Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם ההטרדות המיניות בארץ?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי אם "שיוויון" אז עד הסוף.

מה שהוא מנסה להגיד אם הבנתי אותו נכון, שאין צד באוכלוסיה שהוא יותר פגיע, יותר קורבן, ויותר מסכן.

אני שמח לראות ש"הפמיניזם הרדיקאלי", הוא עדיין בחזקת מיעוט והדעות שמוצגות כאן בפורום הן בערך 50:50 לכל צד.

מה שעושים פה פשוט זה ציד מכשפות.

אני לא מתנגד לכך שנשים יוכלו להתלונן בצורה חופשית אבל לדעתי, הבדיקות והחקירות צריכות להתנהל בצורה חסויה ולהיבדק בתוך חדרי החקירות ובתוך כותלי בית המשפט.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 224
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סורי, איבדת אותי ב״נו אז נשים מוטרדות״.

כרגיל אנחנו מדברים בשפות מאוד מאוד שונות.

כרגיל, סלח לי, אתה מייצג תפיסת עולם שאפשר לסכם ב״מה שלא פוגע בי ולא ממש מפריע לי הוא לא בעיה בעולם״.

מאחל לך מכל הלב, באמת, בלי נימה של סרקזם, שאתה לא תהייה ברשימה של אלו שמאיימים עליהם במכות ושנשים שאתה מכיר לא יוטרדו.

עזוב אותי מהאיחולים.

כן, יש הטרדות. יש הטרדות מינוריות ויש הטרדות חמורות, וכל דבר באמצע. וזה לא בסדר, כמו הרבה דברים בעולם הזה שהם לא בסדר, וצריך למגר (וכן, צריך להתרכז בחמורות, באלו שבמקום העבודה, שפוגעות בזכותה של מישהי להתפרנס, באלו שחוזרות על עצמן, באלו שיש בהן מרכיב של מרות ו/או שימוש בכוח)... צריך למגר כמו כל התנהגות א-סוציאלית, פלילית אחרת.

לא פחות.

ולא יותר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא רואה בזה שום רע שיש רוח פמיניסטית מדי פעם. צריך לזכור שרוב הזמן הרוח היא שוביניסטית.

מזכיר לי שבשישי היה לנו בעבודה "יום הגבר" (מסתבר שזה משהו אמיתי). ואני שאלתי את הנשים במשרד למה צריך יום מיוחד, הרי כל יום הוא יום הגבר.

דווקא צריך יום הגבר, כי גבר, כשהיה רואה מישהו חופן למישהי את השדיים נגד רצונה, היה עושה מעשה. חבל שאיבדנו את המשמעות הזו של להיות גבר של פעם, שזה להגן על מי שחלש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותי מהאיחולים.

כן, יש הטרדות. יש הטרדות מינוריות ויש הטרדות חמורות, וכל דבר באמצע. וזה לא בסדר, כמו הרבה דברים בעולם הזה שהם לא בסדר, וצריך למגר (וכן, צריך להתרכז בחמורות, באלו שבמקום העבודה, שפוגעות בזכותה של מישהי להתפרנס, באלו שחוזרות על עצמן, באלו שיש בהן מרכיב של מרות ו/או שימוש בכוח)... צריך למגר כמו כל התנהגות א-סוציאלית, פלילית אחרת.

לא פחות.

ולא יותר.

כן, רק שאת זה עושים באולמות בית המשפט, לא ע"י זה שהדס שטייף מעלה באוב סיפורים משנת טרפפו, שאם כבר, עושים בדיוק ההפך, זה מזיק מאוד לאג'נדה גם בין גברים וגם בין נשים שהן נפגעות אמיתיות, לא "העבירו לי יד על התחת לפני 30 שנה..." ועד היום לא שבתי לאיתני מהטראומה הנוראית.."

איפה...איפה הימים של נתיבה בן יהודה שסיפרה שבפלמ"ח, כל מה שהיה חסר לה כי היא הייתה מכוערת, היא פיצתה בביצועים באסם :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחת יכולה להגיד מה שהיא רוצה, מקסימום תתבע דיבה. מדינה חופשית...

אבל עיתונאית כמו שטייף, חייבת לעבוד בסטנדרטים גבוהים יותר. היא כתבת פלילית, לא רכילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם קמיל, כאמור לסבית וטרנסג'נדרית, מסבירה למה נשים צריכות להתחיל לתפוס את עצמן כבעלות יכולת:

https://www.youtube.com/watch?v=6CxWAK3_f1Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם קמיל, כאמור לסבית וטרנסג'נדרית, מסבירה למה נשים צריכות להתחיל לתפוס את עצמן כבעלות יכולת:

https://www.youtube.com/watch?v=6CxWAK3_f1Q

זה בשבילך רוני. תומכת של ברני סנדרס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, אם שתקת תקופה ארוכה ועכשיו את משחררת אבל את עושה את זה בעיתונות ולא בבית המשפט כי בעצם אין לך הוכחה, אז צפי לתביעת דיבה שבה לא תנצחי ותפסידי הרבה מאוד כסף ואני כבר מחכה לראשון שיתבע את אחת מהם.

