Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תסכולים מחוויותי עם Restore FX

שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"אויי, סליחה".

כנראה שמאות כלי הרכב שעברו עליהן, חצי מהם נאלצו לתבוע או להסתכסך ואם האנשים היו הגונים? היו מעלים פוסט לפייסבוק או בפורום, החזר כספי, טיפול נוסף טואלי מלא והינה, האמון חוזר.

חברים, עם כל הכבוד אבל יועץ תקשורת אין לכם? זאת אומרת יש מספר מהלכים כיום שיכולים להרים לכם את העסק לאוויר בצורה חיובית.

כינוי של בחור בשם איגור (אני עצמי רוסי) שאומר "אויי, סליחה חבר", זה לא אחד מהם.

התנצלות זה יפה, כנה ומכובד.

אך לא בפורמט שבו אתה מנסה להציל את העסק וההשלכות של השרשור.

חצי מהאנשים?

סליחה אבל מה פספסתי

אני עד היום נתקלתי במספר קטן של לקוחות מימיה הראשונים של החברה והם קיבלו מענה והם מרוצים מאד, אפילו כאן בדיון תמצא דוגמאות לכך.

בתקופה האחרונה (אנחנו סה"כ שנה וקצת) לא הכרתי אף לקוח לא מרוצה.

דברים חייבים להלקח בפרופורציות

אנחנו עושים עשרות רכבים בחודש ואני חושב שמבחינת הלקוחות יש. לנו רק במה להתגאות.

בשאר אני מבטיח לך שמטפלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחכה לתמונות של "אחרי" (תיקון הטעויות) של המיאטה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לקרוא את השרשור הזה, קיבלתי הצעה של ביצוע ריסטור על פני ציפוי נאנו עבור רכב עם לכה במצב חדש כמעט , ולבסוף החלטתי לבצע ציפוי נאנו בעצמי והכנה כנדרש שלו, ולאחר קריאת השרשור הנל אני מבין שהבחירה הינה נכונה וייתכן וניסו להטעות אותי בהמלצה, בטח במידה וזה כרוך בשיוף (גם אם עדין) של הלכה וביצוע החומר, כאשר אינו נותן מענה עבור פגעי עתיד כפי שנותן ציפוי נאנו טוב.

אגב לגבי עלויות, ציפוי נאנו בשני שכבות של gtechniq - crystal serum light + exo עולה כ300-400 שקל, קל ליישום אך דורש הכנה של הצבע ,ממליץ למי שמעוניין לשמור על הצבע .

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכלתם ולמדתם זה אומר שתהליך עבודה שלכם לא בשל מספיק. זה אומר שחומר שעבדתם איתו לא היה בשל מספיק. את ככככלללל הציוד שהחלפתם זה אומר שלא היה בכלל התאמה לעבודה ולא לחומר. לקוח כזה חייב לקבל בחזרה את רכב לפחות במצב שהוא מסר לכם אותו. וכן אם זה אומר צביעה על חשבונכם ולא התנצלות מילולית.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר המון זמן שחיכיתי לשמוע חוות דעת על השיטה והמקום

נראה שחבלי הלידה היו רעים ביותר, ועד רמת הביזיון לנזק שנגרם מול ההבטחות.

התגובות של תומר מעודדות משהו ואולי כעת יש בעל בית אכפתי וקשוב יותר לביקורת ולבעיות שהיו / קיימות.

עדיין ספקן ואשמח לשמוע חוות דעות נוספות אם יהיו מחברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לפולישים,

אנחנו מטפלים בכולם, ממאזדה 3 שרופה ועד פרארי עם ניילונים

אנחנו גם מיישמים ציפויי הגנה של ריסטורFX הנקראים clearFX וברובם הגדול הם מיושמים על רכבים חדישים.

כחלק מהטיפול אנחנו מבצעים פולישים וגם מציעים טיפולי דיטיילינג לרכבים שאינם זקוקים לרסטור.

אגיד לכם שבזכות תקציב ראוי ואנשי המקצוע המעורבים בחברה אנחנו מחזיקים היום את ליין המכונות המרשים והמגוון בארץ, כל פד ובכל צבע וכל מכונה מהקטנה לגדולה ובכל סגנון סיבוב וליטוש תחת התאורה הכי קשוחה שתראו.

אנחנו לא נגד פולישים, לא חושבים שאנחנו מחליפים פולישים, לא רוצים לשלול אף אחד ואף טיפול.

זה נכון שרשמנו שבעבודות רסטור אין שימוש בפוליש, זה נכון שאנחנו משתמשים בנייר ליטוש עדין כשיש לקה שרופה כדי לבצע "פילינג" ולא לכסות חלקים מתים, זה נכון שלכל טיפול יש הכנה משל עצמו וזה נכון שזה לא טיפול לכל רכב וזה נכון...מאד נכון...שקשה מאד מאד להסביר משהו כלכך מורכב בפרסום של 4 משפטים.

הכל נכון...הכל אמת.

כמו שציינתי אני מזמין באהבה ענקית כל אחד לבוא כמו אלפי האנשים, הכתבים והצלמים שהגיעו לכל הסניפים כדי להתרשם והאמינו לי שאף אחד לא הגיע בלי מטען משל עצמו או ארסנל של שאלות קשות שקיבלו תשובות פשוטות.

כל שאלה תקבל תשובה, כל ספק יקבל הדגמה ומבחן הזמן בהחלט עומד לצידנו.

גיא, שוב סליחה על החוויה שלך....ואת זה אני אומר כחבר.

