Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Gti mk5 אדומה שנהרגו בה שני חבר׳ה

jimbo
שימו לב! השרשור הזה בן 2626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אפשר לקנות הכל בקצת הלוואה והרבה מצברוח,

בכל מקרה גם לא מדובר ברכב חדש אלא בן 5 לפחות.

ההתייחסות של חן הייתה כללית ולא דיברה על אוכלוסיה מסויימת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דובר פה על המעורבות הגבוהה של ערבים (לא יודע מה הפחד להגיד את המילה האסורה והנוראה הזאת בכל דיון פוליטי פה בפורום) בתאונות דרכים קטלניות ביחס לאחוז מהאוכלוסייה

להגיד שזה לא בגלל שהם ערבים, או שזה לא בגלל הגזע זה מגוחך כי הרי זה ההבדל בין האוכלוסיות ועובדה שגזע אחד מעורב ביותר תאונות דרכים מאשר שאר הגזעים בארץ.

המצב הסוציו אקונומי שלהם טוב מאוד, והם הוכיחו את זה בשיירה שנסעה לירושלים אחרי הפינוי באום אל חירן שכללה לא מעט מיליוני שקלים על גלגלים,

בכללי מצבה של האוכלוסיה הערבית-ישראלית-מצוין!

במיוחד ביחס למצבם של האוכלוסיות במדינות הסובבות אותנו (שהם הרי חלק מהן)

האם מפתיע אותי שהגזע או הדת תיקראו לזה איך שבא לכם המדובר שמעורב בתאונות תדרכים קטלניות הרבה יותר משאר הגזעים הוא גם הגזע שמאמין שצריך לכרות לנשים את הדגדגן, לתלות אותן אם הן לא לובשות כיסוי ראש או נוהגות, לתלות את כל מי שכופר באמונתם, ובעצם גזע שלא התקדם עם העולם - ממש לא ואין זה צירוף מקרים.

אתם יכולים לקרוא לזה איך שבא לכם, אבל זו האמת, העובדות מדברות בעד עצמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתום, אל תכעס. למזלך, אתה משתייך ומייצג תרבות גבוהה ומתקדמת הרבה יותר.

אתה הרווחת בחיים. תרחם על מי שלא, ולא שייך לגזע העליון כמוך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתום, אל תכעס. למזלך, אתה משתייך ומייצג תרבות גבוהה ומתקדמת הרבה יותר.

אתה הרווחת בחיים. תרחם על מי שלא, ולא שייך לגזע העליון כמוך.

אני אכן מייצג תרבות מתקדמת אבל אתה כמו כל מי שאוהב לצעוק גזענות על כל דבר משתגע מהעובדה שהתרבות הערבית פחות מתקדמת משאר התרבויות

וזאת עובדה.

אין גזע עליון ופחות עליון

יש גסעים מתקדמים פחות ומתקדמים יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממוען אל: מר ״עובדות״.

בלי התרבות הערבית לא היו לך לא פילוסופיה, לא אסטרונומיה, לא סוציולוגיה, לא אלגברה, לא הנדסה, לא כימיה, לא רפואה, לא חשבון לוגריתמי ולא מוזיקה כפי שאתה מכיר אותם כיום. כל התחומים הללו הומצאו או זכו לפיתוח משמעותי בעולם הערבי בזמן שאירופה היתה בימי הביניים. עובדה.

מצבם כיום הוא יוצא הדופן, לא הכלל. זו דווקא היתה התרבות האירופית שהיתה, במשך רובה המוחלט של ההסטוריה, חשוכה ופרימיטיבית. עובדה.

בכללי מצבה של האוכלוסיה הערבית-ישראלית-מצוין!

במיוחד ביחס למצבם של האוכלוסיות במדינות הסובבות אותנו (שהם הרי חלק מהן)

האם מפתיע אותי שהגזע או הדת תיקראו לזה איך שבא לכם המדובר שמעורב בתאונות תדרכים קטלניות הרבה יותר משאר הגזעים הוא גם הגזע שמאמין שצריך לכרות לנשים את הדגדגן, לתלות אותן אם הן לא לובשות כיסוי ראש או נוהגות, לתלות את כל מי שכופר באמונתם.

הערבים בישראל אינם חלק מאף אחת מן המדינות הסובבות אותנו, לא בעיני עצמם ולא בעיני המדינות הללו. עובדה. זה כמו להגיד שתאילנד וסין הם אותן דבר כי התושבים בשתיהן צאצאים לגזע המונגולואידי.

וגם אין זהות בין ערבים לבין הדת המוסלמית. יש המון ערבים נוצרים, ויש המון מוסלמים לא ערבים. למעשה, הם הרוב. עובדה.

