכם הבדל בין רכבים ע"פ המפרט (טכני, אביזרים, בטיחות וכו') זה לא רציני.

כל רכב יכול להיות יותר (או פחות) מסך המפרט הטכני שלו וסיכום איכותו רק ע"פ המפרט, כמו שנעשה כאן (לטוב ולרע) לאורך לא מעט עמודים זה לא רציני.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח פה אינו רלוונטי.

הרי ברור שמי ששוקל 5008 האוטלנדר מבחינתו אינה אופציה , מדובר על שני רכבים שונים בתכלית מכל הבחינות אשר מכוונים לשני פלחי שוק ולקוחות שונים בתכלית.

ברור לחלוטין שלובינסקי עקב הקצאה מוגבלת של רכבים מבקש למקסם את הרווח של הכמות המוגבלת שהוא ימכור בשנה הבאה, אותו כנ"ל דרך אגב לגבי ה 3008 אשר הגיעה לארץ כאשר היבואן מוגבל בכמויות ולכן המחיר שהוא מעט גבוהה מול המתחרות הישירות.

אני מניח שעם שיחרור ההקצאה לפחות ב 3008 היבואן יצא עם מבצעים שיהיו פחות או יותר קבועים כאשר גירסאת הבסיס תגיע במחיר של קרוב ל 140א"ש והיבואן לא יוכל להתעלם מציוד הבטיחותי הבסיסי שקיה \ יונדאי \ מיצובישי ציידו את הרכבים שלהם , ולכן לובינסקי יאלצו לשנות את ציוד הביטיחותי של ה 3008 ולהביא את הרכב עם איבזור בטיחותי מקורי ולא התקנים מקומים נחותים..

ברור לכולם שברגע שהקצאת ה 5008 תשתחרר המחיר של 175 ירד בעשריה במבצעים כאילו ואחרים ,על זה יש להוסיף את הירידה הניכרת במכירות רכב חדש משמע שלמי שתהיה סבלנות ויחכה לרבעון 1 בשנה הבאה לדעתי יהנה ממבצעים עמוקים ומחירים מופחתים ישירות ואו בהטבות נילוות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח פה אינו רלוונטי.

הרי ברור שמי ששוקל 5008 האוטלנדר מבחינתו אינה אופציה , מדובר על שני רכבים שונים בתכלית מכל הבחינות אשר מכוונים לשני פלחי שוק ולקוחות שונים בתכלית.

ברור לחלוטין שלובינסקי עקב הקצאה מוגבלת של רכבים מבקש למקסם את הרווח של הכמות המוגבלת שהוא ימכור בשנה הבאה, אותו כנ"ל דרך אגב לגבי ה 3008 אשר הגיעה לארץ כאשר היבואן מוגבל בכמויות ולכן המחיר שהוא מעט גבוהה מול המתחרות הישירות.

אני מניח שעם שיחרור ההקצאה לפחות ב 3008 היבואן יצא עם מבצעים שיהיו פחות או יותר קבועים כאשר גירסאת הבסיס תגיע במחיר של קרוב ל 140א"ש והיבואן לא יוכל להתעלם מציוד הבטיחותי הבסיסי שקיה \ יונדאי \ מיצובישי ציידו את הרכבים שלהם , ולכן לובינסקי יאלצו לשנות את ציוד הביטיחותי של ה 3008 ולהביא את הרכב עם איבזור בטיחותי מקורי ולא התקנים מקומים נחותים..

ברור לכולם שברגע שהקצאת ה 5008 תשתחרר המחיר של 175 ירד בעשריה במבצעים כאילו ואחרים ,על זה יש להוסיף את הירידה הניכרת במכירות רכב חדש משמע שלמי שתהיה סבלנות ויחכה לרבעון 1 בשנה הבאה לדעתי יהנה ממבצעים עמוקים ומחירים מופחתים ישירות ואו בהטבות נילוות.

א. ההקצאה שלהם לא כל כך קטנה, אם אני זוכר נכון טענו ל-1500 רכבים שזה יפה מאוד לפיג׳ו.

ב. ה-3008 דווקא נמכר במחירים מאוד אטרקטיביים ביחס למתחרים ועם אבזור עשיר יותר.

ג. אכן ה-3008 יתחיל להימכר עם מערכות בטיחות מקוריות החל משנה הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונניח שמישהו כבר קיבל.