מקווה וסבור שתקבל חוויה מתקנת, מקווה שמי שיש לו ספק יעשה את זה הצעד ויקפוץ להתרשם ולקבל את המידע החסר לו כדי לגבש דיעה ויודע שעם הזמן העבודות שיוצאות מאיתנו אל העולם ייבנו את המוניטין שכלכך קשה לבנות במדינה כלכך קטנה.

שלום תומר. האם אתה מוכן פעם אחת לשפוך אור על כל הסיפור. כן פוליש, לא פוליש, כן שלייף סבון, לא שלייף סבון. כן לקה לא לקה וכך הלאה.

אני מוכן לשכב על הגדר לטובת חוכמת ההמונים ולהעמיד את הרכב שלי אצלך בסדנא ליישום החומר, תמורת תשלום מלא כמובן, בתנאי שאתה מאפשר לי להיות נוכח בכל התהליך, לתת הסברים ולאפשר לי לתעד את כל התהליך מתחילתו עד סופו, כדי שכולם ייראו מה בדיוק הולך שם. יש לי גם הבנה בנושא כך שאוכל להגיד מה אני חושב על זה.

האם אתה מוכן לעמוד מאחורי מילים יפות שנכתבו כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני סוטה מהנושא הראשי, אבל כותבים "לכה", לא "לקה".

לקה זה הדברים הבאים: לקה בהתקף לב, לקה 10 מלקות בנאשם, הטיעון לקה בחסר.

עריכה אחרונה על ידי HyperViper

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפע עם בעיות קשב וריכוז,

בתור אדם אחר עם חיבה לדיטיילינג ודאגה לאקזמפלר, ממש התבאסתי לקרוא את הפוסט שלך.

ממש.

מנגד, נדמה שהחבר'ה מרסטורFX לא מתנערים ממך, מדברים בצורה עניינית וכן מעוניינים להגיע לדרך המלך, קחו לימון - תעשו לימונדה.

יש כל מיני פתרונות למצב הזה, אף אחד לא יהיה מושלם אבל shit happens, וזה אמנם ממש ממש (ממש, ממש) מבאס אבל השאלה היא מה עושים כשזה קורה, ואיך ממקסמים את המצב הקיים... אני מאמין שיש פתרונות שיהיו הוגנים מספיק, ולפתרון האידיאלי לא תגיע כנראה אבל כן אפשר לצמצם נזקים - הן לך והן להם.

מקווה לעדכונים חיוביים יותר בהמשך.

בהצלחה!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבעתי להיפגש עם תומר ולדון באופציות שעומדות לפנינו. מבטיח לעדכן אם יהיה במה.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום תומר. האם אתה מוכן פעם אחת לשפוך אור על כל הסיפור. כן פוליש, לא פוליש, כן שלייף סבון, לא שלייף סבון. כן לקה לא לקה וכך הלאה.

אני מוכן לשכב על הגדר לטובת חוכמת ההמונים ולהעמיד את הרכב שלי אצלך בסדנא ליישום החומר, תמורת תשלום מלא כמובן, בתנאי שאתה מאפשר לי להיות נוכח בכל התהליך, לתת הסברים ולאפשר לי לתעד את כל התהליך מתחילתו עד סופו, כדי שכולם ייראו מה בדיוק הולך שם. יש לי גם הבנה בנושא כך שאוכל להגיד מה אני חושב על זה.

האם אתה מוכן לעמוד מאחורי מילים יפות שנכתבו כאן?

אצה יותר ממוזמן ואני אפילו ממליץ להגיע ולראות בעיניים איך זה קורה.

מזמן הפסקנו לספר סיפורים פרסומיים והבנו שהדרך היחידה שאנשים החל מפרטיים ועד לבעלי מקצוע יתאהבו במוצר היא לתת להם לחוש אותו.

גם יבואן מהגדולים בישראל של הפולישים האהובים בישראל עקב בצורה הדוקה אחרינו ואף הגיע למדוד אחוזי ברק ושלמות פני השטח.

מעבר לתוצאות היה נתון אחד שאני אוהב לשתף.

במוו שחורה חדשה מהחברה הייתה על 94% אחוזי ברק במכשיר מדידה שהוא הביא איתו, רכב אחרי פוליש עד פיניש גבוה הגיע ל93% אחוזי ברק והבמוו Z4 2004 של בר מHRP מוטורס הגיעה ל98% ברק (!!!) אחרי רסטור.

יש לי עוד מלא תשבוחות שלא יקבלו את המשקל הראוי פשוט כי אני לא גורם אמין למי שלא מכיר אותי אבל לכן אמרתי בכל הזדמנות - בואו! תתרשמו! תשאלו! ואז תחליטו את עמדתכם בנושא

תנו למבחן המציאות להכריע.

אני לא נרתע מבעיות וזה בהחלט הזדמנות ללמידה ושיפור וכבר ציינתי שהפוסט הזה נכון וראוי אבל לצערי לא בזמן הנכון.

אני נמצא בשיש 21 נתניה, יש תמיד רכבים בסדנא בעבודה ואתם תמיד מוזמנים להפתיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על לראות. אני מדבר על להיות שם תוך כדי ולתעד את זה למען חוכמת המונים. האם אתה מוכן לאפשר את זה?

אתה מוזמן להגיע לסדנא בנתניה ולהיות איתנו במהלך העבודה .

בתמונות אפשר לתעד הכל .

נשאר רק לתאם יום ויצאנו לדרך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...