Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם ההטרדות המיניות בארץ?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וזה תקף לאלימות ככלל ולא לאלימות נגד נשים.

בוא נשים לרגע נשים בצד.

גבר לבן עם חליפת ארמני וברייטלינג על היד ומונט-בלאן בכיס החליפה נכנס לסימטה חשוכה בניו יורק של שנות ה 70.

באופן מאוד צפוי שדדו אותו.

ברגע שזה מנותק מהנושא המגדרי, 99% מהאנשים יגידו לו, "יא דביל, מה חיפשת בסימטה הזו בלילה? עשית קיצור דרך? אז הנה, אכלת אותה, אתה אוכל את הדייסה שבישלת, רק אידיוט יכנס לבוש ככה לסימטה חשוכה"

ואתה יודע מה? ה 99% האלה צודקים מאה אחוז ואם הוא יענה "זו זכותי לעבור שם" אז הוא יישמע בדיוק מה שהוא, אידיוט שהביא על עצמו את הצרה הזו.

רק כשזו אישה והטרדה מינית (או חלילה אונס) פתאום נכנס הדיבור של "אסור להגיד את זה כי זו האשמת הקורבן".

אתה יודע מה? לפעמים הקורבן (כמו אותה דוגמא של "איך את מתלבשת") באמת אשם.

זה פשוט סטנדרט כפול, אחד לנשים, אחד לגברים.

רוצה עוד דוגמא? שומעים לצערנו לא מעט על נשים שנרצחות ע"י בני זוגן.

זה באמת נושא קשה, ליבי לאותן נשים מסכנות שכבר לא איתנו.

ואתה רואה בטלויזיה כתבות מיוחדות, תחקירים מקיפים, פנל מומחים ומוחיות בנושא, מחלקות מיוחדות במשטרת ישראל לנושא.

אבל שוב, זה עיוות מגדרי וזה עיוות של המציאות כי כן, גברים רוצחים בשנה כ- 12 בנות זוג מידי שנה.

אבל האללו, גברים רוצחים גם מעבר לזה עוד מעל 110 גברים מידי שנה (בישראל יש כ 120 רציחות בשנה).

אז זה בסדר? כי גבר רוצח גבר?

הנרצח הגברי פחות קורבן?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, בגירה, רק חבל שסטטיסטית רוב מקרי האלימות המינית לא מתרחשים בסמטה חשוכה.

ופאלו, מצטער, אני לא כל כך מבין את הנקודה שלך הפעם. אתה רוצה שנשים יגדלו ביצים כי זה לא טריוויאלי שאנחנו חיים בחברה לא אלימה יחסית? אתה חושב שבלי זה לא יקרה השינוי או לא יקרה מספיק?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בגירה, רק חבל שסטטיסטית רוב מקרי האלימות המינית לא מתרחשים בסמטה חשוכה.

אז תחליף את הגבר בסימטה החשוכה בזוג מבברלי הילס שטס לקניה ויוצאים לטייל ברחבי מומבסה עם ברייטלינג על היד ותיק גוצי על הכתף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכן, כי אם פינדר לא מבדיל בין הטרדה לאונס

ואתה רוצה ללמד אותי עברית...

תלמד לקרוא:

אז אם אותה אשה, הצליחה להתעשת, לקום וללכת, לא היה פה אונס.

אבל כן היה מעשה מגעיל ודוחה. השיימינג הכי מוצדק שיש.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה,

אישה שבאה לשיחת עבודה עם מנהל בכיר, שהוא במקרה גבר, אמורה להרגיש כמו גבר לבן שמסתובב בהארלם של שנות השבעים?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא.

היא לא צריכה להרגיש ככה ובוא נודה על האמת, ברוב המוחלט של הראיונות אף אישה לא מרגישה ככה ובצדק ואף אחד לא נותן לה להרגיש ככה, במיוחד היום שרוב המראיינים ישאירו דלת פתוחה ואולי אפילו יכניסו את המזכירה לזרום לשלישיה....אהההה, שתהיה עדה להתנהלות.

אבל...שיכורה יוצאת מהפאב עם מישהוא ומתעוררת בבוקר במיטה שלו?

מה את רוצה עכשיו?

לא, כאילו ברצינות...מה את רוצה?

באינגליזי אומרים GIVE ME A BREAK.

אגב, יש לי חבר טוב מחיפה שזה בדיוק מה שקרה לו, פאב, בחורה, זרמו אליו, התעוררה בבוקר, הכינה לו ארוחת בוקר (אצלו בבית) נתנה נשיקה, אמרה לו תתקשר אליי.

שעה אחרי זה, ניידת בדלת.

ישב שבוע במעצר.

מזל שהיו ראיות נסיבתיות שתמכו בזה שהכל היה מרצון והתיק נסגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי,

עכשיו כמה מהמקרים המדוברים בשרשור הזה, על המפורסמות שנזכרו אחרי 20 שנה, קשורות לנשים שיכורות שיצאו לפאב?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתתי את הדוגמא כי היא תואמת את התלונה של זו שהתלוננה נגד זהבי.

העניין שחבר שלי, התלוננו עליו בזמן אמת ולכן יכל להפריח את ההאשמה, אבל מה כשזה קורה ברטרוספקטיבה של 20 שנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתלוננת נגד זהבי, טוענת שיצאה לפאב עם אחותה ושם זהבי נישק אותה בניגוד לרצונה.

היא לא אומרת שהיתה שיכורה. היא גם לא הלכה אליו הביתה.

לא יודע אם היא דוברת אמת או לא, אבל זה עדיין לא תואם את הגרסה שלך.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיים לא נוחים. לעמוד על שלך, זה לא נוח. זה לא נעים, זה לפעמים לא כדאי, אפילו.

