Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטרקציה מוטורית - פראג

shandor
שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

כשהייתי שם לפני שבועיים, ראיתי כמה אנשים שמסתובבים בפרארי להשכרה. לפי הפרסומת על הרכב, התענוג עולה 500 יורו ליום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להמליץ על הסגווי לטיול בפראג

לא כזה יקר וממש כיף

מוטורי? לא יודע, אבל עדיין חייב להמליץ , עשיתי את הטיול עם אישתי לפני כמה חודשים (בחורף, היה ממש קר) ובאמת היה שווה כל רגע.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעלקות - איזה אטרקציות יש בפראג והסביבה (מרחק של פלוס מינוס שעתיים נסיעה)?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה סוג אטרקציות אתה מחפש? לראות תערוכות אמנות? ארכיטקטורה? לראות הופעת תיאטרון או אופרה? לשבת במסעדות? ללכת למועדוני חשפנות?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנות - לא

תיאטרון ואופרה - לא

מסעדות - בעיקר בשביל לא למות מרעב

מועדוני חשפנות - לא יודע

אולי דברים שהם יותר בתחום המוטורי, לא כמו לשכור פרארי (כי אני הולך לשכור פוקוס), אבל יותר בכיוון מוזיאונים, או מקומות מעניינים לנסוע אליהם. או סתם מסלולי road trip.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ למשכירים שבניכם רכב לנסוע לדרזדן לAltmarkt Gallery יש שם New Yorker מבחר גדול ויחסית זול לארץ,וממנו במרחק הליכה PRIMARK מאוד זול ואיכותי,לקנות sim בO2 שנמצא בקניון פלאדיום בפראג,להמיר לקרונות בAlfa Prague Change שנמצא ממש מחוץ לקניון Paladium,יש עוד הרבה דברים זה העיקר מוזמנים לשאול בפרטי בכיף הייתי שם ממש לפני חודש.

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להמליץ על הסגווי לטיול בפראג

לא כזה יקר וממש כיף

מוטורי? לא יודע, אבל עדיין חייב להמליץ , עשיתי את הטיול עם אישתי לפני כמה חודשים (בחורף, היה ממש קר) ובאמת היה שווה כל רגע.

מחזק. רעייתי ואני לקחנו סיור סגוויי מלא של שלוש שעות עם מדריך. היה אדיר.

בעליה המפרכת למצודה, התיירים השפוכים יקנאו בכם...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ למשכירים שבניכם רכב לנסוע לדרזדן לAltmarkt Gallery יש שם New Yorker מבחר גדול ויחסית זול לארץ,וממנו במרחק הליכה PRIMARK מאוד זול ואיכותי,לקנות sim בO2 שנמצא בקניון פלאדיום בפראג,להמיר לקרונות בAlfa Prague Change שנמצא ממש מחוץ לקניון Paladium,יש עוד הרבה דברים זה העיקר מוזמנים לשאול בפרטי בכיף הייתי שם ממש לפני חודש.

אפשר את זה עוד פעם, אבל בעברית?

מבחר של מה? מה אני אמור לעשות עם כל הדברים האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, יש את הפרארי קליפורנייה דגם קודם (ללא הטורבו) להשכרה. אני לא בטוח כמה מהנה זה כי הריי היא ממוקמת במרכז תיירותי שעם אלטו אתה לא יכל להגיע להילוך שלישי אפילו. חוץ מאיזה קניון צדדי, שהיו בו כמה חדי קרן שלא ציפיתי לראות שם, כנראה לרגל איזושהי תערוכה או משהו ובתוך הקניון המרכזי שחנתה שם אוונטדור עם פרסומות של חנות בגדים עלייה, מדובר בשממה מוטורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...