כמה מועילה (ואובייקטיבית) אתה חושב שתהיה חוות דעת של מי ששילם כ-180,000 ש"ח והספיק לנהוג בו רק ימים ספורים?

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ההקצאה שלהם לא כל כך קטנה, אם אני זוכר נכון טענו ל-1500 רכבים שזה יפה מאוד לפיג׳ו.

ב. ה-3008 דווקא נמכר במחירים מאוד אטרקטיביים ביחס למתחרים ועם אבזור עשיר יותר.

ג. אכן ה-3008 יתחיל להימכר עם מערכות בטיחות מקוריות החל משנה הבאה.

אני אמור לקבל 3008 בליסינג (אקטיב) בסוף חודש ינואר\תחילת פברואר. האם אקבל אותו עם מערכות בטיחות אינטגרליות או עם מוביליי בהתקנה מקומית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמור לקבל 3008 בליסינג (אקטיב) בסוף חודש ינואר\תחילת פברואר. האם אקבל אותו עם מערכות בטיחות אינטגרליות או עם מוביליי בהתקנה מקומית ?

ליסינג, לך תדע...

אני מציע לך ליצור קשר עם חברת הליסינג ולדרוש מהם לקבל את הדגם החדש הכולל את מערכות הבטיחות.

גם אם צריך להמתין עוד חודש חודשיים (אם עדיין לא הגיעו רכבים).

תתקשר גם ללובינסקי ותשאל אותם מתי מגיעים הרכבים עם המערכות המובנות (אל תציין שאתה הזמנת מליסינג).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בליסינג אין קשר לשנתון.

הרבה פעמים הם דווקא מחכים לתחלית שנה כדי לקבל עודפים במחירי רצפה. (ככה היה גם עם ה cx5 כשהדגם הוחלף).

הדגמים המעודכנים יותר יגיעו לליסינג רק אחרי שיגמר המלאי.

שיטה טובה לזהות היא לבדוק את המחיר שהחברה שלך מקבלת. (לא מה שאתה משלם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בליסינג אין קשר לשנתון.

הרבה פעמים הם דווקא מחכים לתחלית שנה כדי לקבל עודפים במחירי רצפה. (ככה היה גם עם ה cx5 כשהדגם הוחלף).

הדגמים המעודכנים יותר יגיעו לליסינג רק אחרי שיגמר המלאי.

שיטה טובה לזהות היא לבדוק את המחיר שהחברה שלך מקבלת. (לא מה שאתה משלם)

שיטה טובה יותר (ובטוחה יותר) היא פשוט להתקשר ולוודא את האבזור לפני קבלת הרכב, לא?

אני חושב שזה המינימום שצריך לעשות, סה"כ העובד משלם המון כסף על הליסינג (בדר"כ יותר מאשר לרכוש עצמאית) אז למה שלא יברר??

הייתי אפילו דורש התחייבות בכתב, ואם לוקח להם יותר מידי זמן לספק את הרכב אז בינתיים שיספקו רכב חליפי.

בשום פנים ואופן לא הייתי מקטין ראש ומקבל את הרכב הראשון שיגיע לי.

כדוגמה, חבר בעבודה הזמין סוזוקי קרוסאובר בדיוק כאשר התחיל להימכר הדגם החדש (עם המנוע/גיר החדשים).

הוא קיבל את הדגם הישן ואפילו לא היה מודע לזה, ורק התבאס לאחר ששאלתי אותו למה הוא לא המתין עוד חודש-חודשיים לקבלת הדגם החדש...

הוא התעצבן ופנה לחברת הליסינג בבקשה שיחליפו לו את הרכב אבל איך אומר פתגם סיני עתיק, "דבר ללמפה"...

עריכה אחרונה על ידי alonjp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הפעמים הליסינג מספקים לך את מה שהם אמורים לספק... כלי רכב. לא כל כך מעניין אותם איזה דגמים יש (בדרך כלל מקבלים הבסיס אלא אם הוזמן משהו ספציפי) ראה ערך טיוטה sun. העיקר שהרכב יעשה העבודה. עכשו להתפלפל ולבקש מודל כזה או אחר ישן או חדש ותת דגם שונה? או שאתה חבר של הקצין רכב או מנהל בכיר. בתור עובד קבל מה שיש וזהו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...