אני רוצה שאישה תרגיש חזקה מספיק להתלונן, שזה לא אותו הדבר כמו ליצור לה סביבה שתהיה נוחה לה. אני רוצה שהיא תתלונן כדי שהמונח "עם ביצים" יתפוס גם לנשים. אני רוצה נשים "עם ביצים", לא נשים שמתייחסים אליהן כמו ילדים, שצריכות סביבה מגינה כדי לדרוש את שלהן. לדרוש את שלך דורש תעוזה ואומץ.

אם מחר יגנבו לך את הרכב, אני מניח שתרגיש חופשי לחלוטין ללכת למשטרה להתלונן.

גם אם חנית בחניון חשוך ונטוש בלוד.

למה? כי גברים שוכבים בבוץ?

לא מבין את כל המניפסט שלך, ואת הרצון שלך לברוא את המין הנשי מחדש.

אני בסה"כ רוצה שאשה תרגיש חופשיה להתלונן על תקיפה מינית, כמו גבר שנבו לו את הרכב.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה רוצה ללמד אותי עברית...

תלמד לקרוא:

אני קורא מצויין:

לנצל מעמד, כדי "להשיג" מין, זו כפיה.

כפית מין זה אונס.

לא משנה כמה תכבס את המילים ("להשיג").

אז אולי אפשר להתווכח אם זה באותה רמה כמו לתפוס מישהי בכוח ולכפות באלימות, אבל עדיין זה אונס.

מה שכתוב פה, במתמטיקה זה ניצול יחסי מרות=אונס.

וזה לא.

אז אם אותה אשה, הצליחה להתעשת, לקום וללכת, לא היה פה אונס.

מצד שני, אם זה היה מוצא חן בעיניה, היה, באותה מידה, מין בהסכמה.

וזו בדיוק מהות ההיסטריה שמוציאה מפרופורציה ושמה התנהגות לא ראויה יחד עם אונס.

אם מחר יגנבו לך את הרכב, אני מניח שתרגיש חופשי לחלוטין ללכת למשטרה להתלונן.

גם אם חנית בחניון חשוך ונטוש בלוד.

למה? כי גברים שוכבים בבוץ?

לא מבין את כל המניפסט שלך, ואת הרצון שלך לברוא את המין הנשי מחדש.

אני בסה"כ רוצה שאשה תרגיש חופשיה להתלונן על תקיפה מינית, כמו גבר שנבו לו את הרכב.

גבר מתלונן בקלות על גניבת רכב כי לא מבקרים אותו על זה, או כי אין לזה שום השלכה על הגבריות שלו?!

תגיד, גבר שדפקו לו מכות, ממהר להגיש תלונה במשטרה או שהוא חושב באיזה אור זה עלול להציג אותו?

אני לא רוצה לברוא את המין הנשי מחדש, זה אתה שמתייחס אליו כאילו מדובר בילדים שצריך לגונן עליהם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תחליף את הגבר בסימטה החשוכה בזוג מבברלי הילס שטס לקניה ויוצאים לטייל ברחבי מומבסה עם ברייטלינג על היד ותיק גוצי על הכתף.

אתה עדיין רחוק מאוד.

בכמעט 90% מהסיפורים שמגיעים למרכזים לסיוע לנפגעים מתקיפה מינית, התוקף בסיפור הוא אדם קרוב ומוכר לקורבן.

ב-61% מהמקרים של פגיעה בילדים שדווחו למרכזים, התוקף היה קרוב משפחה.

באופן כללי, בערך רבע מהתקיפות שדיווחו עליהן למרכזים, התרחשו בתוך המשפחה.

שום סמטה חשוכה, שום טיול בקניה. מציאות יום יומית די ברורה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל זו הסטטיסטיקה של תקיפות לא של הטרדות, זה קודם כל, וזו בדיוק הנקודה שלי, אלו דברים שונים. מי שיחפון את התחת של המזכירה שלו, אין לו את אותו פרופיל אישיות והתנהגות כמו מי שאונס את הנכדה שלו. זה לא נכון לשים אותם באותה קטגוריה.

לגבי זהבי, היו שתי תלונות. אחת, שנישק מישהי נגד רצונה והשנייה ממישהי שהתעוררה ערומה בדירתו, ולא זוכרת מה היה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד תמי אולמן: מוטרדת מהעובדה שנשים אומרות דברים כנגד מטרידים שהטרידו אותם לפני 30 ו-40 שנה

"כאשר נשים קמות בבוקר ומחליטות לומר דברים כנגד אותם מטרידים שהטרידו אותם לפני 30 ו-40 שנה, לפעמים 15 שנה – אני מוטרדת מהעובדה שבכיכר העיר תולים אנשים ועושים להם שיימינג, גורמים להם לאבד צלם אנוש, גורמים להם לאבד את עבודתם, את חבריהם"

...

"הפתיחות הזו והנכונות הזאת ללכת לתקשורת ולפייסבוק ולכל מיני אתרים ולמרוח שם מעשים שאולי נעשו אבל שאולי לא נעשו… איזה עוול יכול להיגרם לאותו אדם שלא עשה שום דבר. לך תוכיח בשלב הזה, לאחר שפיטרו אותך מהעבודה, לאחר שאמרו לך לא לבוא לאירועים חברתיים, שאתה לא אשם. זה מטריד אותי כי זה יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו, שיימצא את עצמו מרוח בפייסבוק...".

https://www.0404.co.il/?p=91772

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטרנד של ההטרדות המיניות של הגברת הדס שטייף כנראה נרגע מסיבות מסויימות וכבר שבוע ימים לא שמענו על איזה מפורסם ששלח יד לטוסיק שובב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...