Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטרקציה מוטורית - פראג

shandor
שימו לב! השרשור הזה בן 2515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמנות - לא

תיאטרון ואופרה - לא

מסעדות - בעיקר בשביל לא למות מרעב

מועדוני חשפנות - לא יודע

אולי דברים שהם יותר בתחום המוטורי, לא כמו לשכור פרארי (כי אני הולך לשכור פוקוס), אבל יותר בכיוון מוזיאונים, או מקומות מעניינים לנסוע אליהם. או סתם מסלולי road trip.

אם אתה מדבר על אוכל השרדותי יש לך המון דוכנים ברחוב בנוסף להמון מסעדות שפתוחות בשעות מהבוקר עד הערב. המחירים מאוד זולים וקל להיות שבע שם

חשפנות יש אחד טוב במרכז אבל כל השאר פשוט בדיחה וכנראה שתמצא את עצמך יוצא מספר שניות אחרי שנכנסת.

יש מטווח עם כמות כלי נשק פסיכית ממש הכוללת נשקים אוטו', אקדחים ועוד. לא יצא לי ללכת לשם לצערי.

בגדול, אין שם אטרקציות מטורפות חייה הלילה בת''א לדוגמה הרבה יותר מעניינים אבל האווירה כייפית וקלילה, בייחוד אם זה טיול רומנטי כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנות - לא

תיאטרון ואופרה - לא

מועדוני חשפנות - לא יודע

אולי דברים שהם יותר בתחום המוטורי, לא כמו לשכור פרארי (כי אני הולך לשכור פוקוס), אבל יותר בכיוון מוזיאונים, או מקומות מעניינים לנסוע אליהם. או סתם מסלוליroad trip.

יש את המוזיאון של סקודה במלאדה בולסלאב שנמצאת 50 ק"מ מפראג, קצת פחות משעה נסיעה בפוקוס (הרבה פחות אם אתה נוסע בפרארי שהציעו לשכור פה 8)).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש גם מוזיאון של טרבנט אם מכוניות קומוניסטיות זה משהו שמעניין אותך, לא נכנסתי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את המוזיאון של סקודה במלאדה בולסלאב שנמצאת 50 ק"מ מפראג, קצת פחות משעה נסיעה בפוקוס (הרבה פחות אם אתה נוסע בפרארי שהציעו לשכור פה 8)).

מעט יותר רחוק- וקצת יותר אקזוטי- יש את מוזיאון טאטרה.

במרחק של שעתיים יש את המסלול בברנו (המוטו ג.פ מגיע לשם באוגוסט).

שעתיים נהיגה בכיוון ההפוך, יביאו אותך למוזיאון התחבורה בדרזדן (הייתי בפסח- נהניתי מאוד) ולמפעל השקוף של VW (לא הייתי).

כבישי נהיגה יש באיזור גן העדן הסקסוני (הייתי).

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנות - לא

תיאטרון ואופרה - לא

מועדוני חשפנות - לא יודע

אולי דברים שהם יותר בתחום המוטורי, לא כמו לשכור פרארי (כי אני הולך לשכור פוקוס), אבל יותר בכיוון מוזיאונים, או מקומות מעניינים לנסוע אליהם. או סתם מסלולי road trip.

לא חושב שצ׳כיה היא המקום הנכון לראוד טריפ, אם כבר מזרח אירופה וראוד טריפ? רומניה מדהימה(שמעתי לא ניסיתי).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אסור לפספס את מוזיאון סקודה שנמצא בעיר מאלדה או מלאדה, לא רחוק מפראג. הכניסה חופשית והסיור במוזיאון מרתק. המון המון דגמים אותנטים של כל דגמי החברה שקיימת כבר 120 שנה וסיפורים על מותג שצלח חילופי שלטון ושליטים מכל הבא ליד כמעט שהשפיעו מאוד על הדגמים השונים, עד שהגיע "לזרועות המערב". הנסיעה והנהיגה בצ'כיה לא מעיקה כמו בישראל, פה ושם אמנם אפשר לראות איזו ניידת עם מצלמת ראדאר אבל הסך הכל שם הם כבישים בלי הרבה תנועה ונהגים אדיבים וכמובן נופים ירוקים מכל עבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב אז ככה, אחרי שחפרתי את הרשת, מצאתי מקום ליד השדה שב80-100 יורו עולים לחצי שעה על סוג של מנחת\מסלול או ב458 איטליה או שלבי מוסטנג או קררה קבריו או ניסן GTR.

בגלל שהיה חשש לגשם בזמן השהות שלי לא היה אופציה להזמין.

כבר השלמתי עם זה שאין מצב שאנהנג במשהו חלומי, ואז שעה וחצי לפני הטיסה, יורדים מתחת למלון לארוחה אחרונה ושם הן חיכו לי.

אז אומנם זה נסיעה של 7KM שרובה בתוך העיר, והאוטו מופחת בהמון סוסים ומוגבל עם בקרות, אבל עדיין חוויה.

ב4 קמ האחרונים הוא פתח לי קצת הגבלות ונתן ללחוץ.

18870623_10212397749395298_149386960_o.jpg18901908_10212397745595203_958071815_o.jpg18926999_10212397745835209_145569736_o.jpg18947100_10212397745715206_1818940684_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה, אחרי שחפרתי את הרשת, מצאתי מקום ליד השדה שב80-100 יורו עולים לחצי שעה על סוג של מנחת\מסלול או ב458 איטליה או שלבי מוסטנג או קררה קבריו או ניסן GTR.

בגלל שהיה חשש לגשם בזמן השהות שלי לא היה אופציה להזמין.

כבר השלמתי עם זה שאין מצב שאנהנג במשהו חלומי, ואז שעה וחצי לפני הטיסה, יורדים מתחת למלון לארוחה אחרונה ושם הן חיכו לי.

אז אומנם זה נסיעה של 7KM שרובה בתוך העיר, והאוטו מופחת בהמון סוסים ומוגבל עם בקרות, אבל עדיין חוויה.

ב4 קמ האחרונים הוא פתח לי קצת הגבלות ונתן ללחוץ.

אפשר לקבל פרטים על המקום בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

new yorker יש גם במרכז פראג . יש wifi בכל מקום שאוכלים יושבים לנים אז אין צורך בסים , מסכים עם הצאנג .

להשכיר רכב בפראג זה שטות במיוחד לשהיה קצרה כל כך . רכבת קלה שמגיע לכל מקום . אוטובוס בין עירוני לדרזדן ברמה של טיסה כולל צג אישי בידור וכיבוד קל.

בצכיה נהנים מדברים אחרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...