וגם מילת נשים אינה מנהג ערבי וגם לא מוסלמי. הוא בכלל הגיע מאפריקה. עובדה.

וגם התנ״ך, על הנייר, גוזר דין מוות על דברים דומים לאסלאם. עובדה. אז מה?

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סקרנות אני שואל אם חב' הביטוח (מקיף וחובה) משלמת

לנהגים/ משפחות הנהגים, שנסעו בפראות (או שכרות ,סמים וכו')

ועברו על החוק פיצויי רכב ואבדן חיים.

אני מאד מקווה שלא.

גם במידה וחב' הביטוח לא מכירות בפיצוי

ונהג פראי רק ניפצע, המימון הרפואי על חשבון המדינה,

ואתה יודע מה? גם זה לא מובן לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן מייצג תרבות מתקדמת אבל אתה כמו כל מי שאוהב לצעוק גזענות על כל דבר משתגע מהעובדה שהתרבות הערבית פחות מתקדמת משאר התרבויות

וזאת עובדה.

כשתפלח את התאונות לפי חתך סוציו אקונומי, איזור גיאוגרפי, גיל וכו' ואת הקבוצות האלה תפלח לפי השתייכות אתנית אפשר יהיה להתייחס לנתונים. טוב לא אמרת שבגלל שמעיירות פיתוח יוצאים ךחות משכילים אז המרוקאים מפגרים.

עריכה: יוסי, אם יש ביטוח חובה בתוקף והנהג עומד בתנאי הפוליסה מבחינת מי רשאי לנהוג הם ישלמו הכל. אם לא אז הם ישלמו לכולם חוץ מלנהג שאותו יתבנו על סך כל הנזק לכולם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזאת עובדה.

גם אם התרבות אליה אתה משתייך היא מתקדמת באופן יחסי והיא לא, באופן הזה בו אתה מתבטא וכנראה גם חושב, פשוט אינך יכול להיות מייצגה, גם אם אתה משוכנע שכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממוען אל: מר ״עובדות״.

בלי התרבות הערבית לא היו לך לא פילוסופיה, לא אסטרונומיה, לא סוציולוגיה, לא אלגברה, לא הנדסה, לא כימיה, לא רפואה, לא חשבון לוגריתמי ולא מוזיקה כפי שאתה מכיר אותם כיום. כל התחומים הללו הומצאו או זכו לפיתוח משמעותי בעולם הערבי בזמן שאירופה היתה בימי הביניים. עובדה.

מצבם כיום הוא יוצא הדופן, לא הכלל. זו דווקא היתה התרבות האירופית שהיתה, במשך רובה המוחלט של ההסטוריה, חשוכה ופרימיטיבית. עובדה.

הערבים בישראל אינם חלק מאף אחת מן המדינות הסובבות אותנו, לא בעיני עצמם ולא בעיני המדינות הללו. עובדה. זה כמו להגיד שתאילנד וסין הם אותן דבר כי התושבים בשתיהן צאצאים לגזע המונגולואידי.

וגם אין זהות בין ערבים לבין הדת המוסלמית. יש המון ערבים נוצרים, ויש המון מוסלמים לא ערבים. למעשה, הם הרוב. עובדה.

וגם מילת נשים אינה מנהג ערבי וגם לא מוסלמי. הוא בכלל הגיע מאפריקה. עובדה.

וגם התנ״ך, על הנייר, גוזר דין מוות על דברים דומים לאסלאם. עובדה. אז מה?

בוא ננפץ לך קצת מיתוסים:

1. שום דבר מהתחומים הללו שציינת לא הומצאו על ידי המוסלמים, בטח שלא ערבים. אפילו לא האלגברה שהייתה במקור יוונית. הרבה מהתחומים שפותחו היו במקורם פרסיים, הודים ויוונים.

2. מצבם של המוסלמים והערבים היום הוא ממש לא היוצא דופן. נהפוכו, מצב תור הזהב המוסלמי הרעיוני של חקר מדע ופיתחות הוא הוא היוצא דופן. מעבר לכך, גם בעת תור הזהב המוסלמי הפתוח כביכול, מושגים דתיים לגבי מעמד אוכלוסיות שאינן מוסלמיות, תמיד היה נחות ובשפל (בני החסות, ד'ימי). יש גם סברה מטופשת שיהודים חיו טוב בעולם הערבי ואילו באירופה ורוסיה טבחו בהם, מה שזה לא נכון בכלל. גם יהודים ונוצרים נטבחו בתקופת תור הזהב המוסלמי הפתוחה והמקבלת, וזה היה בעיקר תלוי שלטון מקומי.

