Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - פולקסווגן טיגואן - קומפורט פוד

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כותב בפירוש שאין הקבלה ואתה מתעקש שיש לי כוונות נסתרות להקבלה.

הייתי נעלב, אבל אז נזכרתי שאתה עורך דין.

סליחה שהפרעתי עם קריאת ביניים, ידידי המלומד ימשיך לסכסך...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה הבאת לי רק עוד מדריכים. אנשים אמיתיים בשר ודם, שהתלבטו בין שני הרכבים. זה אני לא מכיר. אתה מכיר?

אמור לי מי חבריך, ואומר לך מי אתה... [emoji12]

וברצינות, זה שאתה לא מכיר לא אומר כלום.

אתה מכיר מישהו שמתלבט בין אלפא ג׳וליה ולקסוס IS? אני לא מכיר, אז מה זה אומר? שג׳וליה היא לא סדאן פרימיום?

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור לי מי חבריך, ואומר לך מי אתה... [emoji12]

וברצינות, זה שאתה לא מכיר לא אומר כלום.

אתה מכיר מישהו שמתלבט בין אלפא ג׳וליה ולקסוס IS? אני לא מכיר, אז מה זה אומר? שג׳וליה היא לא סדאן פרימיום?

אתה מדבר על שוק מאוד קטן בדוגמה שלך. המראה הכל כך שונה בין הסקודה לטוסון (למשל) הוא שמפריע להן להתחרות. הראשונה פרקטית וזריזה יחסית, האחרונה נראית מעולה והגיר האוטומטי שלה לא דורש טיפול... אין, לצערי, היום רכב שיציע גם וגם (אולי 3008?).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, אז אם בפלח שוק ׳קטן׳ יחסית יצרנים שונים פונים לסגמנטים שונים, על אחת כמה וכמה בפלח הרבה יותר גדול כמו קרוסאוברים.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאני דיי מסכים עם רוב מה שנאמר, קחו את השנקל שלי בנוגע לאוטו.

אני דווקא אוהב את העיצוב החדש. האוטו נראה גדול יותר גם, והקוים החדשים מעודנים יותר יחסית לדגמים בעבר, ולדעתי זה פלוס רציני. הוא מאוד אלגנטי. בפנים העניין זהה. מוקפד, נקי, ויש שיגידו משעמם, אבל זו פולקסוואגן, אז זה בסדר גמור שזה ככה.

הנסיעה שלי הייתה בשעות הערב, כך ששמתי לב לזה שהתאורה של הפקדים בהגה משגעת אותי כשמסובבים אותו. אני יודע, זה פאק שלי, וזה לא קורה לי בכל רכב, אבל פה זה כן. משהו עם זה שיש כל מיני אורות לבנים שרצים לי בשדה הראיה בזמן סיבובים.

בנושא הזה, משהו קצת מוזר שם בסידור הכפתורים על ההגה. קודם כל, זה נראה שיש כבר יותר מידי, וגם חלקם עושים יותר מידי דברים. מעבר לזה, חלק מפקדי השמע נמצאים בצד אחד, והשאר בצד שמאל, זה הרגיש לי תמוה.

קצת הלכתי לאיבוד במסך שמציג כמה חסכוני אני נוהג באוטו. לא מבין למה זה לא יכול להיות גרף פשוט, וחייב להיות עיגול מוזר, ואני אוהב אינפוגרפיקה ממש.

המושבים הרגישו לי מצויין, ונוחות הנסיעה הייתה טובה מאוד. בדקתי אותו על מיטב נתיבי כיכר המדינה בתל-אביב, והוא התמודד מצויין. יש שם בורות וחורים שלא יביישו את הסוזוקי שלי. מהמנוע אין לי תלונות, כי אני מכיר אותו מרכבים אחרים בקונצרן, אבל הגיר קצת הרגיש לי עצל, במיוחד יחסית ל7. מה שבאמת הציק לי, זה שמהרגע שאני משחרר את דוושת הבלם, ועד שהאוטו מוכן לנסיעה (בגלל מערכת העצור-סע), עובר יותר מידי זמן. אני מכיר את זה מהייטי של אבי, שצריך להיות מודע לזה שאין אפשרות באמת לעבור מהר בין הדוושות בתחילת נסיעה. צריך להרים את הרגל מהברקס, להמתין טיפה ורק אז ללחוץ גז. אחרת מקבלים איזו "חבטה" לא נעימה. לפחות דאגו להוסיף בלם יד אוטומטי, ככה שזה עוזר לא לדרדר את הרכב אחורה בתחילת נסיעה ככה.

שורה תחתונה? נעים, איכותי, נאה, פולקסוואגן. לא יודע אם הייתי מוכן לשלם את תוספת המחיר, מול הייטי שאני אוהב מאוד ולדעתי נותן תמורה לא רחוקה בהרבה, אם בכלל.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הלכנו אתמול לאולם התצוגה להתרשם מהרכב.

הופתענו לגלות שהרכב כלל לא מוצג באולם (אולם תצוגה מרכזי ברשל"צ) כי "כל הרכבים נמכרו כולל התצוגה"!

מפתיע מאוד שרכב שלא מזמן הושק לא נמצא בכלל להתרשמות ו" יגיע כנראה בתחילת אפריל".

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...