ההימור שלי על זהבי.

בדיוק כפי שצפיתי, הדס שטייף התעסקה עם הגבר הלא נכון.

נראה עכשיו כמה היא מבססת את הדיווחים על עובדות או שמועות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5045540,00.html

נתן זהבי תובע מהדס שטייף מיליון ושמונה מאות אלף שקלים: "רצח אופי"

בעקבות דיווחיה של העיתונאית הדס שטייף על אישה שטענה כי נתן זהבי הטריד אותה מינית לפני 15 שנה, הגיש השדרן תביעה נגד שטייף בגין לשון הרע ופגיעה בשמו הטוב. זהבי כינה את הפרסומים "שקריים, מכפישים ונטולי אחריות". שטייף בתגובה: "נתראה בבית המשפט"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך היא ביכלל יכולה להיתגונן בבית המישפט, מצד אחד גם אם אכן הדברים קרו יש חוק התיישנות אז זה לא משנה, אבל מצד שני מה שהיא עושה שאכן הורסת את שמו ופרנסתו כיום אכן בעל השלכות.

מישהו יכול להסביר לי? האם "אמת דיברתי" יכול להגן עליה גם כיום לאחר 15 שנה?.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כפי שצפיתי, הדס שטייף התעסקה עם הגבר הלא נכון.

נראה עכשיו כמה היא מבססת את הדיווחים על עובדות או שמועות.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5045540,00.html

נתן זהבי תובע מהדס שטייף מיליון ושמונה מאות אלף שקלים: "רצח אופי"

בעקבות דיווחיה של העיתונאית הדס שטייף על אישה שטענה כי נתן זהבי הטריד אותה מינית לפני 15 שנה, הגיש השדרן תביעה נגד שטייף בגין לשון הרע ופגיעה בשמו הטוב. זהבי כינה את הפרסומים "שקריים, מכפישים ונטולי אחריות". שטייף בתגובה: "נתראה בבית המשפט"

ואם הוא משקר?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך היא ביכלל יכולה להיתגונן בבית המישפט, מצד אחד גם אם אכן הדברים קרו יש חוק התיישנות אז זה לא משנה, אבל מצד שני מה שהיא עושה שאכן הורסת את שמו ופרנסתו כיום אכן בעל השלכות.

מישהו יכול להסביר לי? האם "אמת דיברתי" יכול להגן עליה גם כיום לאחר 15 שנה?.

אל תבלבל בין משפט פלילי לאזרחי.

זהבי תובע על דיבה. הדיבה קרתה עכשיו.

הגנת "אמת דיברתי" היא הגנת נתבע במשפט, שחובה עליו לשכנע את השופט שהדברים שאמר אמת. זה לא בדיוק כמו הוכחת אשמה פלילית (שהיא כמובן נדרשת מהתביעה לא מההגנה).

ואם הוא משקר?

הוא לא צריך להוכיח כלום, היא צריכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא צריך יום הגבר, כי גבר, כשהיה רואה מישהו חופן למישהי את השדיים נגד רצונה, היה עושה מעשה. חבל שאיבדנו את המשמעות הזו של להיות גבר של פעם, שזה להגן על מי שחלש.

ברוסיה יש. אמנם לא בדיוק יום הגבר, אלא Defender of the Fatherland Day אבל בתכלס זה נחשב ליום הגבר הלאומי, גם מי שלא שירת בצבא חוגג את היום הזה. לדעתי אפילו שם כזה לא יעבור את מבחן ה-PC של חברה מערבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעניין, במיוחד לאור העובדה שרבים ממגיני רוסיה היו בעצם מגינות.

בנוגע לזהבי, צודק הבמבי, לא רק שסטייף צריכה להוכיח שמה שכתבה נכון (מבחינת השתלשלות הארועים) אלא גם צריכה להוכיח שאכן הייתה שם הטרדה מינית כי אם מה שתיארה קרה ללא שיקבע שהוא הטרדה מינית, גם אז היא מפסידה.

בקיצור, אני משוכנע שהעו"ד שלה מנסים לשכנע אותה כרגע לנסות לרדת מהעץ של "ניפגש בבית המשפט" בכל דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה לו? אתה כסף שלו הוא יעשה בין כה וכה וגם יקבל פרסום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אני משוכנע שהעו"ד שלה מנסים לשכנע אותה כרגע לנסות לרדת מהעץ של "ניפגש בבית המשפט" בכל דרך.

לאור ההתנהלות שלה כנראה זה מה שקורה בפועל ואני לא אתפלא שעורכי הדין שלה גם דיברו עם עורכי הדין של זהבי בכדי לרדת מהתביעה שלו.

כולי תקווה שזהבי ילך עד הסוף עם התביעה למען יראו ויראו נשים כמו שטייף שנראה על פניו שהיא סתם מלכלכת.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...