3. המדינות הסובבות אותנו הן מלאכותיות, נוצרו בהתאם לקולוניאליזם האירופאי. גם אלו המכנים עצמם פלסטינאים הם לא אלא שבטים וחמולות ובטח שלא עם אחד ומאוחד. אתה רואה את לבנון כהר געש, את סוריה שהתפרקה, את ירדן ששולט בה מלך שבסך הכל קיבל שלטון מהבריטים מתוך קבוצת מיעוט, עיראק של סדאם שנשלטה על ידי מיעוט סוני וחלק ממדינות המפרץ שנשלטות על ידי מיעוטים כאלו ואחרים בנסיכויות וקיסריות מזוייפות. אם יש משהו שמייצג את הפאן הערבי זה דאע"ש - המדינה האיסלאמית. זה הבסיס הערבי האותנטי.

4. רוב הערבים הם מוסלמים. יש מיעוטים ערבים לא מוסלמים, וזה שרוב המוסלמים הם לא ערבים זה עדין לא מעיד בכלום על התרבות המוסלמית-ערבית. מה גם שהדת המוסלמית בכלל היא לא בדיוק משהו שאדם שחי בתרבות המערבית צריך לקבל בהבנה ובשמחה "כדעה אחרת".

5. מילת נשים היא אקט שמבוצע ומאופיין על ידי מוסלמים, בעיקר באפריקה. יש גם מילת נשים באזורים אחרים אבל. היא בהחלט מנהג שמוסלמים מבצעים כיום בחלק מאזורי השליטה שלהם.

תלמד את העובדות לפני שאתה מתיימר לדעת אותן.

חוץ מזה שכתום צודק, ולא צריך לפחד מפוליטיקלי קורקט. אם שופטים את התרבויות השונות, את העידון ואת ההשכלה, התרבות הערבית שמבוססת על שבטיות וכבוד נמצאת עדין הרבה מאחור מזו המערבית יודו-נוצרית. זה מתבטא לא רק בכבישים, אלא גם ביחס למגדרים, ללהט"בים, לדעות ודתות אחרות. מי שרוצה לשקר לעצמו במסווה פרוגרסיבי, שיהנה להיות טיפש אבל להישמע נחמד וטוב. את המציאות העובדתית אי אפשר לבטל.

עריכה אחרונה על ידי Dark Muse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עונה באריכות, אבל גם לי יש גבול מבחינת דיגרסיה מנושא השרשור, בעיקר כשהוא גולש לנושא אופטופיק, ועוד לאחד כזה טעון, אז בקצרה:

עצם העובדה שהמוסלמים שימרו ושכללו את הידע היווני בעוד שהוא אבד לאירופים - אומרת דרשני. וכן, יש גם תרומות פרסיות (חשבון לוגריתמי - שיבוש של ח׳וארזם, החבל בפרס בו הומצא) לקדמה הטכנולוגית והרעיונית האסלאמית, אבל הן מעטות ועובדה היא שהן נהגו בעולם הערבי ובכתבים בלשון הערבית. כלומר, הכיבוש הערבי יצר את התנאים האינטלקטואליים לכך. גם ממציאים והוגים שהיו פרסים במוצאם, גודלו וחונכו לעתים קרובות כערבים.

מבחינת משך הזמן ההסטורי, תור הזהב המוסלמי ארוך יותר מאשר כל התקופה המודרנית, שבה נהנה המערב מקדמה. צריך גם לזכור שהעולם המוסלמי סבל הרבה יותר מהמונגולים והרישום של ההרס הזה לא נמחק עד היום.

היהודים זכו ליחס טוב יותר בעולם המוסלמי. אפליה וטבח ביהודים היו מקרים יוצאי דופן (אני יכול לספור אותם על יד אחת) תחת תנועות רדיקליות כמו המוואחדון או שליטים מעורערים בנפשם כמו אלחאכם באמראללה (האל של הדרוזים, למי שלא מכיר) או נוצרים. המוסלמים אפילו מצאו דרך להכשיר את ההינדואיזם, הג׳איניזם, הבודהיזם והאמגושיות (זורואסטריות) כדתות ספר.

החלוקה של העולם הערבי ללאומים אמנם אקראית במקורה, אבל שבשתא כיון דעל - על. בהסתכלות שלך, 90% ממדינות העולם מחולקות אקראית. מה גם, שגם אם החלוקה עצמה אקראית, ודאי הוא שהעולם הערבי לא היה מעולם מקשה אחת. גם בימי המרד הערבי, עיראקי לא היה בא בקהל לבנוני.

כאן אני מפיל את המיקרופון ומסיים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן מייצג תרבות מתקדמת

במה זה בא לידי ביטוי?

הרי אפילו בסימני פיסוק אתה לא יודע להשתמש.

...

מת על הגאוותנות הזו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...