Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לפיג'ו 206xs

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה התחדשתי אתמול ב206xs עם 90 סוסים.

הרכב צריך צמיגים חדשים (נלקח בחשבון במעמד בקנייה)

מכיוון שאיני בקיא בצמיגים ל4 גלגלי כמו שאני בקיא ב2, אשמח לקבל המלצות על צמיגים טובים, כשאני אומר טובים, אז צמיגים אוחזים, שיהלמו את יכולות הרכב, אני מודע לעובדה שלא מדובר במפלצת חורכת אספלט,אבל גם לא מדובר בליסנגטומית. (כלומר לא זבל סיני, אבל גם לא סליקס)

איזה צמיג נותן vfm טוב?

מה מומלץ?

מבחינת אורך חיים, מכיוון שצמיגי רכב מחזיקים כמה שנים טובות, והרכב הוא רכב משני בבית והממוצע השנתי שלי לא עולה על 10 אלף ק"מ במקרה שממש הגזמתי, אז אורך חיים פחות חשוב על חשבון אחיזה בטיחות, לא צריך צמיג קצה כמו שציינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על 175/65/14?

Continental conti premium contact 2 מעולים.

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=2425&cs=2&manufactor=55&model=5172&year=2005&subModel=19707

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה גם יכול להרכיב 195/55/16 אם אני זוכר נכון

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, טעיתי בקוטר. זה לא 16 - זה 15

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז בכלל אי אפשר יהיה להנות מהאוטו.

מנסיון?

בתור אחד שעשה עם רכב זהה קרוב ל-50K ק"מ ב 5 שנות בעלות, במהלכן עליתי מ-14" ל-15" ואחרי כשנתיים גם ל-16" אני יכול להגיד שזה עשה להתנהגות רק טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מניסיון.

לא התכוונתי לחתך, התכוונתי לרוחב הצמיג.

לדעתי ברכב במימדים האלו 185 זה דיי והותר. השלדה של ה206 יודעת להעביר את הכביש לנהג וצמיג ברוחב 195 נשמע לי פשוט יותר מדי מסרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכוונתי לעשות שינויים, ולכן הפוסט נפתח בפורום "טכני ואחזקה" ולא "שיפורים"

חוץ מהפאלקן, לאף אחד מה"גדולים" אין היצע? איפה מישלין פירלי וכו', אין להם היצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, אבל רצית VFM ולא ציינת תקציב. המשמעות היא הצמיג הכי זול שעדין בטיחותי ומספק רמת ביצועים מספקת ליום יום.

ראה גם שרשורים נוספים: http://www.carsforum.co.il/vb/tags.php?tag=185%2F55r15

ב-400 או פחות לצמיג אפשר למצוא גודייר אפישנטגריפ פרפורמנס או דנלופ בלוריספונס.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפאלקן הזה אחיזה מצויינת, אבל הוא נשחק יחסית מהר. והוא יחסית זול.

בגלל שציינת נסועה של 10000 בשנה לדעתי הוא יתאים לדרישות שלך כמו כפפה.

הממותגים עולים יותר ממנו, ולא יהיו עדיפים בהרבה אם בכלל בפרמטרים שציינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, אבל רצית VFM ולא ציינת תקציב.

.

מכיוון שאיני יודע או מבין במחירי צמיגים של רכב אינני יודע להתאים תקציב, הוא לא לקצה העליון של הסקאלה וגם לא בנמוך, אך לפי הבנתכם הרבה ולפי אופי השימוש שהצגתי ביקשתי את עצתכם.

לצורך הדוגמא אצלי באופנוע יושב סט צמיגים של 3000 שקל (זוג צמיגים כן?) האחורי מחזיק סדר גודל של 3000 ק"מ והקדמי בערך פי 3 מזה, אין לי צורך בכאלו צמיגים לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום לך ברישיון הרכב קוד עומס ומהירות?

זה אחלה צמיג, רק הוא עם קוד עומס 82 ( ויש במידה הזאת גם 86 , לכן שאלתי לגבי הרישום ):

http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=915&cs=1&diameter=5&aspectRatio=13&width=16

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...